Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 17:01:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 334 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 34  Další
 Tool 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Tool
No jestli skládá tu hudbu sám tak pro mě je to jasnej blázen... :) Ale našel dobrý uplatnění no, lepší než aby byl v armádě... :D


čtv 13. lis 2008 21:44:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tool
lusius píše:
podla mna je v niečom originálny....aspon teda pre mna, vid v tom klipe čo si poslal...už len tými pohybmi, tým čudným pyžamom čo mal na sebe, celkovým prejavom a tým ako sa bije jeho hlas s jeho výzorom....nikoho takého podobného som pred tým nevidela...

abych ještě reagoval na první část toho příspěvku... :)... ono v podstatě slova "originální" je originální každej, žejo... a strašně mě irituje to když dnešní omladina na libimseti má ve svym profilu v kolonce "vzory" napsaný "JÁ SEM ORIGINÁLNÍ/JEDINEČNÝ/WHATEVER, NEMÁM ŽÁDNÉ VZORY" nebo podobnou koninu :D a tak mě to prostě k Maynardovi ne a ne přilnout :D otázka je taky, jestli "originální" neni pozitivně zabarvený slovo...já myslim že jo...a že u Maynarda to spíš inklinuje k označení "divný" nebo "jiný"...i když tady tu divnost beru taky jako pozitivní... mno... :D snad nejsem za moc velkýho vola :lol:

to D_M: hudbu neskládá sám, má za sebou další tři geniální hudebníky, tak proč by to dělal ;) ale řekl bych, že tu hudbu docela ovlivnuje...protože když se člověk podívá na cd Thirteenth Step od A Perfect circle, který je narozdíl od toho předešlýho tvořený za jeho přítomnosti a tu tvorbu ovlivnuje...tak je tam jasnej posun směrem k tool... to ale nic nemění na genialitě ostatních tří z tool ;)


Naposledy upravil Jeremy dne čtv 13. lis 2008 21:47:53, celkově upraveno 1



čtv 13. lis 2008 21:45:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
lusius píše:
možno fakt potrebujem viac času


Definitely :)

http://www.dailygrail.com/images/comps/MJK-Artwork.jpg

dukaz, ze je to umelec se vsim vsudy :)

jeremyrook: jo to znam, no rikam, obcas se projevi jinak :)

D_M: hudbu skladaji vsichni, ale on ma nejspis rozhodujici slovo :)


čtv 13. lis 2008 21:46:54
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Tool
Jeremy: no nejaké texty som si teraz kukla, bo vela som ich nepoznala.. :D , a musí uznať su zaujímave, koncepty alb sa mi neche hladať, tie si pozriem neskor... :)
..no texty su velmi doležitou súčastou dobrej piesne, ale pre mna je tak isto doležitá hudba, proste musí ma zaujať....napríklad pri Perfect circle sa mi velice páčila, ale neviem pri tých tool sa akosi snažím si oblubiť ten rytmus piesní, ale nejako mi to nejde a po čase sa mi to začne zdať všetko rovnaké a nudné....ale určite su výnimky, čo sa mi zapáčili aj na prvé počutie a možno som len počula tie nesprávne albumy....neviem...ale teda mám ich doma dosť, ale stále sa nemožem nejako prinutiť si ich pustit, radšej siahnem po niečm inom....
....možno by mi pomohli nejaké rady či už na albumy alebo na jednotlivé songy... :)

_________________
Obrázek


čtv 13. lis 2008 21:52:10
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tool
lusius píše:
Jeremy: no nejaké texty som si teraz kukla, bo vela som ich nepoznala.. :D , a musí uznať su zaujímave, koncepty alb sa mi neche hladať, tie si pozriem neskor... :)
..no texty su velmi doležitou súčastou dobrej piesne, ale pre mna je tak isto doležitá hudba, proste musí ma zaujať....napríklad pri Perfect circle sa mi velice páčila, ale neviem pri tých tool sa akosi snažím si oblubiť ten rytmus piesní, ale nejako mi to nejde a po čase sa mi to začne zdať všetko rovnaké a nudné....ale určite su výnimky, čo sa mi zapáčili aj na prvé počutie a možno som len počula tie nesprávne albumy....neviem...ale teda mám ich doma dosť, ale stále sa nemožem nejako prinutiť si ich pustit, radšej siahnem po niečm inom....
....možno by mi pomohli nejaké rady či už na albumy alebo na jednotlivé songy... :)

Hehe :D to se divim, že zrovna rytmus se ti po čase zdá stejnej, když tam maj tak šílenou rytmiku :mrgreen:... skladby a pefect circle maj narozdíl od tool normální rytmy a hlavně normální stavbu písní...narozdíl od tool, kteří jsou těžce progressivní... a ono je těžký radit, poslechni si tohle, poslechni si tam to... chce to prostě trpělivost...protože tool mají neskutečnou schopnost gradovat song, kterej má třeba osum minut a ta gradace, ta celá nádhera se odehraje na deseti sekundách... nikdy sem nic podobnýho neslyšel a asi už ani neuslyšim... poslechni si CD Lateralus...je jejich nejlepší


čtv 13. lis 2008 21:58:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
ámen :)


čtv 13. lis 2008 22:00:19
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Tool
Citace:
otázka je taky, jestli "originální" neni pozitivně zabarvený slovo...já myslim že jo...a že u Maynarda to spíš inklinuje k označení "divný" nebo "jiný"...i když tady tu divnost beru taky jako pozitivní... mno...


...pre mna originalita určite neznačí len pozitivne zafarbené slovo... :) jj a máš pravdu, fakt je divný, je to proste čudák...mne čudní ludia nevadia, ale on mi príde tak... nechutne čudný... slizký....teda teraz, kedysi som mala inú predstavu..:D ..ááá, už aj ja trepem :D , to sa nedá proste opísať aký mám z neho pocit

_________________
Obrázek


čtv 13. lis 2008 22:01:40
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Tool
MaxFriik píše:
ámen :)

:rock:

lusius píše:
...pre mna originalita určite neznačí len pozitivne zafarbené slovo... :) jj a máš pravdu, fakt je divný, je to proste čudák...mne čudní ludia nevadia, ale on mi príde tak... nechutne čudný... slizký....teda teraz, kedysi som mala inú predstavu..:D ..ááá, už aj ja trepem :D , to sa nedá proste opísať aký mám z neho pocit

jo no :D taky to neumim popsat...je prostě neskutečně zvláštní :mrgreen: a zajímavej :D


čtv 13. lis 2008 22:06:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Tool
Citace:
Hehe :D to se divim, že zrovna rytmus se ti po čase zdá stejnej, když tam maj tak šílenou rytmiku :mrgreen:... skladby a pefect circle maj narozdíl od tool normální rytmy a hlavně normální stavbu písní...narozdíl od tool, kteří jsou těžce progressivní... a ono je těžký radit, poslechni si tohle, poslechni si tam to... chce to prostě trpělivost...protože tool mají neskutečnou schopnost gradovat song, kterej má třeba osum minut a ta gradace, ta celá nádhera se odehraje na deseti sekundách... nikdy sem nic podobnýho neslyšel a asi už ani neuslyšim... poslechni si CD Lateralus...je jejich nejlepší


no možno práve pre ich nenormálnu stavbu piesni, sa mi ich songy zlievaju do jedného velkého rytmusu, kedy nerozoznám jednu piesen od druhej....ja som asi na tie klasiky, kedy možem jasne uričit refren a tak si viem tu piesen zaradiť a hned si ju zapamatám, či podla zaujímavého refrénu alebo strohy....ale je to zaujímavé, že pri protest the hero sa mi tá ich nenormálna stavba piesní páči a to velmi... :)
a ešte nemám rada príliš dlhé gitarové sóla, pre teba, ako znlaca hry na gitaru, je to možno fascinujuce, ale pre mna ako laika, sa páčia možno prvé momenty a potom sa začne staré známe zlievanie :D radšej nech tam ten dotičný furt spieva, hoc aj keby mu to neladilo :D
..ale diky za typ...skusim tem album a uvidím

_________________
Obrázek


čtv 13. lis 2008 22:16:41
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
Ne kazdy je na takovou muziku zvykly no :) Ja prave posledni dobou skoro vubec neposloucham muziku, ktera je postavena na klasickych postupech, proste me to nebavi :) (cest vyjimkam)


čtv 13. lis 2008 22:20:38
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 334 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 34  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz