Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 16. kvě 2024 5:43:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 87  Další
 Sraz fanoušků! 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
nejak nechápem čomu sa tu všetci smejete? a v čom sa kolega zo slovenska sekol? :-?


čtv 26. úno 2009 21:26:22
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
jeremy se od srdce škodolibě zasmál té záměně pohlaví :lol: a taky se omlouvá, páč se mu to taky párkrát stalo :D ale stejně ho to pobavilo :lol:


čtv 26. úno 2009 22:54:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
ty kks až teraz mi do doplo... :D ááááá už nepijem!


pát 27. úno 2009 1:56:50
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
nevadíí to se spravíí :D napi sa, sedni si, napi sa, lehni si :D


pát 27. úno 2009 2:16:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. bře 2009 20:04:10
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Nazdar,
měl bych takový nápad nebo návrh, poslední dobou (hlavně od té doby co jsem viděl film Ararat - dopručuji!) se zabývám arménskou genocidou, je to téma které se soad souvisí (P. L. U. C. K., X, Holy Mountains) a hlavně myslím, že je hodné pozornosti, protože popírání genocidy v takovém rozsahu je trestuhodné v jakékoli době, ať je to jakkoli politicky výhodné, proto nabízím, že bych mohl odprezentovat, pokud bude zájem a podmínky, asi tak 10 nebo 15 minut o genocidě a hlavně o jejím popíráním. Jestli jsem z toho co bylo psané výš dobře pochopil, že bude nejdřív koncert a pak pro zájemce videa + možná ještě něco na projektoru, tak bych to asi případně odkecal nějak ze začátku po koncertě, i když to není moc vhodná doba, protože už budou všichni v lihu (asi včetně mě) a rozparáděný z pogování, možná by je to chtělo nechat rozsedět... No ještě se dohodněme... Zatím mám tenhle materiál ( http://uloz.to/1236093/Arm%C3%A9nie2.pptx ) z prezentace co jsem dělal dobrovolně pro třídu na gymplu (proti povinným věcem mám silnou averzi), předělal bych aby zbyla jen genocida, abych zbytečně necintal půl hodiny a nikoho to nezajímalo... co vy na to?

Tak abych se představil: je mi 17 jsem ošklivý, depresivní, žeru tramp, hokej, periferní pajzly, historii, filozofii, sociologii, malování, Pink Floyd, SOAD, Tři sestry (a tak celkově všechno dobrý umění) a jednu mojí blízce vzdálenou kamarádku. Na netu mám za sebou tohle: http://www.starovek.cz/ http://totalwarforum.net/memberlist.php ... file&u=142 http://www.manaon.own.cz/

_________________
Obrázek
Nikdy to nebylo, co to bývalo....


Naposledy upravil Máňa (on) dne pon 02. bře 2009 22:05:43, celkově upraveno 1



pon 02. bře 2009 21:18:51
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
pro představovačku tady máme spešl sekci :) tak pokud tady budeš aktivní, tak to napiš tam :)


pon 02. bře 2009 21:29:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
mas to dobry - akorat bych si dovolil pripominku (y)

Adolf Hitler pronesl svuj "slavny" vyrok v roce 41, nebo 42 - v te dobe se zacala resit tzv. "konecna otazka", ktera vyvrcholila konferecni ve Wannsee, nebylo to pred utokem na Polsko v roce 39

a chtelo by to taky zduraznit, ze po valce (Isv) vetsina lidi, vcetne "praotce vsech Turku" Atatürka vlastne popirala existenci armenu - byl to jeden z nejstar. krest. statu, ktery ovsem byl skoro cele dejiny nekym ovladam - proto to argumentovali tim, ze armeni jiz drive splynuli s obyvateli..takze jako narod neexistuji

a taky by to chtelo zduraznit, ze v konfliktu o Nahorni Karabach se obe strany chovaly jako "prasata", masakrovali i drive masakrovani Armeni..(bohuzel)

neber to jako vytky, ba naopak - mas chvalu, venujes se tematu, kteremu se u nas bohuzel moc lidi nevenuje - prezentace moc dobra!

jinak doporucuju zapis z teto konference (diskuze)

http://www.jaromirstetina.cz/senat/konf ... ocida.html


pon 02. bře 2009 21:34:20
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
jinak jeste mi to neda :)

co se tyce toho boje s Ruskem - v Ruskem vojsku bojovala i armenska jednotka a v jedne bitve rusko porazilo turky - coz byl kamen urazu, protoze se boje zucastnila i ta armesnka jednotka

dalsim argumentem po valce bylo to, ze armeni se pozabijeli navzajem behem obcanskych a partyzanskych valek - je jednoznacne, ze oddily partyzanu byly, ovsem zeny a deti podminky asi tezko splnuji ze?

dalsim argumetem bylo, ze ztraty byly nevyhnutelne, diky onem presunum - to ze je "strazci" (ve skutecnosti propusteni vrazi a podobna chamrad) vodili bez vody a jidla po pousti porad dokola uz ale nikdo neuznava


pon 02. bře 2009 22:02:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
Máňa: ty chceš dobrovolne prednášať pred hufom ludi hej?..máš moj obdiv človeče... :up: mna by tam nedostali ani žeriavom.. :)

_________________
Obrázek


úte 03. bře 2009 11:15:43
Profil
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Sraz fanoušků!
lusius píše:
Máňa: ty chceš dobrovolne prednášať pred hufom ludi hej?..máš moj obdiv človeče... :up: mna by tam nedostali ani žeriavom.. :)

presne :happy:


úte 03. bře 2009 14:00:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 867 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 87  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz