Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:00:29



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW 
Autor Zpráva
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
joo, nechtěli jsme ti kazit radost :mrgreen: tenhle týpek je strašně šedivej a.... jinej :happyserj:


stř 21. srp 2013 21:43:59
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Jak najednou machrujou... Chtěl bych je vidět na místě... :-D


čtv 22. srp 2013 18:17:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
já mu to říkala hned :D

_________________
Obrázek


čtv 22. srp 2013 19:07:01
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Tak děti, mam tu svoje review....ja fakt kurva dlouhý, takže pochopim, pokud se vám do toho nebude chtít :D anyway:

System of a Down v Praze. Kdyby tohle někdo vyslovil ještě před rokem, tak bych se mu do očí vysmála, že je to blázen! Urputně bych se popadala za břicho a dotyčného poslala směr Bohnice. Jenže když v únoru SOAD oznámili tour po Evropě a Praha byla na seznamu zastávek, málem jsem se pos…ehm :D Koupila jsem si tedy lístek a začala se nehorázně těšit :)
Čím víc se koncert blížil, tím víc jsem byla nedočkavější. Přepadával mě hlad po Systémech. Po nocích se mým bytem linul Serjův řev a temperament arménských spratků z 1998. Upřímně se divím, že mě mají sousedi pořád rádi :D
A najednou se probudím do chladného středečního rána. Přes rozespalé oči nemůžu uvěřit tomu, že je tady opravdu TA středa. Vystřelila jsem z postele, zapakovala zbytek věcí a pádila na bus. V Sokolově jsem měla celkem dost času, a tak jsem začala nesmírně toužit po kafi. Automat na nádraží rozbitej a v nejbližším okolí ani náznak toho, že by mě někdo dokázal potěšit silným, černým a aromatickým nápojem. Tak jsem vypálila jedno LM, sežrala Duplo a pak už pomalu přijel velký žlutý do Prahy. Nevim, co jsem komu udělala, ale ač jsem se modlila sebevíc, zase si ke mně přisedl prošedivělý šedesátník, kterému táhlo z huby. Pak mi zamrznul tablet a ještě sluchátka hrály do éteru. Poslouchám si B.Y.O.B. na plný koule a divím se, že po mně cestující divně pokukují :D Nooo a na Florenci mě obtěžoval cigoš (zřejmě ten stejnej, co Arse :D ) a dožadoval se desetikoruny. Asi woodoo nebo co :D
V hale už na mě čekal Mike :) Tak jsme společně jeli hodit věci na byt a pak se ještě najíst. Mike že si prý dá freshe, a tak jsem se divila, že mu to stačí….joo, jenže on pán přicupital se čtyřma kouskama :D Já jsem náš oběd završila rasistickou zmrzlinou. Čistě bílou, s bílou čokoládou, bílou polevou a bílýma mandlema…mmmm :) :D samozřejmě jsem se přecpala jako čuník :D
Nějak kolem třičtvrtě na čtyři jsme dorazili na Výstaviště. Lidí tam teda bylo požehnaně. Paní u akreditací dělala trochu caviky, když nám měla dát 2 upgrady, ale nakonec to vydala a my pak potkali strejdu Řízka, tak jsme hodili řeč a dozvěděli se, že má povolení fotit SOAD, tak jsme byli fakt rádi :) Tímto mu taky chci hrozně poděkovat. Fotky jsou parádní, jsme rádi, že tě máme :D No a následovala fronta. Posranej GC se vůbec nehejbal. Strávili jsme tam asi hodinu. Těžko říct přesně. Sluníčko pálilo zleva a lidi padali jak hrušky. Drtilo nás, že se nesejdeme na fialovým fleku a přijdeme o sušenky, což se mimochodem taky stalo -_- :D
Asi v 5 jsme se dostali k turniketům, kde nám nasadili hnusnej pásek a rozcupovali lístek na hadry! Sakra, what the fuck…? Velice slušně jsem mladíka požádala, aby můj lístek netrhal, že si ho chci nechat. Jenže on ho zvedl skoro do úrovně očí, provokativně z něj udělal 2 a nacpal ho do provizorního koše, mezi ostatní rozcupovaný chudáky. S otevřenou hubou jsem přijala modrý pásek a s vyraženým dechem postupovala dál do areálu. Nechápu! Absolutně postrádám smysl toho všeho.
Na začátku areálu stál stánek s merchem, tak jsme si koupili klíčenku a pokračovali na fialový flek, omrknout, zda tam náhodou ještě někdo nečeká. Nečekal :D Tak jme se pošoupli po areálu a koupili si pivo, který bylo sakra hnusný….už od začátku jsem věděla, že Radegast bude průser :/ Taky točili děsný podmíráky, podle Mika by lidi asi celej půllitr nezvládli, jak je to hnusný :D Tohle všechno ještě završili jejich vysoce trapnou reklamou, vysílanou snad každý 2 minuty! Každopádně Killswitche jsme projebali ve frontě u vstupu a poslední jejich song zase ve frontě na pivo. Takže jsme se došourali omrknout GC… jak to tam vypadá, kudy se tam leze... načež jsme se úplnou náhodou ocitli vpředu u zábrany. Kde jsme se rozhodli zůstat :D
Další nastoupili Flogging Molly. Temperamentní hospodská hudba, říznutá irskou whisky. Kapela byla suprová :) ejich basák byl strašnej týpek. Přišel mi jak námořník, co připlul po dlouhé době na pevninu. Frontman si furt potřeboval připíjet a příležitostně hodil do davu nějakou tu plechovku Guiness, ať se diváci maj :D Suma sumárum parádička. Moc sympatická kapela. Dle atmosféry soudím, že se líbilo i ostatním :)
Pak přišli na řadu NOFX. První kytarista byl jak domorodec. Vlasy měl spletený do několika desítek copánků, propletený modrým čímsi. Jeho pohyby dost napovídaly tomu, že se ve svých volných chvílích oddává radovánkám ve společnosti opic. Frontman byl nějakj blbec s vyholenou palicí a uprostřed mu trčel pankáč nabarvenej na křiklavě zelenou. Ten kdyby dělal u silničářů, tak by mu prominuli nošení reflexní vesty. Druhej kytarista byl zřejmě Mexičan, kterej si to napochodoval s papírovým knírem. Tohle všechno beru. Jejich hudba se mi nelíbila. To taky beru. Ale ty jejich rádoby vtipy?! Uznávám, že jsem se občas i dost zasmála, hlavně teda když jim frontman Flogging Molly přinesl gumovýho čuráka ve skleničce :D jejich mini song called System of a Down byl taky celkem vtipnej :) Ale většina z toho byly laciný vtipy na náš metalistickej účet :D Jediný, co jsem si hlavně přála, bylo to, aby vypadli! Přišlo mi, že to zasraně natahovali. Už mi i vystřelovala křeč do nohou. Navíc natěšenost na Systémy se už ve mně nahromadila až na vrchol a nikam dál se to nevešlo. Ale naštěstí žádné utrpení netrvá věčně :D
Přišli technici, natahovali koberce, Sako zkoušel Johnovy bicí a kotel začínal docela topit .
Pak už vlastně byla celkem tma a na stagei se taky všechno zahalilo do tmy. Najednou se objevily. 4 postavy. Daron, Shavo, John a….Serj! A rozehráli Aerials :) Majestátné a mocné. V zápětí ho vystřídalo Suite-Pee. Těsný a vroucí kotel se rozohnil. Dýchat se dalo jen těžko a kosti praskaly :D bylo to peklíčko jako v Berlíně! Bomby na jednu stranu, na druhou, dopředu. Jsem zhmožděna davem, ale šťastná. Vydržela jsem tam jen proto, že jsem měla to privilegium chytit se zábran. Škoda, že to pojali formou intra a nedohráli celej song :/ A pak Prison Song. A kotel jel bomby dál. Je až zvláštní, že si člověk uvědomí, jak jsou ty songy tvrdý, až když to cítí na vlastní kůži :D A hned navázali I-E-A-I-A-I-O. Daron řekl, Praha byla 1. evropský město, ve kterým hráli J (nebo tak něco :D ) A Serj dělal píčovinky a xichty a byl tak áááh :D Byl blízko, tak jako zatím nikdy. Tři, možná dva metry. Zas o kousek blíž, JO!
Dál přišlo Solider Side intro, kdy se celej dav uklidnil a zpíval. Linulo se to jako pára z hrnce. Tak pomalu a zřetelně. Měla jsem skoro pocit, že se zastavil čas a já mám tu možnost všechno pozorovat. Nakonec z Darona vypadlo, že spal hodinu a nemá kokain a chce this motherfuckers to go crazyyyy! B.Y.O.B. má milovaná. Už jsem ani nedoufala, že ji znova uslyšim na živo. Zhrozila jsem se tedy, co udělá dav po Daronově předešlém proslovu, ale co…i kdybych se tu měla nechat roztrhat na cáry, vypustit duši. I must be CRAZYYY!!! :D
A dál se přiřítil Deer Dance a hned střídalo Radio/Video, který John rozehrál na tamburínu tak jako 2011 J A hned zase Hypnotize….sázeli jeden song za druhým.
Sakra, kluci, brzděte! o.O
Žeru, když si Daron hraje s těma songama, ohýbá je a dělá píčovinky. Pull the tapeworm out of your ass. PULL…THE…TAPE... WORM…. OUT OF YOUR…. ASS! Daronovo „ass“ je tak strašně nemravný :D Nestoudný a výrazný…. kruci, to je strašnej úchylák :D
Oujééé a Serjovy tanečky. Pěkně se rozjel i hlasem…. chlapec nám zase pěkně zpátky systémovatí :) na scénu přichází DDevil, madafakááááá! :D so lovely, so lovely, so lovelyyy!
Jinak v kotli to byly pěkný násery! Holka přede mnou mě furt vlasama mlátila do xichtu, holka někde za mnou mě mlátila rukou do hlavy a od vedlejšího metalistickýho boye jsem to rytmicky schytávala do žeber :D Díky bohu Daron rozehrál Lost in Hollywood a dav se alespoň minimálně uklidnil. John si nás pěkně roztleskal a už se jelo :)
All you bitches put your hands in the air and wave them like you just don’t care!
Idylická atmosféra pohasla, když hráli X. Lidi v kotli byli neúnavní. Každému bylo jedno, co se s ním po koncertě stane, hlavní bylo ze sebe vydat všechno a je jedno, co to bude stát. Navíc pohled na Serje ve mně toto euforické šílenství jen evokoval. Ještě víc, když při následující Suggestions vyšpulil zadek do obecenstva a poplácal se po něm! (áááh, that’s the stuff :D )
That’s right - your ass!
OOOh bože =D to je tak…. nepopsatelný! Začalo Psycho a to bylo fakt mocný! Žeru tu rozehrávku na basu a pak PSYCHO, GROUPIE, COCAINE, CRAZY!!!! V tom takhle náhodou Serj pohonil mikrofon, nebo to možná bylo spíš jako blow job :D kruci, to je jedno :D Vytřeštěný oči a zároveň vysmátá jak blázen. Really? …aaasi se mi to nějak zdálo :-? Jenže on to pak udělal znova! Wohooo, odvar večera :D Na závěr ještě Daron ojel svoji kytaru a vyprsknul gejzír…asi slin :D
Hned na to další rozehrávka a Serjovo známé „clap your hands“. Všichni vrhli své ruce vzhůru a tleskali tak moc, jak to jen šlo. Pak se na nás snesla blažená pochvala… You are fucking beautiful :)
Such a Lonely Day and a night in Prague…I don’n know what the fuck I am saying? :D
V tu chvíli jsem byla za Lonely Day dost ráda. Pak klasická potkávačka u Johnovo bicích při Question!
We are happy and honered to be in Prague, it’s my favourite european city, so…thank you! :)
A předhodili Spiders. U tý si vždycky vzpomenu, že Serj míval kdysi dredy =D a přijde mi to dost nemožný a ujetý :D
Pak jsme byli poctěni slyšet Daronovo intro o tom, jak miluje svýho ptáka a jak moc stupidní tenhle song vlastně je :D CIGAROOOO! Do kterýho Serj zakomponoval dětské „pjů pjů pjů“, jako když někdo střílí z plastové pistole nápis „BANG“ :D perfektní!
A najednou se dostavilo Toxicity. Serj: „ PRAHAAA! You guys know this song, right!? So, I want you to sing with us. Here we go ;) Na jednu stranu mě tímhle proslovem nasral, protože tam jedeme celej koncík bomby, zpívačky a on pak ať zpíváme s ním -_- :D aale, zase na druhou stranu jsem byla ráda, že konečně něco říká :D Atmosféra byla démonická. Všech cca 17 000 lidí zpívalo jak blázen. Myslim, že jsem nebyla jediná, co byla zmuchlaná jak papír a zmlácená od ostatních, a přes to všechno jsme zpívali, co to dalo. I kdyby to bylo to poslední, co uděláme! I want every motherfucker in Prague to go crazyyyyy!!!
A to jsme, kurva, byli :D Bylo tam něco, co se linulo celým Výstavištěm. Něco, co se dalo krájet. Něco, co chceš, aby nikdy neskončilo! Krutá záležitost :D
The kamboocha mushroom people….tudu tutu. Sugaaaaaaaaaaaar!
Sakra, kluci byli jak utržený ze řetězu. To, co se odehrávalo na stagei, se dalo jen těžko pochopit. A pak už jsme jen viděli, jak se Serj vlastenecky poklepal na srdce, zařval Czech Republic a že nás kurva miluje! Poplácal se s Johnem, vzal Darona kolem ramen a pak už jsme viděli jen jejich záda. Nashledanou, pane Tankian.
Nee, prosíím, ještě ne, posteskla jsem si pro sebe. To přece nemůže být už konec!? Jen těžko se dalo uvěřit, že to fakt skončilo. Bylo to tak krátký! Jeden song za druhým, plesk a byli fuč. John klasicky naházel paličky do obecenstva a taky zmizel. Bylo to jako kruté probuzení do časného, studeného rána. Lidi slepě čekali na přídavek, ale nám s Mikem bylo jasný, že nic takového se konat nebude. Tak jsme se vysoukali z GC a začali shánět zbytek zjevů z fóra. Naprosto nás zradila mobilní síť. Nikomu jsme se nemohli dovolat. Na takových akcích, kde je hodně lidí, je to dost běžný, ale stejně mě to pěkně vytáčí -_- Zrovna když to člověk potřebuje nejvíc. Hold jsme se rozhodli jít k tourbusům sami. Načež jsme potkali D_Ma a Kubu :) A dokonce jsme se i dovolali Arsovi. Fakt pecka :D Jsem ráda, že jsem vás zase viděla, smradi ;)
U tourbusů jsme čekali zbytečně asi do 24:00. Nikdo se neukázal. Musim teda říct, že mě to ani moc nemrzí, protože jsem to tak nějak čekala. Nakonec jsme zůstali jen 3. Já, Kuba a Mike. Šli jsme zapít žal, že jsme odešli bez úlovku :D Spláchli jsme to dvěma velkýma, vše důkladně prodebatovali a nakonec jsme se všichni odebrali do jednoho bytu a sosali kousek videa, co Kuba pečlivě natočil :) Nakonec jsem byla tuhá, než bys řekl SOAD.
Takže moc díky všem, co jste se na tak bombovým dni podíleli J Bez vás by to bylo o velkej kus chudší!
Tentokrát jsem se dostala zase o kus blíž. But next time….odejdu s fotkou se Serjem, i kdybych se měla nechat sestřelit! -_- :D

_________________
Obrázek


čtv 22. srp 2013 19:08:53
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Přečetl sem... a nabyl sem dojmu, že se ti to fakt líbilo... :-D
Tak snad se zas někdy takhle potkáme...


čtv 22. srp 2013 20:11:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
super :) díky za přelouskání :D
jako klidně bych se někdy sešla i tak :) ...jen bude asi složitější najít vhodné společné datum....ale tak třeba Serj konečně ohlásí Orcu :) jestli ne, tak... :palka:

_________________
Obrázek


čtv 22. srp 2013 20:37:08
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Jo v Orcu sem taky doufal. Okolnosti tomu přály, ale zatím kde nic, tu nic a už je to skoro za pár...
Nějaký soadfans sraz v Praze by mohl být, možná bych i dorazil :-D


čtv 22. srp 2013 20:40:48
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: sob 19. lis 2011 12:54:50
Příspěvky: 58
Bydliště: Mladá Boleslav
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Můj report: http://metalista.cz/#!stranka=novinky&c ... clanek=576


čtv 22. srp 2013 20:41:07
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
eeej, sraz v Praze je dobrej nápad :dancing:


čtv 22. srp 2013 21:28:26
Profil ICQ
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:18:59
Příspěvky: 244
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
mike sullivan píše:
eeej, sraz v Praze je dobrej nápad :dancing:

joo! :)

_________________
Pull the tapeworm out of YOUR ass...:D


pát 23. srp 2013 20:28:24
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz