Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je stř 15. kvě 2024 6:13:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
 Michael Jackson 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Michael Jackson
Black or white sa mi od neho najviac páči... :rock:

_________________
Obrázek


pon 29. čer 2009 16:02:54
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Michael Jackson
Tak sem si myslel, že si pustim jeho klipy... No ani boha, je jich hrozně moc a sou moc dlouhý... :D Tak sem zkusil jen ty co mi přišly nejznámější a určitě vede "Earth Song"... Klip i píseň. No a pak písnička "They Don't Care About Us" vede... Ty mi zvedly mínění o Jacksonovi.... No a dočet sem se, že měl nějakou nemoc - vitiligo. Jestli jo tak to mi leccos objasňuje...


pon 29. čer 2009 17:03:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Michael Jackson
A kterou verzi They don't care about us jsi viděl? Tu vězeňskou, nebo tu druhou? :) Jinak doporučuju ještě Scream, ve svý době nejdražší klip (cca. 7 mil. dolarů -- a ani nevim, jestli to někdo překonal).
A jo, měl vitiligo, to je poměrně známá věc (ikdyž teda bulvár se snažil vytvářet dojem, že si kůži nechal vyměnit -- nic takovýho ani nejde). Je to vidět třeba na fotkách, který jsou tady: http://www.majkldzeksn.info/?clanek=spottyjackson. Jinak na těch stránkách se dá dočíst i o pozadí těch obvinění (a to poměrně stručně).


pon 29. čer 2009 17:35:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
Tak já jsem jeho tvorbu nikdy nijak nesledoval a nezajímal mě, takže to o tom vitiligo mě docela překvapilo.
"Earth Song" a "They Don't Care About Us" jsou výborný klipy. Ty jsou tak výborný, že oslovily i mě :D
No a podle tohoto článku by ty koncerty fakt nezvládl:
http://www.novinky.cz/koktejl/172467-pi ... -leky.html

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 29. čer 2009 17:43:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Michael Jackson
Nevěřte tomu, co čtete... Pitevní zpráva je soukromá věc, The Sun je špína mezi bulvárem.


pon 29. čer 2009 17:47:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Michael Jackson
Ja zjistuju, ze nez umrel, tak bych nedokazal rict jednu jedinou pisnicku od nej :) Ale kdyz si je pustim, tak to vetsinou znam... :)


pon 29. čer 2009 17:50:14
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Michael Jackson
Jinak ještě k tomu článku -- já ty bulvární žvásty moc nečtu (nebo se o to spíš snažim, jenom mi to zvedá tlak), ale na tohle mi poslala odkaz kamarádka a já ho prolítla. Z vět typu: "Rodina podezřívá soukromého lékaře Martina Bashira, že přispěl k Michaelově náhlé smrti." (Bashir byl reportér, kterej se vetřel Michaelovi do přízně a vypustil do světa dost nehezkej dokument). Nejspíš ty pisálky ale někdo upozornil a teď už tam je věta "Rodina podezřívá soukromého lékaře, že přispěl k Michaelově náhlé smrti."
Nesnášim ten bulvár, je mi z nich zle.


pon 29. čer 2009 17:53:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Michael Jackson
No a to já si právě myslel, že si z nějakýho záhadnýho zhýralýho důvodu nechal nějakym způsobem přebarvit pleť... :D A proto mi nedal spát... Ani nevim jestli sem to měl z bulváru... Možná kvůli tomu nosu sem si to myslel... Tak možná ten nos musel změnit kvůli tý chorobě...
Scream sem viděl (ne celej, nebavilo mě to)... Nikde tam nevidim ty prachy... :D
"They Don't Care About Us" sem viděl brazílii... Ještě najdu to vězení teda...
Článek co sem dal Hawkey: Proto sem řikal, že by to nezvlád... Ale taky mi přišlo divný, že se to dostalo ven... Ostatně mi příde, že toho vyplouvá teď docela dost.. Ta jeho žena potvrdila, že ty jeho děti nejsou jeho, ale ze skumavky...
Max: Stejně tak u mě...
On prej Jackson některý ty bulvární žvásty přiživoval... Proč ne no, reklama je reklama... Ale teď na konci to bylo už moc...
No a myslel sem, že tak fanoušci přišli o album a ono teoreticky ještě něco můžou vydat. Podlo těch zpráv v jakym byl stavu by stejně asi nevydal něco výrazně jinýho než upravený starší nevydaný záznamy...


pon 29. čer 2009 18:02:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Michael Jackson
První úpravu nosu si nechal udělat poté, co byl zraněn a zlomil si nos. A vzhledem k tomu, že se mu v rodině všichni posmívali, že má velký nos, je vcelku pochopitelné, že toho zranění "využil" a nos si nechal upravit.

Debbie (Michaelova bejvalá žena, matka dvou nejstarších dětí) nic neřekla, ten článek si bulvár vymyslel -- oficiální zpráva od její právničky. Neni ani pravda to, že se chystá bojovat o děti, tak snad to tak i zůstane. Jinak k umělýmu oplodnění dojít klidně mohlo, ale to nevylučuje, že je Michael otec. Navíc, děti mají jeho rysy... Sice se snažil je skrývat (a já se mu ani nedivím, asi bych to dělala taky), ale z fotek, co se někde objevily, to vidět je...

Ze začátku možná něco přiživoval, ale to byly neškodný věci, to, co se děje za poslední roky je naprostý hyenismus.

No, novej materiál nejspíš má (na album, asi bylo těsně před dokončením), ale tak v tuhle chvíli to spoustu fanů vůbec nezajímá... Ale spoustu nevydaných písní bude mít určitě taky.


pon 29. čer 2009 18:14:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Michael Jackson
Linda - Bořič mýtů :D

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pon 29. čer 2009 18:16:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz