Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 8:27:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 87  Další
 Sraz fanoušků! 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ja by som zase do prahy stopro nešla...ale v tom brne to vidím celkom reálne... :) ktovie prečo... :D

_________________
Obrázek


čtv 19. úno 2009 14:26:14
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ide o to, že ak by chceli prísť aj slovenskí fanúšikovia tak Brno je aj pre nich možné...

a v poslednej dobe je to tu strašne vyludnené... ten zraz by možno prospel...


čtv 19. úno 2009 14:29:24
Profil
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 02. úno 2008 12:52:45
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Fanoušci ze Slovenska jsou vítáni ! :)

Spočítal jsem si pár věcí.. Na sraz bude vstupné.. Bohužel to tak musím vyřešit. Pokud se chceme dívat na videa skrze projektor, mít k tomu dobrej zvuk, do toho ještě samozřejmě SOAD revival, pronájem klubu, další a další věci...

Hodil bych nějakou slevu pro registrované fanoušky na systemofadown.cz určitě..

Rád bych Vás poprosil o nějaký nápady jak by to na srazu mělo vypadat... Jestli by třeba bylo vhodný aby někdo vylezl na podium a vyjmenoval nějaký základní informace o SOAD, nebo jestli mám pozvat klauna ať nám zahraje divadlo, nebo prostě... Představte si, že přijdete na sraz a co tam ? :) Bude koncert, promítání, Karaoke.. a pak ? nebo co před tím ? :) .. Nápady sem ... o těch dobrých nechám hlasovat na webu :) díky

JO A POKUD JE TU NĚKDO KDO ZNÁ BRNĚNSKÉ KLUBY, TAK SE MI PROSÍM OZVĚTE NA ICQ 304114565. DÍKY


pát 20. úno 2009 7:35:29
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ja osobne Brnensky sraz po prispevku vyse vynecham...vubec mi nejde o revival, videa atd....holt nekdy udelame malej srazek fora v Praze, v klidu a v pohode v nejake pivnici ci kavarne


pát 20. úno 2009 9:49:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
si čakal niečo komornejšie hej?...

_________________
Obrázek


pát 20. úno 2009 13:19:58
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
rizek píše:
ja osobne Brnensky sraz po prispevku vyse vynecham...vubec mi nejde o revival, videa atd....holt nekdy udelame malej srazek fora v Praze, v klidu a v pohode v nejake pivnici ci kavarne

Tak jde o to domluvit se jak to udělat. ZYX neřiká, že by to tak mělo nutně vypadat, je to prostě návrh... To jak to ZYX popsal je jedna alternativa. Příde mi to fajn, pohodový a supr. Ovšem předpokládá se, že tam příde víc lidí aby to mělo cenu. Pokud se ti to takhle nezdá, neváhej a rozveď svojí představu jak by to mělo vypadat...
Jestli to dobře chápu tak by sis představoval spíš sraz někde v hospodě, pokec u piva.... To by asi taky šlo, ale osobně mi příde mnohem zajímavější podpořit to živou hudbou, případně mrtvou hudbou SOAD... :D Sraz v hospodě by byl možná míň náročnej na organizaci... Mohlo by přijít míň lidí, ale určitě by to bylo míň osobní, což je trochu škoda...

Jo a ze zkušenosti bych řek, že to promítání videí by mohlo bejt fajn... Je dobrý koukat na ty videa konečně taky s někym koho to zajímá... :) Člověk si to v kolektivu víc užije... Ale aby to nebylo moc nudný, chtělo by to nějakej sestřih nej momentů asi...


pát 20. úno 2009 14:15:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
lusius píše:
si čakal niečo komornejšie hej?...

tak abych rekl pravdu, jde mi o to videt stejne jen vas z fora, zbytek me absolutne nezajima, takze to je duvod proc ho vynechavam - radsi bych s vami sedl nekde u pivka a prokecal noc - coz tam mozne nebude


pát 20. úno 2009 14:43:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
bude, proč ne :) sednem si na gauč v backstage a pohoda :) tam je klídek, pokecáme *mrk* nebo prostě do boxu tam jenom my a ten zbytek okolo bude prostě "ten zbytek okolo" :)


pát 20. úno 2009 15:20:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 02. úno 2008 12:52:45
Příspěvky: 67
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ja si taky myslim... backstage je tam dobra... gaaauč, stul, kresla, vsechno... klidek pohoda jazz... a po promitani uz stejne nebude co delat do rana, takze muzete kecat a kecat a kecat a ... kecat a kecat az vam narostou prsa..


pát 20. úno 2009 15:52:29
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
No vzdyt to je jasne, ze si sednem dohromady my z fora + treba jeste kamosi, kteri tam budou s nama...


pát 20. úno 2009 18:19:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz