Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:44:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 334 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Další
 Tool 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Tool
Mě to baví tim, že je to právě takový psychedelický a když tam neni zrovna pěkná melodie tak je to takový, že mě to dostane do tranzu :D Prostě sem si zamiloval delší písničky má to fakt víc než 3 minutovaj song :D Ale je to věc vkusu a názoru no...


sob 31. kvě 2008 10:01:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
No rikam, ze kazdeho nezaujmou... Oni jsou takovi divni a obcas to lidem neni po chuti :)
Ja ale proste miluji kazdou vterinu jakekoliv pisnicky od nich :)
A co se tyce zpevu, tak to je taky zajimave, ze nekteri lidi Maynarda nemaji radi a pripadne jim jeho projev nudny a nekteri (treba ja) ho povazuji za momentalne nejlepsiho zpevaka na rockove scene (i Serj je proti nemu maly pan :)) To jeho frazovani je proste dokonalost a kdyz v pisnicce The Grudge rve vkuse 25 vterin, tak to jsem z toho uplne mimo :-D


sob 31. kvě 2008 12:02:31
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Tool
^ The Grudge je kotel no. Sem premejslel, jestli to fakt utahne nebo jestli je to nejak technicky osmeleny... Live sem je zatim nevidel. Zas tak je nezeru, ale poslednich par tydnu sem naposlouchal asi ty dve alba co sem psal a urcite se mi zdaj mnohem zajimavejsi nez sousta jinych veci. Takze posloucham dal... :)


sob 31. kvě 2008 13:04:15
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
Poslouchej :)
Live to dava jeste dyl :) On je trosku magor pres plice, kdyz si na koncerte kdysi zapalil nejaky fanousek, tak rekl, ze dokavad to netipne, tak nebudou hrat, dal si plynovou masku a zpival v ni :) Pecuje o sebe no, prece jen je to jeho jedina obziva, kdyby prisel o hlas tak by to pro nej (i pro nas) bylo velmi spatne...


sob 31. kvě 2008 13:11:05
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
http://youtube.com/watch?v=wS7CZIJVxFY&feature=related

Mimo dokonale muziky maji jeste cas cpat tam Fibonaciho posloupnost :)


sob 31. kvě 2008 17:56:35
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Tool
^ Husty :)


sob 31. kvě 2008 18:30:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
http://musicserver.cz/clanek/22532/Bube ... -problemy/

Ten nadpis me neskutecne vydesil... Nastesti to neni nic vazneho. Uf, kdyby treba nemohl hrat, tak to by bylo totalne v prd*li, prijit o nejlepsiho bubenika on this fockin' world, tak bych byl mooooc smutny...


pon 16. čer 2008 23:53:36
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
Trosku pozde, ale prece:

"Today (18.6.) Marks the 5 year anniversary of Judith Marie's surrender to a 29 year struggle against time and gravity. Take a moment to count your blessings. Remind yourself that life is short. (In Judith's case, long and painful.) Take a deep breath and allow the petty stuff to disintegrate into dust and blow away. It's all gonna work out. Judith's last wishes were that her final resting place be near me. So I brought her ashes to my home in Arizona and spread her across the South East facing slope so every morning she could watch the sunrise with me. Like the Phoenix rising from the ashes, her new wings are these estate vines (Maynard ma vinici a vyrabi vino - pozn. Max :)). And like her, these vines are tenacious, vigorous, stubborn, and the fruit is sexy and complex. I'm going to name this wine "Nagual del Judith, Judith's Cabernet Sauvignon." Now she gets finally to travel around the world, meet new and interesting people, and be around lots and lots of great food. Pure Heaven." - MJK


ned 22. čer 2008 1:37:04
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Tool
To jsem chtel, byl sem nedavno u doktorky na rentgen zubu. Zavolala me sestricka, at jdu k tomu stroji a rika me:" Poslouchas stul?" Ted jsem vubec nechapal, tak sem se otazal, co ze to? A ona:" No jestli mas rad Tool?" Jak vam uz mozna doslo, mel jsem moje oblibene tricko Tool. No tak jsme se chvilku bavili o Toolech, rikala, ze byla na nich v Praze a ze nejoblibenejsi album ma Lateralus (klasika :)). Od zhruba 30-ti lete sestricky jsem to teda necekal :)


čtv 17. črc 2008 17:42:02
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Tool
MaxFriik píše:
To jsem chtel, byl sem nedavno u doktorky na rentgen zubu. Zavolala me sestricka, at jdu k tomu stroji a rika me:" Poslouchas stul?" Ted jsem vubec nechapal, tak sem se otazal, co ze to? A ona:" No jestli mas rad Tool?" Jak vam uz mozna doslo, mel jsem moje oblibene tricko Tool. No tak jsme se chvilku bavili o Toolech, rikala, ze byla na nich v Praze a ze nejoblibenejsi album ma Lateralus (klasika :)). Od zhruba 30-ti lete sestricky jsem to teda necekal :)

To už je druhá ženská (pokud vim) co poslouchá Tool a co tě oslovila díky triku... :D Neřek bych, že Tool bude vůbec poslouchat moc ženskejch a natož starší... No, ale evidentně letěj na trika Tool... Asi si jedno pořídim... :D


čtv 17. črc 2008 22:05:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 334 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz