Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 10:34:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Gitarista Daron Malakian naznačil, že nad budúcnosťou amerických System of a Down visí otáznik. V rozhovore pre mtv.com totiž potvrdil, že jeho jedinou aktuálnou kapelou sú Scars on Broadway.

System of a Down majú oficiálnu prestávku od leta 2006. Frontman Serj Tankian medzičasom stihol nahrať úspešné sólo Elect the Dead a Malakian začal pracovať na svojom pôvodne bočnom sólovom projekte Scars on Broadway, ku ktorému si neskôr prizval aj bubeníka System of a Down Johna Dolmayana. Malakian plánuje vydať dva, či dokonca tri albumy Scars on Broadway, kým by mohol prísť rad na jeho domovskú kapelu. „Nič neplánujeme. Ak sa niekto teší na novú nahrávku System of a Down, musím ho sklamať. Pokiaľ sa tak vôbec stane, bude to trvať ešte dlho. Zatiaľ sme o tom nehovorili. Nikto z nás.“

Debut Scars on Broadway sa nahráva od septembra a na trhu by mal byť už v lete. Na koncertných pódiách ho Malakian odpremiéruje v apríli na americkom festivale Coachella.

zdroj: muzikus.cz

Nic novýho, ale můžeme o tom diskutovat :D


pon 25. úno 2008 18:13:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Zrovna dnes v noci se mi zdalo ze jsem na koncerte SOAD :-)..
co k tomu rict.pokud by se dohromady nedali tak se holt neda nic delat. byla by to skoda to nepopiram, ale na druhou stranu mi bude milejsi kdyz odejdou a nebudou se davat dohromady jen pro prachy (viz Rage Againts The Machine, kteri se dali dohromady zrovna na Coachella..ale az potom co jim byla nabidnuta obrovska suma..proc to neslo leta predtim?Money, money money...rikali ze se nesnesou, jak nazorove, tak tim kam se ma ubirat jejich hudba)takze pokud by takto meli dopadnout soad, tak to at radsi reknou ze je konec..kazdopadne datum Coachelly ocekavam s nadsenim kvuli SOB. Narozdil od kritik si myslim, ze vice zpevu Darona prospelo. Nelze nahravat porad ta sama cd (viz Slipknot a jejich Subliminal Verses). Takze pokud by naplasti na necinnost soad byla skvela cd Serje a SOB tak mi to zas az tak nevadi, protoze prisun kvalitni hudby by byl castejsi, nez treba 1 CD soad za 2 nebo 3 roky..tot muj nazor do diskuze :-)


pon 25. úno 2008 18:55:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
nepsal to nahodou Filip Drábek?

no a jinak, jak rikal myslim Tox1c, kdyz se vas porad nekdo pta na SOAD, i kdyz mate uplne jine plany, tak uz vas to opravdu musi srat a proto odpovidate tak, jak odpovida Daron :) jinak bych to tak tragicky nevidel, nahraje si album, pak jeste jedno a pak se daji zase aspon na jedno album zase dohromady...


pon 25. úno 2008 19:12:20
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Souhlasim s rizkem :D Ale osobne porad tak trochu doufam v nejakou zajimavou desku, za nekolik let nebo aspon vystoupeni. Asi se o tom muzeme jedine prit a vymyslet teorie. Jedine cas ukaze jak to dopadne a urcite i oni uvidi jak se jim bude chtit (coz ted sami urcite ani nevedi)... Kazdopadne kdyby neco vydali tak jak je u SOAD zvykem, byl by to dalsi posun kupredu asi inspirovanej solo projektama, ale mozna taky ne :) Ted se fakt tesim a sem zvedavej na SOB, ale jedno se mi zda jisty - s takovou tou zbesilosti a tvrdosti jako na prvnich 2 albech se muzeme rozloucit.


pon 25. úno 2008 19:15:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Prave ze ta zbesilost a tvrdost mi tak extra na M/H neshazi..nevim proc ale treba debut moc nemusim, az moc mi to zapada do metala a do jinych podobnych skupin. To co ale stvorili na M/H to nema ve svete rockove a metalove hudby obdoby, takze kdyby to bylo to posledni co by vydali tak zustanou v mem srdci navzdy :D :D


pon 25. úno 2008 19:36:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
No tak me o zurivost a tvrdost taky nejde, me u hudby vetsinou jde nejvic o to, aby to ve me vyvolalo nejake emoce, pocity,... coz M/H vyvolava teda dost a proto je mam tak rad


pon 25. úno 2008 20:02:01
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
MaxFriik píše:
No tak me o zurivost a tvrdost taky nejde, me u hudby vetsinou jde nejvic o to, aby to ve me vyvolalo nejake emoce, pocity,... coz M/H vyvolava teda dost a proto je mam tak rad

presne tak...kdyz se tenkrat hypnotize dostalo drive na net(1.polovina 2005..vyhchazelo 22.11) tak jsem mel jeste doma modem a attack jsem stahoval 30minut :D...tak jsem psal kamaradovi at mi to stahne...k veceru jsem se pro to stavil a tak jsem se do toho zaposlouchal, ze v pondeli (uniklo v nedeli a ja se neucil) jsme psali pisemku ze zakladu spol. ved a ja kvuli tomu dostal za 4 :D


pon 25. úno 2008 21:17:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
rizek píše:
...jsme psali pisemku ze zakladu spol. ved a ja kvuli tomu dostal za 4 :D

Tak to jsi teda oddanej fanousek... :D :lol: :D Vsichni by si z tebe meli vzit priklad... :D Vychazi nova pisnicka = neco jako statni svatek... :D


úte 26. úno 2008 8:24:29
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Sice taky strašně chcu aby se vrátili, ale není lepší, že nahráli 5 skvělých alb, odehráli úžasné koncerty apod. a "odešli" jako hvězdy , než aby se vrátili brzo nebo z "nucení" a nahráli něco průměrného ? Jako ne že by SOAD mohli nahrát něco průměrného, ale haluz je haluz :D


pon 17. bře 2008 17:24:39
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
bosak00 píše:
Sice taky strašně chcu aby se vrátili, ale není lepší, že nahráli 5 skvělých alb, odehráli úžasné koncerty apod. a "odešli" jako hvězdy , než aby se vrátili brzo nebo z "nucení" a nahráli něco průměrného ? Jako ne že by SOAD mohli nahrát něco průměrného, ale haluz je haluz :D

odesli v nejlepsim a s hlavou vztycenou :)


pon 17. bře 2008 19:14:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz