Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 7:44:19



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Další
 Daniel Landa 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Daniel Landa
rizek píše:
MaxFriik píše:
A kdyz uz sme u tech ceskych interpretu/hudebniku, tak nejlepsi ceska kapela je Vypsaná fiXa, Khoiba a jeste se mi pozdavaji Tata Bojs, song Nedám si, díky... je naprosto svetovy :) Priessnitz jsou taky fajn. Jinak, pokavad jsem na nikoho nezapomnel, je to docela bida...
edit: jisteze zapomnel, Krystof jsou taky dobri

no vidis ty nemusi landu ja nemam rad fixu...jeho hlas je pro me nezajimavej..mam rad z cz:orlik, landa, wohnout, to je asi vse...jinak mam rad horkyze slize ale to uz je sk...



jj horkýže slíže to je naša jediná pýcha spolu s polemicmi.....a z českých tam máte toho podla mna veľa dobrého, Wohnout, Vypsaná fixa, mňága a žďorb, Mig 21, Dan Bárta, Fast food orchestra....a úplne famózneho Nohavicu....
...skara tagé gate keby sme aj mi mali :D

_________________
Obrázek


ned 09. bře 2008 15:07:06
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
na nohavicu jsem zapomel...souhlasim..


ned 09. bře 2008 15:10:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Daniel Landa
Wohnout moc nemusim, Mňága & Žďorp jsou vcelku fajn, Mig 21 vubec nemusim, Dan Barta se mi taky nelibi :) Fast Food Orchestra ani neznam a Nohavicu nemusim uz vubec (a nejen proto, ze je to byvaly praskac :))


ned 09. bře 2008 15:23:47
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
MaxFriik píše:
Wohnout moc nemusim, Mňága & Žďorp jsou vcelku fajn, Mig 21 vubec nemusim, Dan Barta se mi taky nelibi :) Fast Food Orchestra ani neznam a Nohavicu nemusim uz vubec (a nejen proto, ze je to byvaly praskac :))

cetl jsi jeho spis?vis proc to treba udelal?vis co jim rekl?pokud tyhle veci nevis tak ho nemuzes nazyvat praskac..vis ono to tak jednoduchy nic nerict nebylo...pokud jsi nechtel skoncit nekde zapadlej s nejhorsi praci kdyz se na tebe zamerili...


ned 09. bře 2008 15:29:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Daniel Landa
No to je vcelku jedno, stejne nemam rad ani jeho muziku :) A radsi bych skoncil s nejhorsi praci, nez praskat na kamose...


ned 09. bře 2008 15:32:50
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Daniel Landa
rizek píše:
MaxFriik píše:
Wohnout moc nemusim, Mňága & Žďorp jsou vcelku fajn, Mig 21 vubec nemusim, Dan Barta se mi taky nelibi :) Fast Food Orchestra ani neznam a Nohavicu nemusim uz vubec (a nejen proto, ze je to byvaly praskac :))

cetl jsi jeho spis?vis proc to treba udelal?vis co jim rekl?pokud tyhle veci nevis tak ho nemuzes nazyvat praskac..vis ono to tak jednoduchy nic nerict nebylo...pokud jsi nechtel skoncit nekde zapadlej s nejhorsi praci kdyz se na tebe zamerili...


čo?...kto?...aký práskač?...ja mám jeho pesničky velice rada...ale teda priznám sa o jeho živote viem veľké hovno....vysvetli mi to tu niekto?...
....no už čakám ako tu D_M nabehne s :offtopic: .....tak radšej rýchlo.... :haha:

_________________
Obrázek


ned 09. bře 2008 15:37:20
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Daniel Landa
Jde o to, ze spolupracoval s StB. On tvrdi, ze na nikoho nedonasel a ze rikal jen veci, ktera uz oni znali, ale z casti jeho spisu je patrne, ze donasel na Karla Kryla a daval jim i informace, ktere znat nemohli... Ale buhvi, jak to je.


Naposledy upravil Maxipes Fík dne ned 09. bře 2008 16:05:34, celkově upraveno 1



ned 09. bře 2008 15:52:25
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daniel Landa
lusius píše:
....no už čakám ako tu D_M nabehne s :offtopic: .....tak radšej rýchlo.... :haha:

Nevim jestli má cenu v těhle ostatních diskuzích vytahovat :offtopic: Tady bordel stejně bude... :D Pořádek se budu marně snažit udržet hlavně v diskuzích o SOAD... Tady si melte o čem chcete... :D Snad dokážete zvážit kdy se hodí založit nový téma třeba o českejch/slovenskejch interpretech obecně... :)


ned 09. bře 2008 15:58:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
MaxFriik píše:
Jde o to, ze spolupracoval s StB. On tvrdi, ze na nikoho nedonasel a ze rikal jen veci, ktera uz oni znali, ale z casti jeho spisu je patrne, ze donasel na Karla Kryla a daval jim i informace, ktere znat nemohli... Ale buhvi, jak to je.

jo stjne jako jim mohl dat informace nepravdive a smyslene...kazdopadne vytahovat na nekoho neco po skoro 10ti letech mi uz prijde trapny...a to jeste neni hon na "donasece" u konce...no mozna bys sel delat nejhorsi praci..to rikas ted..ale kdyby ti bylo napr 30 (vseobecnej priklad), mel manzelku, deti na skole..no a kdybys nevypovídal tak by manzelku vyhodili z prace, deti nevzali na skolu atd...to je tezky pak
jinak tady je to o landovi :-) :offtopic: o CZ/SK interpretech jsem zalozil diskuzi zde - viewtopic.php?f=32&t=145


ned 09. bře 2008 16:29:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Daniel Landa
Já mám Nohavicu prostě rád. Řídím se tím že život není jenom těch několik nevim kolik let kdy děláš hnusárny, ale že to je dlouhej běh při kterým si prostě někdy uvědomíš že to co děláš je sračka a tak toho necháš. Jenže v situaci v jaký byl on to šlo asi těžko. 1. Stb by zněho udělala absolutního hovnno a 2. asi by se na něj vysrala většina přátel, takže by zůstal skoro sám a to se v takový situaci těžko nese. Proto ho za to neodsuzuju :)


úte 10. čer 2008 21:43:36
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 37  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz