Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 9:33:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 The Beatles 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek The Beatles
Co rikate na tuto legendu? Myslim ze jeste nezapadli jak poznamenal D_M(vtipkuju)?
Musim uznat ze zhruba do 19 se me Beatles nijak nedotykali , ale pak prisla nejaka zmena a posloucham/sleduju porad.


úte 12. úno 2008 13:39:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: The Beatles
Co se tyce hudby tak maj proste hezky pisnicky. Co se tyce textu... Hruza... :D Takze v celku ujdou jako neco co si pustim kdyz treba maluju pokoj, ale ne kdyz si chci uzivat poslech chudby...

To co pak vydaval sam John Lennon uz je pro me vetsinou textove zajimavejsi, takze mam radsi jeho tvorbu nez Beatles...

Stejne si myslim, ze zas tak dobry nebyli, proste jen meli stesti, ze se v ty dobe kdy jeste nefungoval internet chopili prilezitosti u umeli to prodat... :)


úte 12. úno 2008 13:44:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: The Beatles
Já je teda nemusim, což může bejt i tim, že jeden čas je ségra furt pouštěla a dost se mi znechutili :lol:

Ale taky si myslim, že zas tak extra nebyli. Mě připadaj ty jejich písně všechny strašně podobný. Prostě měli štěstí a chytli se, hodně štěstí, řekla bych ;)


úte 12. úno 2008 13:57:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: The Beatles
Ááách jo Beatles sú moja srdcovka... Tak trochu som na nich vyrastala a určite patria medzi mojich najoblúbenejších.
Taká pohodová kapelka, ktorú si pustím, keď si chcem zlepšiť alebo predĺžiť dobrú náladu... :music:


úte 12. úno 2008 14:46:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: The Beatles
Rekl bych maji neskutecne mnozstvi opravdu nudnych pisnicek, ale taky pomerne dost hodne peknych pisnicek. Muj vztah k nim je asi takovy, ze je respektuji a rad si je poslechnu, kdyz to nekde hraje, ale jinak si to doma pustim malokdy. A s recma, jakoze vsechno, co se ted hraje, uz hrali Beatles, rozhodne nesouhlasim :)


úte 12. úno 2008 17:14:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: The Beatles
Prave hraje pisnicka od Beatles na zaznamu z Grammy, tusim, ze je to zrovna ta, co vyfoukla cenu Glenovi a Markete... Jen tak mimochodem, co vlastne rikate na (letosni) Grammy? Podle me stejna fraska, jako vzdycky a kdybych tu cenu vyhral, tak bych se snad i stydel :)


úte 12. úno 2008 23:25:02
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: The Beatles
D_M píše:
Co se tyce hudby tak maj proste hezky pisnicky. Co se tyce textu... Hruza... :D Takze v celku ujdou jako neco co si pustim kdyz treba maluju pokoj, ale ne kdyz si chci uzivat poslech chudby...

To co pak vydaval sam John Lennon uz je pro me vetsinou textove zajimavejsi, takze mam radsi jeho tvorbu nez Beatles...

Stejne si myslim, ze zas tak dobry nebyli, proste jen meli stesti, ze se v ty dobe kdy jeste nefungoval internet chopili prilezitosti u umeli to prodat... :)

texty jsou zezacatku o nicem, on miluje ji, ona jeho, ale v obdobi serzanta pepre se textove zvedli


stř 13. úno 2008 3:40:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: The Beatles
MaxFriik píše:
Prave hraje pisnicka od Beatles na zaznamu z Grammy, tusim, ze je to zrovna ta, co vyfoukla cenu Glenovi a Markete... Jen tak mimochodem, co vlastne rikate na (letosni) Grammy? Podle me stejna fraska, jako vzdycky a kdybych tu cenu vyhral, tak bych se snad i stydel :)

souhlasim fraska, amy winehouse, kayne west..co dodat


stř 13. úno 2008 3:41:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: pát 15. úno 2008 19:30:46
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: The Beatles
Je mi 17 let a Beatles poslouchám od 3 let (podle rodičů :). Takže pro mě to jsou největší hudební borci všech dob. Pak Led Zeppelin a pak System Of A Down :)


pát 15. úno 2008 19:35:38
Profil
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 17:46:42
Příspěvky: 40
Příspěvek Re: The Beatles
Tak Beatles fakt nemusim,jejich hudba mi připadá hrozně jednoduchá,prostá.......zdá se mi že najdu i o hodně lepší a promakanější skladby ze stejný doby.......The Beatles je pro mě spíš symbolem dobrýho obchodního triku než kvalitní hudby.....


sob 22. bře 2008 17:56:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz