Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 0:44:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Další
 Linkin Park 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Linkin Park
Chceme podrobnosti! :-D


čtv 14. kvě 2009 21:40:37
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
no, začalo to tím, že se ten týpek vyjadřoval k Mansonovi, že se mu zdá nechutnej nebo co... a že radši poslouchá hudbu těch co neberou drogy... a hodil tam odkaz na Linkin Park :lol: tak sem se mu vysmál :mrgreen:

jeremyrook píše:
hehe :lol: tak to mě pobavilo... pokud si myslíš, že Linkini drogy neberou, tak prosím :D ...každopádně je rozdíl brát drogy a nedělat kvalitní muziku a brát drogy a dělat kvalitní muziku bleh Linkin Park sem poslouchal tak v těch 13cti nebo 14cti ;) prostě jen první cd.

a ještě, že se mu časem vkus změní... a on napsal
george píše:
No... už mi někdo (Evilander) kdysi dávno říkal, že časem prostě Linkiny přestanu poslouchat atd. atd.... ale je to pohled nezasvěceného, většina lidí, když se o Linkiny víc nezajímají, tak znají takovej ten EA styl - písničky hlavně aby se prodaly a jen takový lidi většinou znají... např. já mám 1GB Linkinů a stejně to není vše, to je něco jinýho než ty tři alba, co vyšly v ČR. A protože jsem nepropadl nikdy hitparádám, Tokio Hotelu a podobným, tak můžu s klidem říct, že Linkiny budu poslouchat ještě dlouho a že to je rozhodně kvalitní hudba. :D

jeremyrook píše:
No ono aj záleží jestli je posloucháš furt dokola nebo tak ;) každopádně nevim co myslíš ti "EA" stylem...já od nich upustil po vydání prvního remixovýho cdčka, páč to fakt ne-e :) navíc když sem viděl ten super song Minutes To Midnight nebo jak se to menuje, tak to byl šílenej popík :lol: Hej tyjo, oni fakt vydali nějaký cdčko, který neni na českym trhu? :D tak to mě podrž :D že by se nepokusili vymáčknout tu trochu peněz, který tady u nás vydělaj? :) to bych se hodně divil :D hele a jaký sou ty songy, který nejsou hlavně aby se prodaly? Jakože nějaký inovativní postupy, nebo uplně jinej styl? :) a jak se menujou? že bych si nějakou z těch kvalitnějších poslechl :D no a možná je taky začnu zase poslouchat :lol:

george píše:
Jo.. jistě myslíš What I've Done... upřímně, je to jedna z písniček z Minutes to Midnight, co se mi nejmíň líbí. Když jsem to viděl poprvé, myslel jsem si, že se Linkini ubírají špatným směrem...inu, stačilo poslechnout celý album a hned je to o něčem jiným. Album, co v ČR nevyšlo? Pokud vím, tak třeba Under Attack nevyšel u nás.. Undergroundy, Splitting the DNA, Erection... ani nevím, co jsou oficiální a co ne :D
No.. teď jsem se koukal.. můj playlist Linkinů je na 11 hodin a 42 minut :) ... myslím, že většina lidí si neuvědomuje, že ty písničky, co jsou v rádiu jsou jen pár ze všech.. krom toho se tam většinou dostanou právě ty co nejprodejnější.. no a nakonec většina lidí zná kámošku, která hrozně žere Linkiny protože vypadaj tak a jsou takový a takový a prostě vypadaj dobře a znáte to ;) .... a podle toho soudí i ostatní :D

a přidal odkazy na song Qwerty a ještě cosi...
jeremyrook píše:
Mno já teda neznám to "většina lidí zná kámošku, která hrozně žere Linkiny protože vypadaj tak a jsou takový" :D ale tak zabrouzdal sem na wiki a na oficiální stránky LP, že si to ty :D

oficiální alba:
Hybrid Theory
Meteora
Live In Texas
Minutes to Midnight
Road to Revolution
Songs From The Underground - ty jediný nejsou u nás k dostání

z toho sou to dva živáky... to poslední obsahuje jenom 8 songů, z nihž sou 2 naživo...

plus mají ještě tyhle dvě alba:
Collision Course
Reanimation

remixový cd :)

takže at to vidim jak to vidim, za jejich 13cti letou kariéru vydaly 4 normální studiový alba a k tomu 2 živý cd a 2 remixový cd :) singly nepočítám, ty má každá skupina :)... každopádně mě to připadá, že ždímaj kde se dá a jenom sem se v tom utvrdil *mrk*

jinak Qwerty co se týče jejich tvorby taková normálka řekl bych... ničím extra mě to neoslovilo :)

- jinak Under Attack jsou B-Sides od Linkin Parku, prostě nevydaný songy... proto se to u nás neprodávalo

- dále to Underground... to je první EP Linkin Parků, když se ještě menovali Hybrid Theory, ale pak to vyšlo ještě v re-edici pro jejich fanklub v americe, kterej se menuje Underground - proto to nebylo v prodeji u nás

- a jedeme dál... splitting the dna je nejspíš nějaký fake cd... druhý cd je totiž prej plný songů ze staré Chesterovy kapely Grey Daze...první je zase z půlky plný živáků a pak nějaký songy z dema... těžko říct :) ale lidi se na jednom foru shodli, že je to fake cd co si poskládal nějakej týpek aby trochu vydělal...

- mno a pak tady máme Erection... "This is a FAKE album made by fans. It contains non-LP tracks by other artists (the first 12 tracks), and the next 13 tracks are the entire album of Meteora. Suprisingly enough, many people actually thought this was the new LP album when it came out."

mno :) takže nejen, že LP vydělávaj těžký prachy na svých remixech a živákách, ale aj jejich fanoušci se přiživujou děláním fakových cd :lol:

tak, tolik k mojí analýze Linkin Park :) předpokládám, že jako fanoušek si tohle všechno věděl, ale tak pro ty ostatní "nezasvěcené" by to mohli byt novinky :P *mrk*

george píše:
Fíha.. upřímně, dostal jsi mě, ale abych pravdu řekl, počítám i "živáky", dema apod. ... no a pak.. to tě jen jistě utvrdí v tom, že je poslouchám ne proto, že jsou "in" ale proto, že se mi líbí jejich hudba :lol: .. ale jak říkám, dostal jsi mě *probodne ho očima*.


takže tak no :mrgreen:


čtv 14. kvě 2009 21:54:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Linkin Park
No ja to rikam porad, ze jen zdimaji prachy :)

A za chvilku sem dobehne rizek a to teprve uvidis :) Prijemnou zabavu :-D


čtv 14. kvě 2009 21:58:53
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
dík :D počkám tu na něj :D


čtv 14. kvě 2009 22:01:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Linkin Park
MaxFriik píše:
No ja to rikam porad, ze jen zdimaji prachy :)

A za chvilku sem dobehne rizek a to teprve uvidis :) Prijemnou zabavu :-D

proc? me bavi rejpat jenom do tebe :D

co se tyce vydavani zivaku a zdimani penez - neni zadnym tajmestvim, ze kapely z techto veci moc nemaj a vydelavaj si koncertovanim hlavne - LP odehrali jeden rok 324 koncertu, coz je uctyhodne

jinak ja mam radsi, kdyz kapela z turne vyda ofic zaznam, nez shanet tuny nekvalitnich bootlegu - treba landa udela z kazde snury cd a dvd a jakou mam radost :)


čtv 14. kvě 2009 22:07:47
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
jojo, to máš recht, že vydělávaj hlavně koncertama :) nicméně "souboj" s nebohým šestnáctiletým georgem sem vyhrál a to už nic nezmění :lol:


čtv 14. kvě 2009 23:02:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 13:10:04
Příspěvky: 6093
Bydliště: Place inside my mind
Příspěvek Re: Linkin Park
v 16ti ujíždí na LP?...Není nějakej zaostalej? :-D

_________________

http://www.bandzone.cz/egofear - Life is abount muSIC
Fear is the mind-killer


pát 15. kvě 2009 7:09:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
jo, je to dost možný :lol:


pát 15. kvě 2009 9:48:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: Linkin Park
ívl Vyhul 666 píše:
v 16ti ujíždí na LP?...Není nějakej zaostalej? :-D

kdo jako? :prek:


pát 15. kvě 2009 12:01:12
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Linkin Park
hele Litříku aneb deset deci :D přečti si to co sem psal včera já a pak pochopíš :D


pát 15. kvě 2009 12:45:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz