Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 5:04:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další
 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW 
Autor Zpráva
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:18:59
Příspěvky: 244
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
D_M píše:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/598441_10200568632246652_12965610_n.jpg


Cigaro nebylo na setlistu? :O

Jinak za mě super. Čekal jsem tam od jedenácti, do první řady jsem doběhl první. U žádný kapely nebylo slyšet zpěv, u Floging molly jsem slyšel jen kopák a basu. NOFX mi nic neřekli, KSE taky ne.
U SOAD jsem čekal delší setlist, víc proslovů a taky mohutnější světelnou show..
Jinak ale uplně úžasný, přišlo mi to lepší než v Berlíně. Málem sem chytil paličku, ale vyfoukl mi ji kámoš vedle :/
Z organizačního hlediska by se pár chybek asi našlo, ale nevadí. Bylo to super!!

_________________
Pull the tapeworm out of YOUR ass...:D


čtv 15. srp 2013 16:59:02
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Zell píše:
Cigaro nebylo na setlistu? :O

Daron v intru hovoril niečo ako "And I'm glad I can sing this for you.." alebo tak... Tak to asi prihodil on. :)

Edit: A mám pocit, že pred Cigarom bola chviľku tma, čo naznačuje, že s tým Cigarom nebolo počítané. Ale neviem to iste...

_________________
ObrázekObrázekObrázek


čtv 15. srp 2013 17:06:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Tu je video odo mňa:


Nahrané to mám od Hypnotize až po koniec. Zvyšok tu bude zajtra.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


čtv 15. srp 2013 18:08:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Já byl zpočátku hlavně šťastnej, že jsem na "Fialovym fleku" našel po půl hodině Milču :D Sušenky byly výborný! :D ...
Bezvadně jsem si to užil, bylo to prostě super. SOADy ani nemusím komentovat, byli bezkonkurenční. Jen mě mrzí, že nezahráli Atwu, Roulette a Holy Mountains. Ze začátku mi přišlo, že Serj byl špatně slyšet. Celkově bych klidně bral, kdyby byli víc nahlas. Docela mě štve, jak to odehráli strašně rychle bez pauz a proslovů a tak.. Příjemně mě překvapil Serj, kterej se do toho fakt opřel :)
Jednou jsem se omylem připletl do jednoho circle pitu, ze kterýho jsem za boha nemohl ven :D Ale přežil jsem to :D A někomu jsem dal loktem do obličeje :D ...
Předkapely se mi líbily. Teda až na NOFX, ta jejich víceméně pořád stejná hudba mě nezaujala a jejich humor nebyl moc pro mě.. Nejvíc se mi líbili asi Flopping Molly :)
..škoda těch obrovskejch front u stánků všude. Asi s tolika lidma npočítali?... Když jsem si vystál třičtvrtě hodiny ve frontě na gyros za stovku, přešla mě nálada si něco kupovat :D Až po koncertu jsem si koupil ten zelenej čaj, co tam prodávali, byl fakt výbornej :)

Asi nikdo nedokázal nakonec odchytit nikoho z kapely co?
Jde něco, D_Me, vidět na těch fotkách jak jsi fotil Sevaga?


čtv 15. srp 2013 18:16:48
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: úte 01. led 2013 12:47:44
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Dík :) :) :D :D


čtv 15. srp 2013 18:26:36
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Macajs píše:
Já byl zpočátku hlavně šťastnej, že jsem na "Fialovym fleku" našel po půl hodině Milču :D Sušenky byly výborný! :D ...
Bezvadně jsem si to užil, bylo to prostě super. SOADy ani nemusím komentovat, byli bezkonkurenční. Jen mě mrzí, že nezahráli Atwu, Roulette a Holy Mountains. Ze začátku mi přišlo, že Serj byl špatně slyšet. Celkově bych klidně bral, kdyby byli víc nahlas. Docela mě štve, jak to odehráli strašně rychle bez pauz a proslovů a tak.. Příjemně mě překvapil Serj, kterej se do toho fakt opřel :)
Jednou jsem se omylem připletl do jednoho circle pitu, ze kterýho jsem za boha nemohl ven :D Ale přežil jsem to :D A někomu jsem dal loktem do obličeje :D ...
Předkapely se mi líbily. Teda až na NOFX, ta jejich víceméně pořád stejná hudba mě nezaujala a jejich humor nebyl moc pro mě.. Nejvíc se mi líbili asi Flopping Molly :)
..škoda těch obrovskejch front u stánků všude. Asi s tolika lidma npočítali?... Když jsem si vystál třičtvrtě hodiny ve frontě na gyros za stovku, přešla mě nálada si něco kupovat :D Až po koncertu jsem si koupil ten zelenej čaj, co tam prodávali, byl fakt výbornej :)

Asi nikdo nedokázal nakonec odchytit nikoho z kapely co?
Jde něco, D_Me, vidět na těch fotkách jak jsi fotil Sevaga?

sevag to nebyl, ten typek v zelenym tricku a s fousem byl normalne cech ja myslel ze umru :-D


čtv 15. srp 2013 19:00:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
No, já ty fotky už ani moc nezkoumal, když mi řízek na chatu oznámil, že ten člověk s nimi někde mluvil česky... Asi holt jen podoba no... :-)

Jo a odchyt - ještě při cestě k tramvajím sme potkali Mikea s Nikki, kteří mířili k plotu... Ale v době, kdy sem je opouštěl se nic nekonalo... Tak snad až nám poví... Ale to by se už asi Arsen chlubil na FB, kdyby někoho chytli... Jen praktická úvaha, přál bych jim to...


čtv 15. srp 2013 19:04:05
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Obrázek
čumte, je uplně stejnej :-)


čtv 15. srp 2013 19:12:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Tý vole, hůstý :D


čtv 15. srp 2013 19:31:28
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Sevag je možná trochu opálenější a tak... Ale stejnak, potkat ho ten den někde kolem na ulici, tak na něj spustim anglicky... :-D


čtv 15. srp 2013 20:14:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz