Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 14. kvě 2024 22:46:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
D_M píše:
V celku souhlasim s Kaťušou... ETD mě až zas tak nedostalo, ale možná že je to tim, že dělám novinky a ze začátku sem hodně poslouchal záznamy koncertů z youtube ještě před samotnym naposlouchánim alba. Jeden z důvodů proč tak žeru SOAD a proč je to pro mě zatim jediná skupina, který věnuju tolik času (tvorbou novinek na webu...) je, že se mi zná všechno naprosto skvěle vyvážený. Serjův zajímavej hlas a jeho duchaplný texty + Daronovy texty sice jednodušší, ale pořád zajímavý. Poutavý live show, emotivní výkony, zběsilost a tvrdost, smysl toho všeho - ať už uznání arménský genocidy nebo otevírání očí... Když vemu to co udělal Serj tak to má sice hezký melodie a zajímavý texty, ale chybí ta pořádná kapela za nim. Daronův zpěv až zas tak nevyznávám, řek bych, že má velký mandle a tak divně zní... :D Očekávám, že to bude hudebně supr, ale neuspokojí mě to až zas tak textově a asi ani celkovym projevem uvidíme... Prostě ty jejich projekty sou pro mě jako když rozkrájíš SOAD... Dohromady by to bylo skvělý...Pro mě...


Pekný prednes.... :lol: Súúúhlasím, ako sólisti nikdy nebudú taký dokonalí...


stř 19. bře 2008 22:43:26
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Ja se nekde doctu ze Daron se chce venovat jen sve skupine...ale nekde ctu ze Daron rika ze to nic neovlivni ta jejich pauza..tak jk to vlastne je? :-? :( :sok: :cry:


čtv 20. bře 2008 12:18:04
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Zazzu píše:
Ja se nekde doctu ze Daron se chce venovat jen sve skupine...ale nekde ctu ze Daron rika ze to nic neovlivni ta jejich pauza..tak jk to vlastne je? :-? :( :sok: :cry:

No je to tak od kazdyho trochu pravda... Daron se ted chce venovat jen sve skupine - vydat debutovy album a pak jeste nejaky dalsi... To ze to nic neovlivni sem nejak nikde neslysel, ale nikdo ze systemu nevylucuje jejich navrat. Tvrdi, ze jestli bude tak je to otazka vzdalenejsi budoucnosti...


čtv 20. bře 2008 14:52:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
No...Jako myslim si ze i kdyz bude mit Serj solovky tak ze to nebude spatne. Album Elect of dead je superr...A Daron bude mit urcite taky fajn pisnicky..Takze v podtstae to tak zustane akorat ze uz nebudou spolu mno... :)


čtv 20. bře 2008 20:14:38
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Zazzu píše:
No...Jako myslim si ze i kdyz bude mit Serj solovky tak ze to nebude spatne. Album Elect of dead je superr...A Daron bude mit urcite taky fajn pisnicky..Takze v podtstae to tak zustane akorat ze uz nebudou spolu mno... :)

Jj :) , přece lepší jak kdyby třeba jeli někde na koncert a vysekali se v buse nebo tak a mi už je tu neměli vůbec... :|


čtv 03. dub 2008 16:45:34
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Jak tak poslouchám ty jejich pisnicky a koukam na videoklipy znovu...tka mi to pomalu zacina byt lito ze maji ty solovky...a pri predstave ze to bude jeste nekolik let ttrvat, nebo ze uz to nikdy nebude takove je mi fakt zle...Je mi to fakt uplne lito tyo... :(
Vím mam jiny narozr nez predtim, ale uz to je tak no :(


pát 04. dub 2008 17:30:22
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Kdyz oznamili, ze si davaji pauzu, tak to bylo zrovna v dobe, kdy jsem neposlouchal prakticky nic jineho, takze me to taky strasne sralo. Ale postupem casu jsem objevoval dalsi a dalsi skvele kapely, u kterych se ted tesim na nova alba, doufam, ze prijedou do CR atd... Takze mi to uz zase ani tak nevadi :)


sob 05. dub 2008 11:37:34
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Presne súhlasim s MaxFrrikom. Našťastie som ojbavila kopu iných kapiel, na ktorých možem teraz frčať a necítiť až také prázdno po soade... :music:
Aj tak si myslím, že by mi neprospelo, keby dokola počúvam len ich.. :lol:


sob 05. dub 2008 20:31:10
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
....ja som si ich teraz po takom ročnom odklade pustila znova.... :) ....jj a zase ma nesklamali... :) ....

_________________
Obrázek


sob 05. dub 2008 22:04:35
Profil
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Napadlo mě, že možná Shavo nechtěl do Scars, protože mu to bylo blbý vůči Serjovi. Protože Daron říkal že ho tam chtěl a z toho usuzuju, že mu to i nabídl.... A myslim, že Shavo udělal dobře, podle mě by pak mohla budoucnost SOAD viset na ještě tenčím vlásku. Přece jen když by tři ze čtyř členů měli jinou kapelu....

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


ned 06. dub 2008 15:24:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz