Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 6:52:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: ned 03. úno 2008 11:57:11
Příspěvky: 744
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
a je to :)
http://www.youtube.com/playlist?list=PLkoKrbIfJ-BRq4t5grLdSOThpAhk5d7I0

_________________
můj YT ( SOAD Berlin, Serj+Viza Praha,atd...)


pát 16. srp 2013 7:03:43
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Hypnotize až Question!

_________________
ObrázekObrázekObrázek


pát 16. srp 2013 17:36:20
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
Nebudu psát žádný sáhodlouhý review, páč to asi stejně udělá Nikki... :D

First of all, fakt mě se°e, že jsem se s váma nepotkal na fialovym fleku, nicméně sám jsem to moc ovlivnit nemohl... Měli jsme to krásně načasovaný, že v 15:45 dorazíme na místo (měli jsme trochu zpoždění, navíc D_M předtím psal, že taky tak nějak dorazí), nicméně megavelká fronta u vstupu a megagigahypersuper pomalý odbavování způsobily, že z úrovně akreditační stánku jsme se ke vstupu dostali až za hodinu, takže jsme neviděli ani minutu KSE. Naštěstí jsme ale ve frontě stihli pokecat s Řízkem, takže aspoň něco :)

Kolem pátý hodiny jsme se teda konečně prokousali k fialovýmu fleku, kde samozřejmě už nikdo nebyl :D Takže jsme si šli koupit pití a podívat se, jak to vypadá u pódia... zrovna začínala přestávka před Flogging Molly, GC se tedy dost vyprázdnil, což nám umožnilo (neplánovaně) se dostat až do 2 řady (cca mezi Daronem a Serjem) :D

FM a NOFX na mě zapůsobili stejně jako na vás (první v poho, druhý napřesdržku), o přestávce před SOAD začal GC rapidně houstout, což ve mně (po zkušenostech z Berlína) začalo vyvolávat skličující pocity a strach :D Prvních 10 vteřin Aerials (intro) byl dav ještě klidnej, takže jsem stihnul udělat 2 fotky, z nichž každá stojí za hovno, pak už jsem se musel až do konce setu držet přední zábrany (sakra, kdybych na ni nedosáhl, vyplivne mě to jako v Berlíně už po 2. songu) :D

Koncert byl dobrej, Serj si před začátkem šlehnul stejnej matroš jako na Kubaně, takže byl celkem rozjetej, na druhou stranu s náma vůbec nekomunikoval... přišlo mi, že s náma víc mluvil i Daron, což už je fakt extrém :D Obecně mi přišlo, že Daron si to užíval nejvíc, připadal mi nejvíc nadšenej... Potěšilo mě, že zahráli i posledních 20 vteřin Spiders (tu basovou dohrávku), kterou na tour předtim vynechávali... Setlist trestuhodně krátkej, nicméně s ohledem na množství mých pohmožděnin to bylo asi tak akorát :D

Po koncertě odchytávka nevyšla, podle sekuriťáku prej 5 minut po konci show naskočili do dodávky a odjeli do prčic... >:o

Nefungující mobilní síť nám udělala čáru přes rozpočet, o to víc jsem byl rád, že jsem skoro všechny potkal po koncertě :)


pát 16. srp 2013 17:51:13
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: úte 01. led 2013 12:47:44
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW



Díky :) :) :)


pát 16. srp 2013 20:31:16
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
parááááda :)
prostěě....Mike to asi vystihl, za mě, nejlíp :)
ve zkratce: překvapilo mě, kolik tam všude bylo všemožnej stánků s jídlem a pitím. Na české poměry až nevídané. Obrazovky mě taky mile překvapily (i když mi vlastně byly k ničemu).
nasrali mě s tím setlistem....byl tak krátkej, že by si někdo zasloužil facáka. A hlavně mi chyběly Serjovy proslovy!!! To, že to asi nechtěl zbytečně natahovat (kvůli času), mě nenapadlo, ale i tak. Jsem taky nasraná, že mi rozcupovali lístek na hadry a že mi, kvůli hodinové frontě před vchodem, ostatní členové fóra nenechali ani jednu sušenku od Milči s gumídkama :( :D

jinak až se k tomu dostanu, tak zase udělám to sááálodlouhé review :)
potěšilo mě, že jsme se na konci tak nějak nakonec sešli, navzdory nefungujícím telefonům.

_________________
Obrázek


pát 16. srp 2013 21:50:58
Profil
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:18:59
Příspěvky: 244
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 144&type=1
tam dole...
systemy měli after v jednom pražskym klubu :/

_________________
Pull the tapeworm out of YOUR ass...:D


pát 16. srp 2013 23:31:10
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 16. srp 2013 20:24:27
Příspěvky: 1
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
:)

http://www.youtube.com/watch?v=R4a6xZK6ZrU


sob 17. srp 2013 2:57:53
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
taak ted je cas na moje review :) nechtel jsem psat nic kratkyho (to jen na fb), tak proto pisu az ted a bude to asi dlouhy... koho to zajima at si to teda precte no :)

zacnu s tim, ze par dni pred koncertem jsem psal na fanouskovske fb strance Shavovi jestli by bylo mozne setkani po koncerte. ten samozrejme neodpovedel... :/
vecer pred koncertnim dnem jsem si chystal veci, abych rano pred odjezdem nepanikaril :D kdyz jsem teda chystal veci klasicky jsem musel s sebou brat i armenskou vlajku :arm: jenomze ten primo nevonel po breznovem koncertu Vizy, tak kolem pulnoci jsem si ji vlastorucne umyl :happy: po umyti vlajky se mi vubec nechtelo spat, tak jsem si pustil film a pak jsem se podival jestli si Shavo vubec tu mou zpravu precetl... NE!!! tak jsem si rekl ze to zkusim u Johna. poslal jsem mu zpravu jak na osobni, tak i na fanouskovskou stranku a pote sel spat myslim kolem 4 rano... nastavil jsem si asi 5x budik vsechno nejak po sedme hodine, ale jak je u me zvykem, tak vsechno vypnu a spim dal :( :D v 8 me vzbudila mamka, tak jsem teda vstal a panikaril :D kvuli panice jsem vsechno nejak delal pomalu a nestihal... ale taky jsem musel zapnout kompl a zjistit jestli odepsal aspon John. kdyz jsem se prihlasil na fb nemohl jsem uverit vlastnim ocim :sok: John mi odepsal :crazy: :slint: :wings: psal ze prijedou tesne pred vystoupenim SOAD a hned po vystoupeni odejdou... a pak ta kouzelna veta :D bylo tam jeste od neho "ze nikdy nevis" tak jsem byl udelanej uz z toho :D pak se divam na cas aaa nestiham, tak jsem teda vsechno zabail a utikal na zasatvku. nastesti jsem stihnul trolejak, protoze nestihnout by znamenalo, ze nestihnu ani bus student agency, kde uz na me cekal kamos. pote co jsem dorazil na misto odjezdu, tak jsme si s kamosem sedli do busu a v 10 rano jeli do prahy. v buse bylo nekolik lidi co taky jeli na koncert napr borec co sedel pred nama nebo dvojicka za nama, ktera si nahlas cetla v nejakych novinach clanek o tom ze budou dneska (14-ho) vystupovat Systemy...

cesta byla v pohode. s kamosem jsme furt o necem kecali atd. do prahy na florenc jsme dojeli asi 12:25. hned na florenci jsem si chteli koupit listky na mhd, ale jeste pred tim asi 3 minuty co jsme vylezli z busu, tak po nas neco chtel a obtezoval jeden romskej obcan, kteryho jsem slusne poslal do ... pak jsme si teda konecne koupili listky a meli namireno na vystaviste, kde na nas cekalo par znamych holek. na misto jsme dorazili v 1 odpoledne, kde uz byl aji Zell, kteryho jsem pozdravil. sedli jsme si s kamosem k GC branam k holkam a zacali kecat... po chvilce jsem si vsiml ze uz tam je i ZYX se SUXem (bejvaly SOAD revival) a par lidi s nima, tak jsem sel za nima a prohodil par slov a pak na misto. cekani se kratilo a kolem 2 odp prisli sekuritaci k branam a vsichni si stoupli nejak do fronty, tak jsme teda tu hodinu stali a pak uz zacatli poustet dovnitr. dost me nestvalo ze zase pred myma ocima vyhodili muj listek na koncert (proc zase? protoze to stejny se mi stalo ted nedavno 5. srpna na koncerte Deep Purple, ikdyz tam meli duvod, ale i tak) , ale co jsem mohl udelat dosal jsem pasek na ruku a urikal pres tu dalku k podium... kdyz jsem dobehnul, tak v 1 lajne uz bylo asi 10-15 lidi, ale byl jsem rad ze opet (po Berline 2011) budu v prvni rade. stali jsme mezi Serjem a Shavem, ale vic bliz k Serjovi...
pomalu se to tam zaplnovalo a my tam sedeli/stali a kecali... 16 hodina a Killswitch Engage nikde. zacali s 30m zpozdenim... jako kapela jsem je nezal (to vsechny kapely az na SOAD) a cekal jsem jestli vubec nektera z nich prekvapi nebo ne... na zacatku jejich vystoupeni mez fotografy jsem si vsimnul Rizka a prohodil par slov. KE byli na me moc tvrdy, nejak me nezaujali, ale jakoze se to dalo no...
pred Flogging Molly jsem si kousek dal vsiml Mika s Nikki a zase prohodil par slov. zacali hrat FM a mile prekvapili. hudba me chytla a obcas jsem trsal :D co pisnicka to cheers :D hazeli do davu guinnessky v v plechovkach a natahl jsem ruku abych taky jeden mel, jenze kytaristovi jsem asi prisel moc mladej, tak mi nic nehodil (kdyby me videl s vousama, tak beztak tipuje na 25 :D ). po chvilce jsem u naznail aby mi hodil aspon trsatko, ten hlavou kejvnul ze ano, ale taky nic :x ke koci jsme si s kamosem chytli zaroven palicku, ale protoze ten je uz znal atd, tak jsem mu to nechal...
od NOFX jsem neco malo cekal, kdyz o nich psali, ze jsou to legendy puncku atd... ale bylo to naopak. zhnusili se mi nejvic! kytarista (nejspis mexican) , kterej o sobe tvrdil ze je armen, narazky na SOAD a dost trapny a otresny vtipky... musel jsem je stale fakovat ceho si taky vsimli a jsem za to i rad. jenze kdyz uz zahrali nakou tu jejich pisnicku a ne nejakou blbost, tak jsem ze slusnosti malinko zatleskal...
neco malo pred 20:30 NOFX vypadli z podia (konecne) a ja se mohl tesit na Systemy, ktery ale v te dobe uz meli hrat :recnik_vztekloun: tak jsem vytahl vlajku a s kamoskou ji drzel. pak mi zacala byt malinko zima jak to uz to tady psal DM... pred podiem to zase byl samej fotograf a sekuritak (o neco vic nez na ostatni kapely). Rizek nam udelal nekoli fotek za ktery mu moc dekuju! :) pak tam vidim Sevaga (Serjuv bracha) tak jsem na neho zarval a pozdravil a on na me zamaval. par hodin predtim mi Rizek ukazal fotku Sevaga a ptal se jestli je to on... pak me napadalo udelat si teda s nim fotku. na dalku jsem mu naznacil ze chci s nim fotku a on souhlasil. kamoska nas vyfotila (jen cekam az posle fotku) a ja podekoval Sevagovi, jenze ten nebyl moc komunikativni... pak si me vlaky vsiml jeden armenskej pan, ktery pise pro http://orer.eu/cz/ tak jsem si s nim prohodil taky par slov. vyfotil nas a ptal se kdo byl ten borec (Sevag) , tak jsem mu rekl ze je to Serjuv bratr a on si sel s nim pokecat... po chvilce vratil s tim ze na neho mlvil cesky (coz nechapu, ale od par lidi jsem uz to slysel).
bylo par minut po 21:00 a zacala hrat pro me ta nejlepsi skupina SYSTEM OF A DOWN :inlove: kluci zacali hrat a ve predu zacalo peklo (ikdyz v Berline to bylo peklo od zacatku az do konce) zacalo boj o preziti a uzivani si Systemu, jenze to neni moc dobra kombinace, ale i presto jsem se snazil koncet uzivat. na zacatku po par pisnickach si me vlajky vsimnul Shavo (ted vubec nevim pri hrani ktere pisnicky to bylo) tak se usmival a ukazal na me parohace, tak jsem byl uplne stastnej :D :thankyou: kluci hrali skvele!!! nevedel jsem na koho se divat vic, kdyz jsem vsechny 3 mel da se rict pred sebou (Daron, Serj Shavo) tak jsem to stridal :D na chudaka Johna jsem nevidel :( to diky tem spesl doplnkovym podiam (ten Serjuv byl hned pred nama) tak jsem obcas videl jen jeho hlavu a proto jsem se musel sem tam divat i na obrazovky abych ho videl... Serj mi prisel suprovej zvladal to bezvadne. ke konci koncertu si me vlajky vsimnul prave i pan zpevak Serj. taky se dost pousmal a ja opet byl happy :thankyou: kdyz dohrali a John zacal hazet palicky a mel uz v ruce tu posledni, tak si me taky vsiml diky me vlajce :thankyou: prisel bliz ke me namiril a hodil. mel bych to, kdyby jeden vysokej kreten co stal vedle kamosky (ta stala vedle me) nenatahnul ruku. ten blbecek to ani nechytnul a jen diky nemu to spadlo... sekuritak to vzal a hodil do davu :angry: :'( to uz jsem byl sakra hodne nasranej!!! btw to jak John namiri a hodi muzete videt i ve videjku od Flyerkuby.
ted celkove ke koncertu SOAD byli super, bozi a ja nevim co jeste :D jen mi vadil, kratkej setlist, kvuli tomu ze cely to zacalo pozde... nemohli dat zadnej cover a ani proslovy... nic jen jeden skvelej song za druhym. jsem hodne rad ze jsem mohl slyset a videt pisnicky, ktere nezaznely v Berline. strasne se mi libilo intro ve stylu reggae pred Sugar.
k organiczaci - jak uz jsem psal vadi mi vyhozeni listku a to casovani kapel. kdyby KE nezacali pozde mohli jsme videt normalni dlouhej koncert SOAD. jenze dalo se cekat ze zacnou se zpozdenim, tak by tem 3 kapelam mohli aspon zkratit setlist nebo zaplatit nejakej ten poplatek nebo cosi aby Systemy mohli hrat po te 22 hodine. to me hoden sere. hlavni kapela, ktera hraje jen o 15 minut dyl nez ostatni... FUCK
po koncerte jsem par minut cekal nez se ozve Mike jak jsme se domlouvali, jenze nic, tak jsem se mu snazil volat ja, ale taky nic zksuil jsem to mozna aji 10x :D jenze pokazde jsem zjistil, ze ma vyplej telefon (bud pretizeni site jak uz to tu bylo psano nebo fakt mel vyplej mobil... nevim). holky a kamos chteli pryc, ale pak se mi nastesti ozval Mike a zacalo zjisteni kde cekaji na odchyt. nez jsme si dokonale dorozumeli kde presne cekaji zavolal jsem mu asi 1000x :D tak jsme teda namirili k nim (ja, kamos + holky) cestou jsme potkali DMa a jeho bratra a pokracovali ten kousek s nima. konecne jsem se snali a u tourbusu byli Mike, Nikki a Flyerkuba. tak jsme si pokecali atd a stale cekali na hvezdy, jneze nic a asi pulhodine jsme sli pryc... mel jsem spat u znamych a uz bylo celkem dost pozde, tak jsem nemohl ani do hospody nebo nekam jak jsme se domlouvali :( holky sly domu, nekteri jak uz jsme zminil asi do hospody a ja s kamosem sme namiri pesky z vystaviste na metro, abychom stihli posledni spoj. cestu jsme znali, ale po chvilce se cesta rozdelila, tak jsme nevedeli kudy presne. radji jsme se zeptali jednoho par, ktera asi byla na noci prochazce. tak nam vysvetlili ze je to u meace a kazali cestu. holka mela rusky prizvuk, tak jsem ji odpovedel rusky a podekoval. byl trosku v soku :D s kamosem jsme teda spechali na metro. stihli jsme to. on jel smer florenc na bus domu a ja na druhou stranu smer na byt ke znamejm prespat. spat jsem sel kolem 2 v noci a po spanku jsme citil tu unavu. omlacenej a dokpanej. cervenej hurdnik s modrakama, kvuli ktere doted nemuzu spat na brichu :( no a pak jsem musel domu... 17:30 jsem jel s kamoskou, ktera byla taky na koncerte. celou dobu jsme kecali atd. v Brne jsem byl 20:23 a pak smer salina (tramvaj) pote trolejak. posledni 3 zastavky pesky do kopce, protoze trolejak pokracoval na druhej smer. 21:00 doma. konecne!

toz to je moje slohovka :D koho to zaujala a doctel to az do konce, tak dekuju :)

_________________
Obrázek


sob 17. srp 2013 6:12:07
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
pěkný, pěkný :D
jakoo, ten cigoš mě taky obtěžoval...dorazila jsem na Florenc asi půl hodiny po vás a chtěl po mně 10,- Kč na bus :D

jinak Kubovi moc díky za video :inlove:

a ta pařba je kulervoucí....kdybychom v tu středu měli alespoň nějakej drb, tak jdem, což :)
a před koncertem se kapela potulovala po městě....alespoň teda Shavo, protože na svůj instagramovej profil dával mini video, že byl v muzeu hraček.
http://instagram.com/p/dCyqdHlwBF/
btw. nejsem si jistá, zda vám to půjde, pokud nemáte účet na instagramu :|

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Nikki dne sob 17. srp 2013 11:47:52, celkově upraveno 1



sob 17. srp 2013 11:40:08
Profil
Sad Statue
Sad Statue
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. zář 2008 14:18:59
Příspěvky: 244
Bydliště: Praha 4
Příspěvek Re: 14.8.2013 - SYSTEM OF A DOWN - Praha REVIEW
ei.ei píše:
kdyz dohrali a John zacal hazet palicky a mel uz v ruce tu posledni, tak si me taky vsiml diky me vlajce :thankyou: prisel bliz ke me namiril a hodil. mel bych to, kdyby jeden vysokej kreten co stal vedle kamosky (ta stala vedle me) nenatahnul ruku.


Jo, mám stejnej zážitek. Vytáhnul jsem se snad metr za zábrany, málem mě chtěl vzít pryč ten sekuriťák, John na mě chvíli čuměl, kejvnul, hodil, ale letělo to asi o 20 centimetrů vedle, což v tom davu znamenalo až druhýho člověka ode mě. Aspoň že to chytil můj kámoš. :D

_________________
Pull the tapeworm out of YOUR ass...:D


sob 17. srp 2013 11:46:59
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 93 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz