Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 21:49:16



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Pocity a dojmy z koncertov 
Autor Zpráva
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Citace:
9) Nevim.. Atmosféra, profesionalita kapely? že znějí naživo fakt dobře?

Cožééé? :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 30. zář 2013 20:04:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
No jo :-) Atmosféra byla až moc vyhrocená, ale super - crowd surfing, světlice, atd... SOADi sou profíci a přišlo mi, že naživo hrají fakt dobře. To se vlastně v posledních letech potvrzuje, znějí skoro líp jak na desce.. občas... :-)


pon 30. zář 2013 20:09:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
D_M píše:
No jo :-) Atmosféra byla až moc vyhrocená, ale super - crowd surfing, světlice, atd... SOADi sou profíci a přišlo mi, že naživo hrají fakt dobře. To se vlastně v posledních letech potvrzuje, znějí skoro líp jak na desce.. občas... :-)


Ďakujem za ďalšiu odpoveď :) Prebohaaa, čakať 6-7 rokov .. no to je veru dosť. Inak ma zaujalo: "Aj oni sú len ľudia"..to bolo pekne napísané :)


pon 30. zář 2013 20:26:38
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
6-7 let no, mně to nějak kritický nepřišlo :-) Nejsem koncertní typ, takže to nebyl můj největší sen...


pon 30. zář 2013 20:45:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
D_M píše:
6-7 let no, mně to nějak kritický nepřišlo :-) Nejsem koncertní typ, takže to nebyl můj největší sen...


Ale, tak aspoň podľa môjho názoru je to dosť. Ja tiež niesom nejak koncertný typ, mám aj celkom strach z veľkého množstva ľudí.. Neznášam keď sa dakto v mojom okolí mece, strká, ziape etc.. ale pre SOAD by som to obetovala. Preboha... je to dosť :D


pon 30. zář 2013 20:57:50
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
1. v Berlíně 2011
2. mm, smíšené :D všechny vstupenky byly totiž bleskurychle vyprodány a já byla jedna z těch, na které už lístek nezbyl. Proto jsem se asi měsíc kousala do ruky, další měsíc šílela a hledala lupeny po všech čertech. Až jsem je nakonec koupila z druhé ruky...šíleně jsem se bála, že to nějakej poděl :D Narazila jsem na ně tady na fóru v sekci koupím/prodám....no a díky tomu jsem vlastně začala chodit sem na fórum :)
3. 3 roky urputného čekání :D
4. tenhle koncert byla taková sladká odměna za maturitu :) To tý Prahy letos jsem se nemohla dočkat....to bylo snad až smrtelný a na světelný roky vzdálený >:o
5. celej průběh koncertu jsem nemohla uvěřit, že tam opravdu stojím a opravdu ty SOAD vidím. Furt jsem si říkala, že asi nejsou reálný, že to neni možný, že je to další z mých (našich :D ) fantasmagorickejch snů. Bylo to úžasný!
6. atmosféra byla skvělá (hlavně si pamatuju ten dav při Toxicity :) ) a hodně divoká! :D
7. nejvíc mě překvapilo ukořistěné trsátko....je tak malinký, že jsem nikdy nevěřila, že bych zrovna já mohla mít to štěstí :) a nezklamalo mě zhola nic. Byla jsem v tak těžké euforii, že jsem ani nemohla uvěřit tomu, že to všechno tak krásně vyšlo :)
8. Děláte si prdeeel? :sok: áááá, já jsem tady....stejný časový pásmo, stejný místo jako Serj :crazy: prostě pro bláznivýho fanouška je to silnej zážitek :D
9. Serjovy proslovy a Sardarabad
10. nejvíc určitě PLUCK s návazností na ten Sardarabad...to bylo mocný! :)
11. Ono se to fakt stalo?! Několik dnů slyšíš hudbu, ale ona žádná nehraje, cítíš tu atmosféru, ale přitom sedíš doma v pokoji :) Pro mě je to určitě nezapomenutelnej zážitek :)
12. excited :D
13. furt ještě ne, ale on ten den nastane :D

_________________
Obrázek


stř 02. říj 2013 10:44:31
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Nikki píše:
1. v Berlíně 2011
2. mm, smíšené :D všechny vstupenky byly totiž bleskurychle vyprodány a já byla jedna z těch, na které už lístek nezbyl. Proto jsem se asi měsíc kousala do ruky, další měsíc šílela a hledala lupeny po všech čertech. Až jsem je nakonec koupila z druhé ruky...šíleně jsem se bála, že to nějakej poděl :D Narazila jsem na ně tady na fóru v sekci koupím/prodám....no a díky tomu jsem vlastně začala chodit sem na fórum :)
3. 3 roky urputného čekání :D
4. tenhle koncert byla taková sladká odměna za maturitu :) To tý Prahy letos jsem se nemohla dočkat....to bylo snad až smrtelný a na světelný roky vzdálený >:o
5. celej průběh koncertu jsem nemohla uvěřit, že tam opravdu stojím a opravdu ty SOAD vidím. Furt jsem si říkala, že asi nejsou reálný, že to neni možný, že je to další z mých (našich :D ) fantasmagorickejch snů. Bylo to úžasný!
6. atmosféra byla skvělá (hlavně si pamatuju ten dav při Toxicity :) ) a hodně divoká! :D
7. nejvíc mě překvapilo ukořistěné trsátko....je tak malinký, že jsem nikdy nevěřila, že bych zrovna já mohla mít to štěstí :) a nezklamalo mě zhola nic. Byla jsem v tak těžké euforii, že jsem ani nemohla uvěřit tomu, že to všechno tak krásně vyšlo :)
8. Děláte si prdeeel? :sok: áááá, já jsem tady....stejný časový pásmo, stejný místo jako Serj :crazy: prostě pro bláznivýho fanouška je to silnej zážitek :D
9. Serjovy proslovy a Sardarabad
10. nejvíc určitě PLUCK s návazností na ten Sardarabad...to bylo mocný! :)
11. Ono se to fakt stalo?! Několik dnů slyšíš hudbu, ale ona žádná nehraje, cítíš tu atmosféru, ale přitom sedíš doma v pokoji :) Pro mě je to určitě nezapomenutelnej zážitek :)
12. excited :D
13. furt ještě ne, ale on ten den nastane :D


Bože, to muselo byť skvelé :prek:


pát 04. říj 2013 13:59:02
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
(poslední příspěvky se necitují)


pát 04. říj 2013 15:57:41
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Hawkey to taky dělá :D :D :D

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


pát 04. říj 2013 16:00:40
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Greg píše:
Hawkey to taky dělá :D :D :D


:up:


pát 04. říj 2013 16:09:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz