Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 11:38:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 GG Allin 
Autor Zpráva
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: GG Allin
GGho Vánoční song (překlad Doom)

Prvního Vánočního dne mě má věrná čubka obdarovala pannou nadrženou.

Druhého dne mě odměnila dvojitým vyleštěním ptáka a k tomu pannu nadrženou.

Třetího dne domů ta stará kurva dotáhla 3 franouzské děvky, dvojité vyleštění klacku a nadrženou pannu.

Čtvrtého Vánočního dne 4 dívky na telefonu, 3 francouzské štětky, dvojíte vyleštění ptáku a nadrženou pannu.

Pátého dne Vánočního přišla s něčím zvláštním, přinesla domů něco speciálního. 5x herpes, 4 dívky na telefonu, 3 francouzské kurvy, dvojité vytahání ptáka a pannu nadrženou.

Šestého Vánočního dne mě obdařila šesti ležícími pičemi, 5x herpesem, čtyřmi dívkami na telefonu, třemi francouzskými děvkami, dvě vyleštění klacku a nadrženou pannu.

Sedmého Vánočního dne jsem se rozdováděl a spotil se sedmi špinavými dámami, šesti pičemi ležícími, pěti herpesy, čtyřmi dívkami na telefonu, třemi francouzskými děvkami, dvojité vyleštění ptáku a nadrženou pannou.

Osmého dne mám něco zvláštního. Vzala si dámské prádlo. Své nejzasranější spodní prádlo. 8 zaschlých kalhotek, 7 špinavých dam, 6 pičí ležících, 5 herpesů, 4 dívky na telefonu, 3 francouzské štětky, dvakrát vyleštění péra a nadrženou pannu.

Devátého dne Vánočního mě má věrná kurva obdařila osmi jejími kamarádkami včetně jí samotné. 9 kundiček mrdajících, 8 zaschlých kalhotek, 7 nechutných dam, 6 píč ležících, 5 herpesů, 4 dívky na telefonu, 3 francouzské děvky, dvakrát vyleštění ptáku a nadrženou pannu.

Desátý den Vánoční byl tak akorát na vykouření kolíku. Vsadím boty, že i starej Santa zůstal doma v posteli. Byl jsem obdařen deseti kurvičkami kouřivými, 9 čubičkami mrdavými, osmi zaschlými kalhotkami, 7 nechutnými dámami, šesti pičemi ležícími a pěti herpesi. 4 dívky na telefonu, 3 francouzské štětky, dvojité vyleštění klacku a pannu nadrbanou jako nikdy!

Jedenáctého dne jsem měl být malým miminkem! Byl jsem obdařen 11 ceckami kojícími, deseti děvkami mrdavými, devíti kundičkami prcavými, osmi zaschlými kalhotkami, sedmi hnilobnými dámami, šesti pičemi ležícími, pěti herpesy, čtyřmi dívkami na telefonu, třemi francouzskými kurvami, dvojitým vyleštěním ptáka a nadrženou pannou.

Dobrá, dobrá, dobrá, dobrá. A máme tu den, na který jsme čekali. Dvanáctého dne jsem dostal hodně lízanců. Ne hodně cracku, hodné blízanců. Hodně ptáko kuřeb. Hodně péro mrdu. Dala mi 12 rtů kouřivých, 11 vemen kojících, 10 kurev mrdavých, 9 kundiček prcavých, 8 zaschlých kalhotek, 7 nechutných dam, 6 píčí ležících, 5 herpesů, 4 dívky na telefonu, 3 franzouzské děvky, dvakrát klacko vyleštění a pannu nadrženou.

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


čtv 16. pro 2010 0:25:39
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: GG Allin
to je dobré


sob 18. pro 2010 7:45:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz