Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 21:50:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 Michael Jackson 
Autor Zpráva
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Michael Jackson
a the best videoklip je určite Black or white, to je dokonalosť :)


pon 29. čer 2009 21:08:32
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Michael Jackson
Na těch fotkách vypadá podobně hubeně jako cca dva roky zpátky.
Koukám na youtube... Sou tu i nějaký záznamy - příchod k soudu... Už v tý době musel brát kupy prášků na bolesti. Tak je možný, že to přehnal no. Otázka je jakej přístup k němu volili ti doktoři. Třeba když by ty prášky omezil, mohl žít dýl, ale taky třeba by umřel dřív nebo by jen trpěl... Nevim co měl za zranění no...
Pouštěl sem si pár interview a přijde mi krapet zženštilej. Hlasem určitě... Klidně bych ho tipnul na gaye... Těžko říct jestli byl gay, nebo jen zženštilej, kvůli tomu dětství. Podle mě jedno nebo druhý... To o těch dětech fakt mohla bejt bouda. Klidně mohl rád pomáhat a rád se obklopoval "rodinou", pže si jí jinak neužil a ty lidi toho jenom zneužili...
Nevim no. Prostě zajímavej případ. Rád bych ho trochu pochopil, zjistil pár faktů a něco užitečnýho si z toho odnesl. Kym jinym se inspirovat než králem/hudebnim géniem? Taky bych nerad, aby se mi o něm znova zdálo... :D
Co fakt oceňuju sou tihle multi umělci... Tanečník, zpěvák i skladatel? Obchodník a spousta dalších věcí... Ne jako spousta českejch zpěváků co jim hudbu a texty píše někdo jinej...


pon 29. čer 2009 22:36:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Michael Jackson
páni, tiež si vravím, že som sa mohla o majkla zaujímať viac kým ešte žil, pre mňa to bol vždy strašný čudák, typický príklad veľkej hviezdy, ktorá si doondí kariéru škandálmi
a ono hovno :sok: tá stránka čo sem hodila linda je celá pozitívne zameraná na jacksna, som si tam čítala o tých prípadoch a fakt to vyzeralo na boudu... len či je to pravda

teraz mi je ešte viac ľúto, že zomrel, mohol osláviť veľký návrat na scénu vydareným turné a splatiť si všetky dlhy... je smola, že to už nestihol, aspoň jeden koncert posledný si odohrať aby sme vedeli, či by stál ešte za pozretie...


pon 29. čer 2009 23:22:37
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Michael Jackson
Bulvár udělal svoje no. Apoň si z toho vzít ponaučení. Já sem se o Jacksona nezajímal a až o něm přestanou tlachat v médiích tak se taky zajímat přestanu. Hudba pěkná, ale neni to prostě můj šálek čaje. Chtěl sem o něm jen něco vědět. Příde mi, že to patří k základnímu kulturnímu vzdělání...


úte 30. čer 2009 10:04:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
to je demýtizace :) taky sem si myslel, že se nějak nechal vybělit :) ale je to spíš tim co tak člověk zaslechne okolo, když se nezajímá blíž... zajímavý...


úte 30. čer 2009 12:36:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Michael Jackson
Michael Jackson byl gay, tvrdí autor jeho biografie
Ne, že bych teď chtěl čemukoliv okolo Jacksona věřit, ale jak už sem psal dřív, tohle mi příde pravděpodobný...


úte 30. čer 2009 13:00:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
a nebo chce prodat co nejvíc knížek, teď když si to lidi budou kupovat po milionech :)


úte 30. čer 2009 13:10:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Michael Jackson
Brontosaurus píše:
Michael Jackson byl gay, tvrdí autor jeho biografie
Ne, že bych teď chtěl čemukoliv okolo Jacksona věřit, ale jak už sem psal dřív, tohle mi příde pravděpodobný...

Ten člověk, ten Ian Halperin, je obyčejnej lhář a příživník. Ze svých lží a tvrzení nikdy nic nepotvrdil, popřela je i velká spousta lidí. Tohle je asi jen další způsob, jak se chce zviditelnit.

Debbie Rowe nic takovýho neřekla, žádnej rozhovor neposkytla, je to jenom další výmysl bulváru.
Dělají všechno proto, aby se přiživili na jeho smrti. Oni snad nemají svědomí.


úte 30. čer 2009 13:10:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
člověk je tvor sobecký, který neustále musí uspokojovat svoje touhy :) takže když je někdo hajzl, tak mu to prostě dělá dobře... stejně jako když je někdo hodnej... taky mu to dělá dobře...


úte 30. čer 2009 13:57:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
Dokument o Jacksonovi:
http://www.stream.cz/video/322038-dokum ... jacksonovi

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


úte 30. čer 2009 19:30:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz