Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 21. kvě 2024 1:51:10



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
 Znáš SOAD? Otestuj své znalosti... 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
já nevim :D to je jedno... D_M máš to nepřehledný :lol: :P :mrgreen: člověk ani neví kde udělal chybu :D... ale tak prostě tři no :D


úte 10. úno 2009 14:39:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
Ty jo tak to je blbý. Šlo mi právě o to, aby pak člověk viděl kde udělal chyby a poučil se... :) Odhadoval sem, že normální fanoušek odpoví na takovejch 10 otázek špatně cca... Nevěděl sem kam ten test dát. Zahraniční stránky neznám a nechtělo se mi to na ně dávat... Tohle mi přišlo OK, ale pak mě naštvalo, že na závěr nemůžu nasvati komentáře podle výsledků - jako, že bych tam dal "100% dobře, seš Friik..." a podobně... Ale nejde to... A teď ty špatný odpovědi... Ale zkoušel sem jiný testy a tam se to zobrazuje... Jak u kterej, asi to bude někde v nastavení... Až přijedu domu tak se v tom pohrabu. Jinak ty procenta sou úspěšnost řešitelů no...


úte 10. úno 2009 14:51:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
já sem se poučil, neboj :D sice už nevim jak se ten song na kterym spolupracovali SOAD menovlal, ale vim který to nebyly :lol: ...ty komentáře sou škoda :) ale tak co už :) test je to dobrej... a pokud to pude s těma špatnýma odpověďma tak by to bylo super :)


úte 10. úno 2009 15:07:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue

Registrován: stř 19. bře 2008 7:57:55
Příspěvky: 212
Bydliště: Slaný
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
hm tak 2 chyby :D 1. koncert a obrazek :D....no tak sem se podival znovu a spravne je ze je tam Shavo a to sem daval (nebo aspon chtel) asi sem se preklik...


úte 10. úno 2009 15:41:26
Profil ICQ
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
hmm... 2 chyby... not bad :) (první koncert a onen song) :)


úte 10. úno 2009 16:52:17
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
Pokud už máte test za sebou, ohodnoťte ho pls... (na stránce s výsledkama dole - známky 1-5)

Tak paráda, že se trohu chytáte na špeky... :D Některý otázky sou zatim bez chyby. Nechci tu prozrazovat správný výsledky...Ale k pár otázkám pro ty co už test absolvovali:
Kdo má největší podíl na skládání hudby - o tom se mám pocit teď dost mluvilo když začínali Scars, proto sem to tam dal... Když nahlídnete do brožurek u alb - k tomu kdo je podepsanej pod kterou písničkou tak je to myslim jasný...
Na které z písní se podílela kapela System of a Down? - Problém je, že spousta lidí si myslí, že některý ty písně dělali SOAD a přitom v nich sice zpívá Serj, ale se SOAD to nemá nic společnýho. Ve třech těch písních zpívá Serj, ale to proto, že v nich hostoval... Jen jedna písnička je oficiálně označovaná jako že se na ní podíleli SOAD... Dám jí asi časem do sekce pro členy fanklubu, když jí neznáte...
Vůbec první koncert SOAD se odehrál v klubu - to lidi dost často pletou se mi zdá. Určitě to nebyl koncert s Johnem, žjo... Kterej klub to byl prozradil Andy v jednom interview a třeba v dokumentu Psycho Messiahs je to zmíněný...

Zkoušel sem hledat jestli se tam někde nedá nastavit, aby se zvýrazňovaly i ty chyby, ale bohužel nemůžu nic najít... Zkoušel sem jiný testy a u některejch se to zvýrazňuje a u jinejch ne... Asi napíšu tvůrcům nebo ještě někam kouknu...


úte 10. úno 2009 17:28:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
Takže jedna chyba..já sem myslel že sepodíleli právě na Starlit eyes, a ono bobek...jinak počítání klipů mě nebavilo :D, desítku sem uhadl jen díky prvnímu jménu dotyčného, a 17ku sem hádal....

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


stř 11. úno 2009 10:16:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
Tak sem psal autorům těch stránek dotaz (a při tý příležitosti pár tipů na zlepšení :D )... No a do teď mě nepochopili co mi vlastně nefunguje... :haha: Ale prej třeba ZYXovi to chyby zvýraznilo... Z toho co mi odpovídali, vypadá, že by to mělo pokaždý zvýraznit chyby samo... Tak možná záleží na prohlížeči nebo já nevim... Je to nějaký zakletý...


stř 11. úno 2009 13:23:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
Naschval jsem tam sekl jednu chybu a zvyraznilo mi ji to...


stř 11. úno 2009 13:27:48
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Znáš SOAD? Otestuj své znalosti...
MaxFriik píše:
Naschval jsem tam sekl jednu chybu a zvyraznilo mi ji to...

Já už to zkoušel taky a nezvýraznilo se to... Už to nikdo nezkoušejte ať mám pravdivý statistiky... :D


stř 11. úno 2009 13:46:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz