Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 12. kvě 2024 19:58:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 465 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  Další
 Screamers překlad titulků [cz] 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. srp 2010 19:21:26
Příspěvky: 117
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Já to nějak přelítaval tady, ale jestli někdo má i ty slovenské titulky, já je zvládnu dát i do češtiny, mám tam půlku famílie :D a pokud ne, tak si počkám na český, nebo klidně přiložím nějak ruku k dílu i k té angličtině :)


pon 06. zář 2010 10:20:02
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Mno, o slovenských nevim a na český si evidentně ještě počkáš... :-D Ostatní se k pokroku nějak nemají bohužel. Já sem stihnul tak akorát splnit moje novinkovací dluhy a do konce prázdnin to na titulky moc nevidim.... Potom už obzvlášť ne... Tak pokud to nezačně konečně někdo překládat, já se k tomu dostanu nejspíš až příští rok. Možná... :-D


pon 06. zář 2010 18:27:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: pon 30. srp 2010 19:21:26
Příspěvky: 117
Bydliště: Orlová
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
No já nenašel ani ty anglické.... :D
Jestli je máš, hodil bys tu odkaz, nebo poslal v SZ? :)


úte 07. zář 2010 7:50:15
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
V prvnim příspěvku je odkaz ne? :-)


úte 07. zář 2010 9:33:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Zde dávám odkazy na titulky neni to Finální verze!!
Kód:
http://www.ulozto.cz/7610497/titulky-rar

Kód:
http://www.ulozto.cz/7610496/titulky2-rar


Soubor titulky obsahuje překlad po větách a soubory v Aj jazyce kde je napsáno, co bylo přeloženo. Nejsou tam přeloženy písně ty by bylo nejlepší zachovat v originále. Chybí tam překlad 5 části titulků ten až přeložím tak dodám.
Soubor titulky2 obsahuje překlad i s časováním to u titulky není!

Tímto všechny žádám o spolupráci dokončení titulků! Potřebuje tomu dát smysl, protože já nejsem angličtinář a je to překládáno pomocí programu.

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


sob 29. led 2011 0:38:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Jo ještě jsem zapomněl dodat, že se tam objevují i nepřeložená anglická slova neni jich moc ale jsou tam takže ty se budou muset dopřekládat jedná se především o titulky.rar

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


sob 29. led 2011 0:40:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Tak je záslužný, že se do toho někdo konečně pustil a zkusil s tim pohnout. Nicméně jak všichni víme, strojovej překlad je zlo. Takhle to prakticky znamená to celý vzít a předělat....
Jo, práci by to ulehčilo, ale o kolik? 25% těch titulků je přeloženejch správně? Víc asi ne... Jen v prvnim titulku mě pobavily Screamers přeložený jako Vykřičník... :-D
Myslel sem, žes to překládal ty... To by pak stačilo si to pustit a opravit jen pár věcí... Ale takhle nevim jestli najdeš někoho, kdo do toho půjde prakticky od začátku.

Jinak stahujte soubor titulky2, to první je k ničemu...

Škoda, že si s tim nepřišel před týdnem... To sem měl čas a možná bych do toho šel.
Čili nevim ty jo... Můžu na tom průběžně zkusit něco udělat, ale asi budem stejně potřebovat někoho, kdo tu anglinu umí pořádněji, aby to potom i po mně zkontroloval...


sob 29. led 2011 9:53:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
já bych se na to teoreticky mohl vrhnout trochu teď přes jarní prázdniny...ale neívm,jak budu mít čas :) jedu mimo prahu, ale plánuju se učit-resp. vypracovávat mat. otázky a taky tam jsem se slečnou:) ale když si vzpomenu, tak si zkusím vzít film, titulky i slovník s sebou:)

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


sob 29. led 2011 12:42:35
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 08. pro 2008 13:07:17
Příspěvky: 587
Bydliště: Kladno
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Víš když to překládáš, přes program tak je jasný, že to co má víc významů ti to nepřeloží respektive ti to nenapíše všechny významy. Proto je zapotřebí angličtinář aby todle odstranil. A i když je to přeloženo přes program myslím, že jsem udělal pro to maximum. Poskytl jsem vám hrubý koncept titulků jak by to mohlo vypadat. Bohužel kritiku jsem čekal mnohem víc než úspěch. Ale uvědom si jedno co jsi pro to udělal ty?? Všichni to chtěj vidět ale nikdo na to ani nehrábne, předtim tu bylo x lidí, kteří to chtěli dělat a nikdo nic neudělal. Mě nebude dělat problém si vzít slovník či někoho požádat o pomoc ale pak je jasný, že ty titulky neposkytnu. Vlastně proč taky když nikdo se na tom semnou nechtěl podílet >:o

_________________
My trade Site: http://soad-trade.webnode.cz/


sob 29. led 2011 13:10:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: úte 05. led 2010 22:57:46
Příspěvky: 377
Příspěvek Re: Screamers překlad titulků [cz]
Mno, nemůže mi někdo hodit odkaz na stažení screamers? měl jsem jednu verzi kde neseděl zvuk s obrazem a druhý ve kterém byly integrované španělské titulky.

_________________
Obrázek


sob 29. led 2011 13:27:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 465 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz