Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 12:52:04



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 SOAD 2011, spokojenost? 

Jak na mě zapůsobil letošní koncertní "reunion"?
1 - Co jsem viděl, to mě uneslo, mám z toho super pocit. 37%  37%  [ 15 ]
2 - Moc dobrý, uvidíme co dál. Ale jsem happy. 49%  49%  [ 20 ]
3 - Jo, šlo to. / Ale teď se dovalte do studia jinak to vůbec nemělo cenu. 10%  10%  [ 4 ]
4 - Nic moc (z různých důvodů). 2%  2%  [ 1 ]
5 - Trapas, sračka, fail. 0%  0%  [ 0 ]
Nezájem. 2%  2%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 41

 SOAD 2011, spokojenost? 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Že nehráli věci ze STA mi vůbec nevadí, spíš naopak.
A potěšili mě, ža hráli Tentative a Soldier side. Akorát škoda, že Soldier side přestali hrát a není na tom proshotu, no.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 26. čer 2011 9:38:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
unrealxxx píše:
Dal sem 3. možnost. Zahráli to pěkně, skoro nic nepodělali, to že Serj mečel mi ani moc nevadí, zas tak hrozný mi to nepříde. Ale jak už sem tu psal dřív, stalo se přesně to, čeho sem se bál-nehráli nic ze Steal this album! Potom sice přidali IEAIAIO, což je docela pěkná věc, ale text nic moc. Na konci eště Roulette no, ale tak to sou 2 věci a z Toxicity jich hráli například asi 9. Dál sem čekal že zahrajou ten zbytek Hypnotize co před tim nestihli. Zahráli 2 věci, z toho Soldier Side dokonce po chvíli hrát přestali a Vincinity of obscenity hráli jenom 1 a zase, ten text je sice trošku lepší než IEAIAIO,ale furt nic moc. Doufam teda že v říjnu to trochu prohází a pokud chtěj definitivně skončit, tak že zahrajou to co eště nikdy nehráli. Vizuální stránku hodnotit nebudu, já radši posloucham než koukam.

Myslím si, že bolo jasné, že na reunion zahrajú ich najväčšie pecky, a v STA ani jedna pecka nie je. Žiadny singel (nepočítam promo Innervision), clip iba k Boom, ktorý bol zakázaný. Je jasné, že najviac zahrali z Toxicity, to bolo ich najlepšie obdobie. Súhlasím s tebou len v tom, že prakticky toho nehraného moc nezahrali. A ešte jedna vec. Prečo si myslíš, že by chceli skončiť? Samozrejme, nevyzerá to najlepšie. Serjove nové album ich zasa trochu spomalí. Ak by s tým chceli skončiť, dopredu by to oznámili. Predsa len, povedať natešením fanúšikom na koncerte "Toto bolo naše definitívne posledné vystúpenie" chce dosť odvahy. A tímto spôsobom by na to SOAD určite nešli.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 26. čer 2011 9:44:45
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. úno 2009 11:23:10
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
D_M: No to máš pravdu,ale to že ho považujou za mín známý a úspěšný, je proto že ho moc nehráli, a věřim tomu, že kdyby na tomhle turné začali, tak lidem by to zas tolik nevadilo, kdyby pořád hráli i věci třeba z Toxicity a některý lidi by to i uvítali. A pro ty co se v SOAD moc nevyznaj by to bylo jako něco novýho. Vopravdu bych někdy chtěl mluvit s někym z nich aby mi přímo řek proč to nehrajou, možná bych je i překecal aby to hráli, ale kontaktovat je je snad nemožný. (Ne, na facebook nejdu, sem proti němu).

Crash Master: Nevim jestli chtěj skončit, ale i to je možný, takže sem napsal "pokud chtěj skončit...".
Že na STA neni žádná pecka? No pro mě zas neni skoro žádná pecka na Toxicity, snad akorát Shimmy, ale to přirozeně nehráli. STA se mi líbí qůli dobrejm textům (většinou), když ho srovnam s předchozíma 2 deskama, tak muzika je na podobný úrovni. Neříkam že Toxicity je špatný, jenom když ho srovnam se STA, tak mi příde moc přeceněný a STA nedoceněný.

_________________
FAZY2


ned 26. čer 2011 9:50:07
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Za míň známý a úspěšný ho považujou kvůli nížšímu prodeji... :-) Ale každopádně to mohli ještě víc namixovat, přihodít víc míň hranejch songů, víc měnit setlist... Ale co, stejně by si pak někdo jinej zase stěžoval, neni to nafukovací.


ned 26. čer 2011 10:03:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
unrealxxx píše:
Crash Master: Nevim jestli chtěj skončit, ale i to je možný, takže sem napsal "pokud chtěj skončit...".
Že na STA neni žádná pecka? No pro mě zas neni skoro žádná pecka na Toxicity, snad akorát Shimmy, ale to přirozeně nehráli. STA se mi líbí qůli dobrejm textům (většinou), když ho srovnam s předchozíma 2 deskama, tak muzika je na podobný úrovni. Neříkam že Toxicity je špatný, jenom když ho srovnam se STA, tak mi příde moc přeceněný a STA nedoceněný.

Skupina ho berie ako druhoradé album, žiadna výrazná propagácia, málo hrané songy...
Myslel som to tak, že kapela to tak berie. Ja tiež.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 26. čer 2011 10:05:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. úno 2009 11:23:10
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Nejlepší by bylo kdyby to udělali jako já s mojí kapelou-naučit se všechny věci co hrajou a na koncertech je sypat z rukávu a každej koncert je měnit,aby si každej přišel na svý. K tomu by je teda asi nikdo nepřesvědčil, ale myslim že by na to měli, hrát umí celkem dobře.

_________________
FAZY2


ned 26. čer 2011 10:07:48
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Každej koncert úplně jinej setlist.. To je celkem zbytečnej záhul... :-) Nemaj důvod tohle dělat... Akorát by to po nich vyžadovalo mnohem víc energie a soustředění a místo toho si rači zablbnuli... Ty songy sou starý, určitě různý členy SOAD nebaví hrát některý písně... Chtěli si to užít podle sebe, což je dobrej přístup vzhledem k fázi, v níž se nacházejí...


ned 26. čer 2011 10:23:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 06. úno 2009 11:23:10
Příspěvky: 61
Bydliště: Plzen
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
No pak už zase záleží na tom, jak by to zvládli. Pro mě třeba neni problém pamatovat si takovejch 150 věcí na kytaru a text. A taky sou to 4 lidi, neznam je ale je dost možný že co se jednomu nelíbí, to se může líbit jinýmu, možná by se shodli na něčem co už nikdy nechtěj hrát, ale spíš myslim že skoro u každej písničky by aspoň 1 z nich byl pro, takže by jí občas dali. No nic, hádat se nebudem, stejně to takhle nidky nebude, spíš to bude jak říkáš ty.

_________________
FAZY2


ned 26. čer 2011 10:28:36
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
Jn, každopádně si oni pojedou vždycky podle svýho... :-) My můžem bejt rádi, že to po těch letech vůbec takhle krásně klaplo a byly příležitosti... Taky to vyjít vůbec nemuselo nebo to turné mohlo dopadnou nepěkně... Takhle je to naprosto ideální a pořád s možnostmi do budoucna...


ned 26. čer 2011 10:31:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: SOAD 2011, spokojenost?
D_M píše:
Takhle je to naprosto ideální a pořád s možnostmi do budoucna...

Inými slovami, tá správna cesta. :)

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 26. čer 2011 10:33:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz