Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:23:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Pocity a dojmy z koncertov 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Pocity a dojmy z koncertov
Nakoľko ja osobne nepatrím medzi šťastných ľudí ktorí mali možnosť vidieť SOAD naživo, prostredníctvom tohto topicu sa chcem hlavne akoby spýtať ľudí ktorí to šťastie mali, aké boli Vaše pocity a dojmy z koncertu/koncertov SOAD. Nakoľko mňa osobne názory ľudí a hlavne názory ľudí ktorí počúvajú správnu hudbu zaujímajú, budem rada ak aspoň niekto tu napíše svoju skúsenosť :)

1. Kedy a kde ste mali možnosť prvýkrát ísť na koncert SOAD?
2. Aké boli Vaše pocity keď ste si kupovali vstupenku na koncert?
3. Ako dlho ste čakali na Váš prvý koncert SOAD? (Napíšte roky, napríklad 1 rok, 10 rokov..25 rokov)
4. Ako ste sa pripravovali na Váš prvý koncert SOAD? (Aké boli Vaše pocity počas dní keď ste čakali na koncert? Napätie alebo ste to brali normálne?)
5. Ako ste si užívali samotný priebeh koncertu?
6. Páčila sa Vám atmosféra na prvom koncerte SOAD?
7. Čo Vás na prvom SOAD koncerte najviac prekvapilo a najviac sklamalo?
8. Aký bol Váš prvý dojem, keď ste prvýkrát naživo videli členov SOAD?
9. Čo sa Vám celkovo na koncerte SOAD páčilo? Čo na Vás urobilo najväčší dojem?
10. Ktorá pesnička z koncertu Vás najviac/najmenej zaujala?
11. Aké boli Vaše pocity a dojmy po pár hodinách od skončenia koncertu? Ako ste sa cítili na druhý deň? Vrylo sa Vám to hlboko do srdca?
12. Ak ste boli na viac ako jednom koncerte SOAD, ako ste vnímali tú skutočnosť že SOAD vidíte už po 2,3,4....raz?
13. Ak patríte medzi totálnych šťastlivcov a stretli ste sa s členmi SOAD osobne (máte s nimi spoločnú foto, autogram..etc..) Ako vnímate členov SOAD keď ste ich stretli naživo?

Poprípade môžte doplniť aj nejaké ďalšie Vaše zážitky.. čo len chcete :)

Pre tých ktorí SOAD ešte nevideli naživo, mám tiež pár otázok :D
1. Ako dlho čakáte na koncert SOAD?
2. Mali ste možnosť ísť na koncert SOAD? Ak áno, prečo ste túto možnosť nevyužili?
3. Kde by ste chceli aby SOAD prišli? (Kde by ste ich uvítali najviac)
4. Myslíte si že budete mať niekedy ešte možnosť vidieť SOAD naživo?

Poprípade, ak máte ešte niečo iné na srdci, napíšte čo chcete :)

Ja osobne si pamätám len na jeden svoj sen, ktorý bol pre mňa dosť hlboký a ktorý na mňa zapôsobil naozaj dosť. Bolo to presne v tú noc, keď boli SOAD v Prahe. Nemohla som samozrejme ísť, ale ten úžasný sen sa mi úplne vryl do pamäti. Spala som vtedy pri kamarátke, a šla som späť dosť neskoro. Celý čas som sa pýtala jedinú otázku: "Prečo mám tak hlúpeho otca, a prečo som na ten koncert nemohla ísť?" A potom keď som zaspala, prišiel ten sen.
-SOAD hrali svoj koncert na nejakej zelenej rozľahlej lúke. Vpredu pri ich pódiu sa tlačili stovky ľudí. Ja som bola s nejakými ľuďmi vzadu, a akosi som ten koncert nevnímala, až dokým ma nejaký chlap nevzal za ruku a pretlačil ma úplne do stredu davu. Cez ten dav som mala dokonalý výhľad na pódium. Hlavne na Darona a Seržiaka. Totálne mám stále pred očami Daronov klobúk, jeho červenú košeľu a Gibson v ruke, a Seržiak hneď pri ňom. Johna a Shaváka som nikde nevidela. A potom som začala kričať a strkať sa v dave a totálne šalieť. Kričala som: "Preboha, ja vidím SOAD. Ja vidím Darona a teraz môžem umrieť v mieri". Prisahám, ten sen to bolo ako skutočnosť. Videla som všetko tak jasne. Tak hmatateľne. Neuveriteľné. ŽELALA som si aby som sa z toho NIKDY nezobudila. Ráno mi kamarátka povedala, že som so sna rozprávala niečo v tom zmysle že chcem ísť za Daronom, a že môžem umrieť v mieri a že som sa v sne smiala. Divné, ale fakt zapôsobilo to na mňa ozaj dosť. Bolo to úžasné.

Trošku som si tu vyliala srdce, tak dúfam že niečo napíšte aj vy :D :)


sob 28. zář 2013 18:09:07
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood

Registrován: stř 28. srp 2013 13:37:56
Příspěvky: 596
Bydliště: Sušice/Plzeň
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Já na koncertě SOAD nebyl, takže:
1.OD doby co je psolouchám, takže tak nějak 3 měsíce :D
2.Měl jsem hooodně velkou možnost, protože bydlíme fakt kousek od místa kde byl koncert, ale rodiče mi nechtěli koupit lístek :D
3.No tak jelikož bydlim v Praze, tak chci aby přijeli zase do Prahy :D
4.Myslim, že šance tu ještě je :)

_________________
http://www.last.fm/user/MrGreg125


sob 28. zář 2013 18:34:02
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
1. Berlín 2011.
2. Že snad to neni fake a skutečně mi ty lístky přijdou poštou :D
3. Cca 6 let.
4. Vzhledem k tomu, že jsem organizoval zájezd busem, tak jsem byl dost vystreslej.
5. Ambivalentně. Na jednu stranu super, že je konečně vidim, na druhou stranu jsem byl nasranej, že jsem se neudržel ve 3.-4. řadě.
6. Viz předchozí bod. Na jednu stranu super, že lidi pařili, na druhou stranu naprd, že mě to semlelo :D
7. Překvapila mě divokost fanoušků, zklamal mě fakt, že 80 % setlistu hráli za denního světla.
8. Cítil jsem se jak v Matrixu :D Nemohl jsem uvěřit, že jsou živý a že koukaj přímo na mě, jak v předních řadách bojuju o život :D Pořád si ten Daronovo pohled vybavuju :D
9. Líbil se mi dlouhej setlist, cca těch 27 songů.
10. Nejvíc mě překvapila Holy Mountains, která je naživo monumentální. Klasicky nejhorší byla Bounce :D
11. Vzhledem k bodu 13 jsem byl docela happy a cítil jsem se, že už můžu klidně umřít :D
12. Nuda :D
13. John byl sympaťák, s každým prohodil pár slov.


sob 28. zář 2013 19:57:44
Profil ICQ
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Mike: Bože, si viem predstaviť ten Daronov pohľad :D to musí byť extra pocit keď sa metám medzi ľuďmi a Daron na mňa hľadí :D Dobre, díky :haha:


ned 29. zář 2013 10:29:10
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
01. Novarock 2011 (ako fesťák samozrejme drahý, a trpieť tam zvyšok dňa.., + ešte počas školy, aj keď to nebol zrovna problém pre mňa :D )
02. "Dúfam, že sa to ešte nevypredalo..." :D
03. 3 roky
04. Klasika (denne hodinku, hodinku a pol koncertov, bez ktorých neviem žiť). Napätie až tak nebolo, ale predsa je to iný pocit, ako len tak ísť do Prahy. Nechcelo sa mi ísť spať deň pred odchodom.
05. Po prežití úvodu som si spieval celé songy, a pozeral na Darona, či si nedáva dajaký taneček. :D
06. Je až neuveriteľné, ako v priebehu pol hodinky dokáže publikum o polovicu zhustnúť a vstať z mŕtvych. Hlavne Daron dokáže publikum fakt nažhaviť svojími šialenými intrami!
07. Prekvapilo ma, že ich sem konečne niekto dotiahol. :D Sklamalo ma, že hrali len 75 minút, ale zato naplno, a práve od Prahy sa hlavne Serjove výkony radikálne zlepšili.
08. Že stačí ich vidieť, a máte dosť, nie to ešte, keď začnú aj hrať a hovoriť. :D
09. Že aj keď hrajú všade skoro rovnaké setlisty, priebeh koncertu je vždy originálny (iné intrá, tanečky, sóla, ktoré Daron občas štrajchne niečím, čo tam normálne nie je... - hlavne Sugar intro ma dostalo)
10. Najviac Suggestions (Serj to konečne zasa dáva, a je to môj najobľúbenejší song od nich), Sugar (intro a úplný záver od Serja) a Needles (taneček večera + zasa skvelý úvod), najmenej B.Y.O.B. (mal som problém stáť a nespadnúť)
11. Chcel som si všetko pripomenúť cez YT, a vrátiť sa tam
12. ---druhý krát som ešte nebol---
13. ---nestretol som ich, ale vôbec ich vidieť je dar---

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 29. zář 2013 11:46:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. srp 2013 18:15:48
Příspěvky: 735
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Crash: Novarock 2011, tuším to bolo niekde pri Rakúsku, či? :D Fíha, čakal si 3 roky.. no, dalo by sa povedať že až tak dlho to nieje (-Vzhľadom na ľudí, ktorý na koncert čakali aj 10 rokov). Ale tak aj 3 roky je dosť dlhá doba. Inak, ďakujem :haha:


ned 29. zář 2013 12:21:56
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Hele, Crashi, tys na nich v Praze nakonec nebyl? :-?


ned 29. zář 2013 14:45:51
Profil ICQ
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: ned 04. črc 2010 11:38:09
Příspěvky: 2094
Bydliště: Holíč, Slovenská republika
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
mike sullivan píše:
Hele, Crashi, tys na nich v Praze nakonec nebyl? :-?

Otázka znela:
"Kedy a kde ste mali možnosť prvýkrát ísť na koncert SOAD?"

To bola prvá možnosť, ale samozrejme až do Prahy som išiel. Možnosť neznamená tam aj ísť. A som rád, že som išiel až tento rok. Je to rozdiel.

_________________
ObrázekObrázekObrázek


ned 29. zář 2013 15:21:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
jo takhleee... znělo to tak, že jsi byl právě na tom Novarocku... s tím, že otázka tak byla asi i původně myšlená :D


ned 29. zář 2013 19:59:38
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Pocity a dojmy z koncertov
Díky za fajn téma a zajímavý otázky.
Je těžký odpovídat a srovnávat 2 SOAD koncerty, takže možná občas vzpomenu jen na jeden a bude to nerovnoměrně vybraná odpověď.
O koncertu SOAD se mi už taky zdálo, vítej mezi blázny. :) Myslím že asi 2x min. Vzpomínám si akorát, že jednou hráli v nějakém kulturáku...

1) Berlín 2011 díky vytíženosti Foxinbox a organizaci zájezdu od Mika, jinak bych se tam nepodíval.
2) Původně sem vůbec neplánoval se trmácet za koncertem SOAD, takže sem si to rozmyslel, až když tu na fóru Foxinbox zkoušela udat lístek, protože sama nemohla. Jelikož už měla sjednaný i místo v busu, který zřizoval Mike, tak mi to přišlo pohodlný a šel sem do toho :D Stálo to za to no..
3) Asi 6-7 let..
4) normál.. jen sem plánoval a zvažoval procházku po Berlíně místo čekání před halou, protože sem byl rozhodnutý nejít někam dopředu, ale spíš dozadu na tribunu, což se mi nakonec podle mých potřeb vyplatilo...
5) byl sem trochu ztuhlej, nevim proč... přišlo mi že moc neslyšim zpěv, ale jinak paráda, pozoroval sem lidi, jak dole umírají v kotli...
6) nad očekávání
7) překvapilo setkání s Gregem (fotograf) a s Johnem, zklamalo - chtěl sem si tam v Berlíně nebo někde sebrat kešku, ale nakonec sem na ně trochu zapomněl... to byl ale jediná vada na kráse jinak neskutečně úžasnýho dne, kterej vyšel nad všechny plány a očekávání
8) prvně sem myslim viděl Serje na zkoušce v Praze před orchestrálnim koncertem. Jelikož sme tam byli tak trochu jako vetřelci, snažil sem se ovládat a působit normálně, profesionálně, což dalo trochu zabrat, protože sem s největší chutí chtěl běhat po místnosti jako šílenec a křičet něco jako: "Von je skutečnej!! Můžu si na něj šáhnout??" Působil trochu neskutečně, jinak než na fotkách, zvláštní pocit. Potom sem viděl zbytek SOAD na jevišti v Berlíně... Sou to taky jenom lidi - byl tamní pocit...
9) Nevim.. Atmosféra, profesionalita kapely? že znějí naživo fakt dobře?
10) Nejmíň nevim, nejvíc asi v Berlíně Lost In Hollywood - "put your hands in the air and wave them like you just don't care."
11) Super zážitek, radost a štěstí... Hluboko do srdce ale ne... Ačkoliv jedna z hezčích věcí v životě...
12) Familiérně... :D Tak kluci, zase se po letech vidíme, snad ne naposledy...
13) Serj - profík, velmi pozitivní a milý, ačkoliv když nemá chuť nebo náladu, dát to bez pardonu naštvaně znát... Celkem se dvořil babám okolo, resp. k nim byl až přehnaně milý...
John - působí přirozeně, pohodově... podobně jako vystupuje na facebooku, na nic si nehraje...


pon 30. zář 2013 20:01:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz