Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 14:08:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
..... a zostalo po nich tak pusto..... :cry: :cry:


pon 17. bře 2008 21:36:33
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Kaťuša píše:
..... a zostalo po nich tak pusto..... :cry: :cry:

no pusto..cd serje a cd darona je dobra naplast


pon 17. bře 2008 21:55:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
rizek píše:
Kaťuša píše:
..... a zostalo po nich tak pusto..... :cry: :cry:

no pusto..cd serje a cd darona je dobra naplast


To héééj, ale stále je to len náplasť na ranu.... :(


pon 17. bře 2008 22:08:34
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Kaťuša píše:
rizek píše:
Kaťuša píše:
..... a zostalo po nich tak pusto..... :cry: :cry:

no pusto..cd serje a cd darona je dobra naplast


To héééj, ale stále je to len náplasť na ranu.... :(

nevidim to tak tragicky....jde mi o to abych mel kvalitni hudbu, a kdyz bude od serje a darona kvalitni, tak mi je prijemnejsi to co oni vydaj treba za 3 roky nez treba 1cd soad za 3 roky...serj si myslim tak do roka/roka a pul vyda dalsi cd a ted cekame na SOB....takze pro me to neni naplast, ale nahrada...


stř 19. bře 2008 18:56:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Ja ti neviem... Sólové cd Serja bolo super, to hej, ale dovolím si povedať, že až tak do kolien som z neho nešla.... :( Dúfam, že druhým ma viac presvedčí...
A na Daronow projekt sa nejak extra netrasiem, neviem, asi je to tým, že so Soadu som mala najradšej Serja a samotný Daron mi ho nemože nahradiť....
Ešteže som objavila iné kapelky čo sa dajú počúvať, takže až také zlé to nie je... :music:


stř 19. bře 2008 21:26:30
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Kaťuša píše:
Ja ti neviem... Sólové cd Serja bolo super, to hej, ale dovolím si povedať, že až tak do kolien som z neho nešla.... :( Dúfam, že druhým ma viac presvedčí...
A na Daronow projekt sa nejak extra netrasiem, neviem, asi je to tým, že so Soadu som mala najradšej Serja a samotný Daron mi ho nemože nahradiť....
Ešteže som objavila iné kapelky čo sa dajú počúvať, takže až také zlé to nie je... :music:
ja je mel rad oba, navic se mi daronuv hlas moc libi...takze ja natesen jsem


stř 19. bře 2008 21:31:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Tak jasne, je plno jine vyborne muziky, kterou muzeme poslouchat. Jsou tu i solove projekty, ale SOAD je SOAD :) Jako bylo by pekne od nich neco slyset, ale kdyz nic nebude, tak nebude... Uz jsem upadl do lehke apatie, co se noveho alba SOAD tyce :) Na druhou stranu potom muzu byt jedine mile prekvapen ;) A na Darona se moc a moc tesim, ten jeho hlas mi dost sedne a celkove ta muzika, co ted delal (Mez/Hyp) je paradni - emotivni, melodicka, tvrda, kulervouci, slzici, ... proste vsechno :)


stř 19. bře 2008 21:32:28
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
MaxFriik píše:
Tak jasne, je plno jine vyborne muziky, kterou muzeme poslouchat. Jsou tu i solove projekty, ale SOAD je SOAD :) Jako bylo by pekne od nich neco slyset, ale kdyz nic nebude, tak nebude... Uz jsem upadl do lehke apatie, co se noveho alba SOAD tyce :) Na druhou stranu potom muzu byt jedine mile prekvapen ;) A na Darona se moc a moc tesim, ten jeho hlas mi dost sedne a celkove ta muzika, co ted delal (Mez/Hyp) je paradni - emotivni, melodicka, tvrda, kulervouci, slzici, ... proste vsechno :)

myslim ze jsi prave shrnul skvele nejen svoje ale i moje myslenky.naprosto s tebou souhlasim


stř 19. bře 2008 21:43:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
Tak mne sa Daronov hlas až taký skvelý nezdá. Hej vie spievať, ale ja ho musím stále porovnávať so Serjovým.... a to sú pravé opaky. Ešte spolu zneli zaujímavo, ale len samotný Daron... neviem, neviem... Ale možno má prekvapí.. dufam.. :)
Tak ja už som to tiež nejak rozdýchala, tu ich prestávku...


stř 19. bře 2008 21:50:31
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Nad budúcnosťou System of a Down visí otáznik
V celku souhlasim s Kaťušou... ETD mě až zas tak nedostalo, ale možná že je to tim, že dělám novinky a ze začátku sem hodně poslouchal záznamy koncertů z youtube ještě před samotnym naposlouchánim alba. Jeden z důvodů proč tak žeru SOAD a proč je to pro mě zatim jediná skupina, který věnuju tolik času (tvorbou novinek na webu...) je, že se mi zná všechno naprosto skvěle vyvážený. Serjův zajímavej hlas a jeho duchaplný texty + Daronovy texty sice jednodušší, ale pořád zajímavý. Poutavý live show, emotivní výkony, zběsilost a tvrdost, smysl toho všeho - ať už uznání arménský genocidy nebo otevírání očí... Když vemu to co udělal Serj tak to má sice hezký melodie a zajímavý texty, ale chybí ta pořádná kapela za nim. Daronův zpěv až zas tak nevyznávám, řek bych, že má velký mandle a tak divně zní... :D Očekávám, že to bude hudebně supr, ale neuspokojí mě to až zas tak textově a asi ani celkovym projevem uvidíme... Prostě ty jejich projekty sou pro mě jako když rozkrájíš SOAD... Dohromady by to bylo skvělý...Pro mě...


stř 19. bře 2008 22:13:14
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz