Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 21:13:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další
 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
D_M píše:
Sevag je možná trochu opálenější a tak... Ale stejnak, potkat ho ten den někde kolem na ulici, tak na něj spustim anglicky... :-D

hlavne mel nejakou pasku na ruce a byl v golder cirlce s fotakem, tak se ten sevag proste sam nabidl :-D


čtv 15. srp 2013 20:20:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Hele co jsem našel v kapse :D
http://imageshack.us/a/img5/9464/jrd6.jpg


čtv 15. srp 2013 20:21:13
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. čer 2011 12:17:19
Příspěvky: 626
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
:haha: :D


čtv 15. srp 2013 20:26:59
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Jako bylo mi trochu divný, že by Sevag fotil... Ale jak by nahoře na střeše, tak sem si řikal OK, nějakých pár soukromých fotek...

A ten tácek byl super nápad :-D Ujistil mě, že jdu ke správným lidem... :-D


čtv 15. srp 2013 20:31:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: úte 01. led 2013 12:47:44
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Macajs:Jj :D :D :D :D Máš památku :D :D :D Ale stát tam s tím :D :D :D dost jsme se tam s tím zasmáli :D :D :D


čtv 15. srp 2013 20:37:00
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Další várka recenzí...

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/kultur ... neni-down/
http://www.t-music.cz/magazin/foto-fest ... romGallery
http://regiony.impuls.cz/spolecnost/sys ... -agq4.html
http://www.t-music.cz/magazin/system-of ... ahu--6790/

Spiders zblízka
https://www.youtube.com/watch?v=gdSgvGTeIpI


čtv 15. srp 2013 20:40:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
No ja som akurat teraz dosiel domov. Zhrniem to fakt strucne :)

Organizacia:
50/50. Pustia ludi s Goldenom do vnutra normalnou branou, bez toho, aby im oznamili, ze musia mat pasky, ktore davaju vedla v brane. Nastastie moj listok nepresiel validaciou a tak mi dali pasku potom v spravnej brane. Kamosa som tam musel potom odprevadit a dodatocne mu ju davali. Stanky s pivom kalamita. Malo stankov na tolko ludi. Slecny v stankoch klobuk dole :P

Koncerty:
Killswitch, umna nist special
Floggin: Parada ako za starych cias
NoFX: Az moc kecania.
System: Parada, ozvucenie fakt super. V Goldene to bolo maso a prezit to tam sprvu bolo dost obtiazne. Nastatie som si nasiel svoje miesto, kde to az tak nemetalo clovekom a mohol si vklude uzit a vykricat hlasivky na plne hrdlo.
Trochu sa mi vsak miestami zdalo, ze Serj to neberie na plno a len si to prisiel odspievat, no snad to bol len moj dojem.

Urcite to stalo za tu cenu Goldenu.
Takze snad zas raz :)


čtv 15. srp 2013 21:11:10
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Soviet píše:
Pustia ludi s Goldenom do vnutra normalnou branou, bez toho, aby im oznamili, ze musia mat pasky, ktore davaju vedla v brane. Nastastie moj listok nepresiel validaciou a tak mi dali pasku potom v spravnej brane. Kamosa som tam musel potom odprevadit a dodatocne mu ju davali.

Tak mě napadá, že tohle může být důvod, proč GC vstupenky zabavovali... Pže kdyby je nechávali, tak je mohl člověk předat kámošovi, který by si tam došel se slovy: "Jejda, prošel sem špatnou bránou, naval náramek..." My naštěstí přišli v době, kdy se to tam začínalo štosovat, takže sme ještě nad bránou zahlídli nápis "Golden Circle", takže sme směřovali tam, pže sme očekávali, že nějaké označení dostanem... Jiný pruhy u vchodu postupovaly v tý době rychle, jen GC byl zaseknutý...


čtv 15. srp 2013 21:36:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 15. srp 2013 21:46:01
Příspěvky: 1
 Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
bylo to LEGENDÁRNÍ! Byla jsem unešená, dokonce byly i slzy štěstí.. miluju je! :D :))


čtv 15. srp 2013 21:49:50
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Tak ještě něco víc from my point of view... Doporučuju přeskočit...
Z Berlína sem se tak nějak poučil, že na SOAD do kotle nechci. Nemám rád davy, tlačenice atd. V Berlíně to bylo celkem extrémní, to už potvrdila spousta lidí. Tenkrát sem tam stál na tribuně a užíval si to hezky z povzdálí. S krásnym výhledem a ne moc daleko. Akorát sem koukal na ty chudáky dole, myslel si, že to snad nemůžou přežít, natož si to aspoň trochu užít... Takže sem tentokrát chtěl jít opět někam bokem, klidně dál ale hlavně v pohodě a fakt si to jen užívat...
Nakonec to bylo trochu jinak. Jednak mě potěšil brácha, že se na poslední chvíli rozhodl jít taky... No a pak mě potěšila pořadatelka, který sem psal ohledně soutěže na web atd... Slibovali, že pokud bude nějaké setkání s kapelou nebo tak něco, tak se nějak domluvíme. Jenže všichni víme, že tohle udělali SOAD snad naposledy při vydání M/H, fakt je málo. Nedalo mi to nezkusit, takže sem den před koncertem zjišťoval situaci u pořadatelů. Samozřejmě nic, ale nabídli aspoň upgrade vstupenky. Když může Mike, tak já taky řekl sem si :D Tohle sme řešili po mailech někdy po 10.hodině dopoledne v den koncertu. Tak celkem na poslední chvíli, narychlovku.
Dojeli sme teda na Výstaviště, někdo po 15:35. Tam už hafa lidí... Došli sme k budce s nápisem "média, akreditace". Tam sem potkal Řízka... Volal mi Mike, že teprve přichází, i když měl být od 15:30 sraz uvnitř areálu. Slečna v okýnku mi po chvilce odmlouvání dala lepší lístky a zamířili sme do fronty s nápisem Golden Circle. Jak už sem tu psal před chvílí... Bohužel tahle fronta postupovala výrazně pomaleji než ty vedle nás pro běžný vstup. Sluníčko pražilo, čekali sme asi 30-45 minut, ani nevim...
Uvnitř areálu sme hned zamířili na místo domluveného srazu. Tam naštěstí už stál Macajs a Milča se slíbenejma sušenkama!! *cool* No, Killswich už tou dobou vlastně začli hrát. Čekali sme, jestli se někdo ukáže. Ukázal se flyerkuba :) Mobily nějak přestaly reagovat, SMS chodily s velkym spožděnim, ale pak to bylo horší, síť klekla úplně... Takže sme ještě dobu čekali, jestli dorazí Mike a Nikki, ale ti už byli asi pomalu nalepení v GC. Takže sme to vzdali a šli si projít areál, kouknout na Killswich...
Lidí tam zatím nebylo tolik, areálem se dalo projít, ale bylo vidět, jak se to u vchodu pořád hodně štosuje... Kilswich sme slyšeli asi z půlky, možná ani ne. Moc mě nezajímaly... Před koncertem sem si pouštěl jedno album od nich a jedno od Nofx a ani jedno mě nezaujalo. Killswich mi znějí ploše, prostě metal, jak produkt z nějaký továrny. Asi mají lepší songy, ale nějak mi byli celkem jedno. Aspoň trochu zaduněli...
Obhlídli sme kde parkují tourbusy a šli zpátky na domluvené místo srazu, jestli tam přeci jen nečeká Mike. Ten samozřejmě nikde... Pak někdy v pauze mi přišla zpráva, že už jsou v 2. řadě, takže sme setkáni s nimi vzdali...
Po pauze sme zamířili na Flogging Molly. Zhruba vlevo vlevo od té černé "budovy" asi se zvukařem a kamaramanem. Kousek od tour busů. Na pódium i obrazovky tam bylo pěkně vidět, takže sem uvažoval, že tu pásku na GC nakonec ani nevyužijem. FM sme slyšeli snad skoro celý. Mají určitě zajímavý songy. Je to chytlavý, hospodsky zábavný, až svym způsobem exotický. Ale ten sound během hodiny zněl v druhé půlce vlastně docela furt stejně. Jako nějaký reggae nebo jak to říct. Druhá půlka koncertu pro mě byla celkem nuda, ale jinak byli asi 2. nej kapelou tak nějak...
Nofx mě nějak vůbec nelákali, takže sme během začátku ještě vklidu poseděli v roho areálu, nabírali síly. To už sme ztratili flyerkubu a Macajse... Potom sme teda šli kouknout na občerstvení a na Nofx, zpátky na naše místo cca uprostřed vlevo - bylo tam asi nejmíň lidí, ale už to značně zhoustlo. Šel sem prvně kouknout, jak to vypadá v GC. Překvapilo mě, že tam bylo celkem prázdno, resp. dost místa vzadu. Všichni byli nějak na sobě vepředu nebo pryč asi... No a tou dobou sme ztratili i Milču, pže sme si každý šli pro pití a jídlo. Nakonec sme vystáli frontu na hotdog (párek v rohlíku) a Redbul - tam byla asi nejmenší fronta :-D No aspoň mi dal křídla, takže sem si koncert SOAD docela užil...
Zpátky k Noxf - vlastně sem je moc neposlouchal, nějaký kecy, kterejma to akorát natahovali. Překvapivě jejich zvuk se mi celkem líbil. Takovej punk no, nebyl špatnej. Jak do toho hráli nějaký covery nebo co to zkoušeli, tak se mi to i celkem líbilo. Ale vypadnout mohli dřív teda no.. :D
Během pauzy před SOAD sme teda nakonec šli do toho GC. Vlevo úplně dozadu sme si sedli na zábradlí a čekali. Začla být celkem kosa, asi i kvůli tomu hnusnýmu studenýmu redbulu :D
Jak začli hrát SOAD, tak sme vlastně byli v poslední řadě v GC a za námi kvanta místa... Takže dost prostor, výhled asi o něco lepší než v Berlíně a nad náma velká obrazovka. Takže si nemůžu na nic stěžovat.
První songy SOAD mě fakt hodně bavily, užíval sem si je jak nikdy. Pak asi redbul vyprchal nebo co. Ke koncertu SOAD už tu asi bylo vše. Uteklo to moc rychle, ale snažili se aspoň nacpat co nejvíc songů a nezdržovat už tak skluz... Měsíc krásně svítil vpravo nad jevištěm... A bylo to fuč.
Potom sme zamířili k tourbusům, potkali Kubu. Chvíli sme kecali, čekali, pak šli na místo srazu, jestli tam někdo není... Nebyl, takže sme šli ven z druhé strany tourbusů omrknout prostor... a dovnitř už nás nepustili... :D Začlo to vypadat beznadějně, zbytek soadfans crew nikde, takže sme to chtěli zabalit na dřívější bus domů... Kousek před tramvají sme ještě potkali konečně Mika a Nikki. Rychle pokecali a pelášili na tramvaj, kterou sme nakonec stejně nestihli. Tak sme šli asi na 15 min zpátky, jestli náhodou u busů nebude někdo z kapely... Nebyl, takže sme to hezky zabalili a jeli domů posledním busem ze Smícháče...

Čili suma sumárum - čekal sem tlačenice, že nic neuvidím, budu unavenej a hluchej. Nejvější tlačenice byla před vstupem ve frontě na GC, díky obrazovkám sem viděl krásně, i když z GC bylo taky vidět pěkně. Díky předkapelám a tomu, že lidi stáli dlouhý fronty na občerstvení a záchody se dalo před pódiem celkem dobře procházet (nemyslim první řady), takže sme si vždycky někde sedli, odpočali a nebyl sem ani nijak utahanej.
This movie was rated 5.0 stars out of 5

Nefunkční mobily byla trochu podpásovka. Poněkud to ztížilo naše domlouvání...
Musim pochválit ozvučení, přišlo mi akorátní, i když výkyvy tam byly, viz Serj ze začátku.
Jen teda nejsem zvyklej odchýzek z koncertu bez úlovku... :D Žádný podpis, ukradený plakát, ani vstupenka nezbyla... :D


čtv 15. srp 2013 22:19:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz