Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 14:30:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další
 Daniel Landa 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Daniel Landa
Tak co poslouchá někdo tohoto českého, podle mnohých kontroverzního a provokativního zpěváka? Pokud ano, co se vam libi vic?to co dela ted(neofolk,tajemstvi, kvaska) nebo to co delal drive(chciply dobry vily, valcik)..jinak snad do konce brezna by mel vydat nove cd : Walter, Ute, Tommy and Mary, tak jsem zvedav. A pokud bude mit nekdo chut napsat inteligentni prispevek typu :landa je zasranej nacek tak at si ho radsi schova..


ned 09. bře 2008 11:28:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daniel Landa
Jeej zrovna sem chtěl napsat to co nemám psát... :D Prostě Landa je fakt lama... Udělá všechno pro publicitu frajírek.. Včera sem viděl film Kvaska a potvrdilo mi to, že je to furt stejnej vůl... Stačí si poslechnout tu debilní písničku co teď furt všude hrajou "Touha je zázrak" ty voe jestli je touha zázrak tak mě rači zastřelte, protože jestli něco zázrak neni tak je to touha... :D Jinak musim uznat, že hudbu má zajímavou... Je to chytlavý, ale je to prostě blbec a tim to všechno kazí... Z neofolku mi bylo na blití... Ty věci okolo Vltavy sou pěkný...


ned 09. bře 2008 11:42:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daniel Landa
Jo a Karel Kryl je masér a tim, že ho tenhle šulin předělal a ještě tak hnusně si to u mě nadobro polepil...


ned 09. bře 2008 11:46:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Daniel Landa
no staršie veci som od neho kedysi počúvavala...napríklad aj taká pesnička "jmeno ve skále" sa mi páči....ale tiež mi ako človek moc nesedí, tak teraz si ho vypočujem už velmi zriedkavo....

_________________
Obrázek


ned 09. bře 2008 12:17:28
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Daniel Landa
viz. vyse :)


ned 09. bře 2008 12:29:33
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
D_M píše:
Jeej zrovna sem chtěl napsat to co nemám psát... :D Prostě Landa je fakt lama... Udělá všechno pro publicitu frajírek.. Včera sem viděl film Kvaska a potvrdilo mi to, že je to furt stejnej vůl... Stačí si poslechnout tu debilní písničku co teď furt všude hrajou "Touha je zázrak" ty voe jestli je touha zázrak tak mě rači zastřelte, protože jestli něco zázrak neni tak je to touha... :D Jinak musim uznat, že hudbu má zajímavou... Je to chytlavý, ale je to prostě blbec a tim to všechno kazí... Z neofolku mi bylo na blití... Ty věci okolo Vltavy sou pěkný...

tak to ze to vsude hrajou mu zase vycitat nemuzeme, protoze o tom on nerozhoduje kolikrat a kde to zahraji..kvaska nic moc, jediny co se mi na ni libilo byl Landa a postava Franty...a co se tyce te publicity, tak to si nemyslim (pokud mezi to nepocitas clanky o nem. reflex atd.), ba naopak, informace o nem musim spis hledat nez aby prisly samy...


ned 09. bře 2008 12:35:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
D_M píše:
Jo a Karel Kryl je masér a tim, že ho tenhle šulin předělal a ještě tak hnusně si to u mě nadobro polepil...

no ja zase original kryla nemusim, prootze neumi zpivat a proste neprijde mi to nejak extra (na co jsou dobry texty kdyz se to neda poslouchat)..krylovo popularita spis spociva v tom, ze byl zakazanej, tak po 89 najednou boom s prodejem jeho desek atd...spousta lidi ho ma v oblibe, protoze za komancu sedeli tajne v pokoji, ucho u magnetaku (nesmelo byt nashlas aby je treba soused nenaprasil :) )...takze spis takova pozustalost


ned 09. bře 2008 12:38:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daniel Landa
Jasny kolikrat tu pisnicku zahrajou to mu nevycitam ja mu vycitam, ten debilni text... :D V Kvasce hral prave toho Frantu si myslim schavlne, pze to hral jako sebe - totolniho neprizpusobivyho ignoranta, lempla a flakace... :D Ta postava byla proste hrozna... :D Info o nem nehledam staci, kdyz vidim jeho bazilisackej xicht...

Jasny, Kryl je hlavne o takovy ty revolte, nerikam, ze zpiva nejak zazracne, ale nehodnotim to pze toho nejsem hoden. Kryl ma styl. Kdyz sem ho prvne slysel tak sem si rikal jako "Co to kua je, to je priserny..." Pak sem se zaposlouchal a poznal proc a jak to zpiva a prisel tomu na chut... Pak prisel Landa, vzal si ty pisne a oblik je do svyho rebelskyho kabatu, takze to co bylo na tech pisnich prave hezky - to depresivni podani - se promenilo na landovskej radoby tvrdackej styl...

Jako o Landovi se tu muzem prid asi dlouho... Proste muj nazor je, ze ma talent na hudbu a neco je od nej fakt zajimavy a dobry, rad si to poslechnu, ale jinak mu na spek muzou sednout jen .... No proste ho nemam rad... :D


ned 09. bře 2008 12:57:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Daniel Landa
D_M píše:
Jako o Landovi se tu muzem prid asi dlouho... Proste muj nazor je, ze ma talent na hudbu a neco je od nej fakt zajimavy a dobry, rad si to poslechnu, ale jinak mu na spek muzou sednout jen .... No proste ho nemam rad... :D


jen? :D


ned 09. bře 2008 13:01:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Daniel Landa
Jen lidi co potrebujou v nekom videt rebela, frajera a tvrdaka.... :) (A nevadi jim, ze je to vul :D )


ned 09. bře 2008 13:13:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 368 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz