Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:09:28



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Dočasná nefunkčnost webu 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 0:05:02
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
No ale co je s tim webem?

_________________
Můj článek o tom, jestli se SOAD někdy spojí - Omluvte prosím menší chyby a větších si nevšímejte. :-D


pon 01. úno 2010 0:36:00
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Max píše:
No rozhodně to není typická tvrdá hudba. Já právě nevím, jak to myslíš ty, páč já neznám kapelu, která by hrála pop, metal a třeba elektro zároveň...

hmm co třeba ten chlápek co mi slouží za avatar? ;)
plasmusak píše:
No ale co je s tim webem?

dočasná indispozice... dostane se z toho


pon 01. úno 2010 1:47:06
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Hanz: Já už ani nevím, jak jsem to myslel, páč takové interprety určitě znám... Asi tam šlo o to, že nehrají ten styl ve své čisté podobě, ale že je to taková kombinace... Každopádně bych si toho Townsenda rád poslechl, má nějaké album, které není až tak moc šílené? :)


pon 01. úno 2010 2:06:21
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 18. led 2010 6:58:22
Příspěvky: 32
Bydliště: Čr
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Liter poeta: tvrdá hudba je neuvěřitelně pestrá a rozmanitá a být její součástí není nijak omezující. Možná jsi ji jen nepochopil.

Klec kytar... B*že...

_________________
http://genialnivlk.blog.cz/ - můj osobní sadisticko-filosofický blog
http://screamuj.blog.cz/ - jediný český web o growlingu a screamingu
První tři alba a Elect the dead!


pon 01. úno 2010 6:57:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Rammsteinmv píše:
Liter poeta: tvrdá hudba je neuvěřitelně pestrá a rozmanitá a být její součástí není nijak omezující. Možná jsi ji jen nepochopil.

Klec kytar... B*že...

ale tak ostrá kritika jo? :) no o tom jestli jsem ji nepochopil bych si nebyl zas tak jistý...poměrně dlouhou dobu sem poslouchal jenom "tvrdou" hudbu... no dospěl jsem k závěru, že pokud ta skupina taky občas ty kytary odloží a začne vytvářet i na něco jiného tak to ničemu neuškodí... jenomže jak by mohli SOAD odložit kytary, když by velká většína jejich faknoušků, teda aspoň podle mě, začala křičet, že tohle nechce...proto to označení kytarová klec... věř mi, že na kytaru už nějakou dobu hraju ( a neni to jediná věc na kterou se pokouším hrát) a dobře vím jak je ten nástroj umí po čase začít být jednostraný.... sice si můžeš vytvořit různé efekty a tak, ale to prostě stejně neni nikdy to pravé ořechové... já neříkám, že tvrdou hudbu si občas neposlechnu ( fakt ale jenom vyjímečně)
ale nedokázal bych byt taký ten metalista, který nezná nic jiného a kdokoliv začne dělat něco jiného tak pro něj neni dost dobrý, jelikož prostě ten týpek nezpívá chraplákem a nemá kytaru :) a prosimtě neber si tuhle mujo definici metalisty nějak osobně já tě neznám :) ale ti metaláci co je znám tak většina z nich zastává tenhle názor


pon 01. úno 2010 17:38:59
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pon 18. led 2010 6:58:22
Příspěvky: 32
Bydliště: Čr
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Jsou skupiny,které hrají metal s orchestrem,flétnami,akordeonem... Vedle chrapláků se používají i čisťoučké hlásky,operní zpěv nebo technicky náročný growling (o tom mám web). Taky existují dlouhé ambientní (= předpokládá se,že každý zvuk je hudba a každá hudba zvuk,který dotváří atmosféru),progresivní a experimentální věci. To všechno v rámci metalu. Odlišných podžánrů jsou desítky.

Chci prostě říct,že loudit zvuky a nehrát jen na kytaru můžeš i v rámci tvrdé hudby.

_________________
http://genialnivlk.blog.cz/ - můj osobní sadisticko-filosofický blog
http://screamuj.blog.cz/ - jediný český web o growlingu a screamingu
První tři alba a Elect the dead!


pon 01. úno 2010 19:14:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
no tak vysvětlovat mi co je ambient nemusíš, ale děkuju za ochotu...dobře rád se teda nechám poučit ukaž mi metalovou skupinu, která klidně udělá na koncertu to, že šlahne s kytarama na zem a zajamuje si třeba s klavírem a harmonikou ( samozřejmě to nemusí být kombinace těhle nástrojů jenom by mě zajímalo jak jde dělat tvrdá hudba bez tej přebuzené kytary) a prosím neber to teĎ tak, že do tebe rýpu já se opravdu chci poučit:)


pon 01. úno 2010 22:00:04
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Maxipes Fík píše:
Hanz: Já už ani nevím, jak jsem to myslel, páč takové interprety určitě znám... Asi tam šlo o to, že nehrají ten styl ve své čisté podobě, ale že je to taková kombinace... Každopádně bych si toho Townsenda rád poslechl, má nějaké album, které není až tak moc šílené? :)

Nevím, co pro tebe znamená šílené. Osobně doporučuji "Ocean Machine - Biomech"

Liter poeta píše:
rád se teda nechám poučit ukaž mi metalovou skupinu, která klidně udělá na koncertu to, že šlahne s kytarama na zem a zajamuje si třeba s klavírem a harmonikou

Harmony Bay :)


úte 02. úno 2010 2:13:21
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
Šílené je takové, z kterého mě bude bolet hlava. :)


úte 02. úno 2010 2:28:11
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Dočasná nefunkčnost webu
No to taky není úplně jasná definice. Nás tady na Ostravsku například bolí hlava teď tak nějak každou chvíli. To Devin Townsend není žádný velký bolehlav. Možná tak ještě "Infinity" jinak asi nic.


úte 02. úno 2010 2:33:56
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz