Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 11:12:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Shavo v časopise YEREVAN 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Shavo v časopise YEREVAN
http://img194.imageshack.us/img194/7321/scan0002kv.jpg

http://img38.imageshack.us/img38/1950/scan0006gd.jpg

http://img140.imageshack.us/img140/763/scan0007n.jpg

Credits: WhutUpYo
Doporučuju přečíst celý, ale minimálně první 2 sloupce, tam sou asi největší zajímavosti... Dám to do novinky a přeložim (ty 2 sloupce asi) časem..

Jesus was Achozen! :D


ned 27. pro 2009 12:46:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Shavo v časopise YEREVAN
Tak sem přeložil ty první 2 sloupce, kdyžtak řekněte jestli je tam něco špatně. Volnej překlad teda... Ten úvod sem hodně zkrátil...
Nejsem si jistej, jestli sem pochopil o čem Shavo mluví... Jako že se cejtí ukřivděnej a odstrčenej, protože nemá díky za SOAD, že ho pauza (o který tady zase mluví jako o rozpadu) sebrala... Cejtim z toho nějaký neshody v SOAD no..

Citace:
Shavo řekl, že toto interview bude velmi speciální, protože jeho mysl je nyní ve stavu: hluboce zamilován. Řekl také, že je tu několik duševních a citových stavů mysli a těla, které během rozhovoru určitě musíme probrat, protože chce-li mu někdo jako člověku porozumět, bude to ta správná cesta. V jeho domě ve Woodland Hills se nám dostalo vřelého přijetí.

Takže o čem bychom měli mluvit?
Neměl jsem příležitost se ještě pořádně vymluvit. Mám hodně co říci a o co se podělit. Čekal jsem z určitého důvodu až budu poslední kdo bude takhle otevřeně hovořit. Takže jdeme na to...<br>
Říkám tomuhle místu můj „chrám“, protože se zde dějí zázraky. Řeknu vám co jsem udělal, aniž by mi kdokoliv dával důvěru. Byl jsem smutný, když se SOAD rozešli, to bylo nejsmutnější... Myslel jsem si, že se můj život změní. Nejdřív jsem na to byl vážně špatně, ale teď mám nové album, Achozen, a JÍ.

Jsi umělec, je pro tebe láska důležitá?
Jsem zasnoubený. Ona je chytrá, geniální spisovatelka. Požádal jsem jí o ruku 08.08.08, když jsme byli v zámoří. Byla to láska na první pohled a nikdy před tím se mi nic takového nestalo. Byli jsme k sobě přitaženi. Nikdy předtím jsem to nedělal – žil jsem tvrdě. Nedávno, poprvé za poslední 2 roky, mě nechala přečíst si něco z jejích věcí. Když jsem to četl... Brečel jsem, přísahám Bohu. Chci pro ní psát hudbu. Svatbu máme 22. května.

Věříš ve změnu?
Spoustu věcí jsem se v životě naučil. Věřím v posuny paradigmat, když se něco změní během čtyř, pěti let uvnitř našich duší a těl. Když se nestaráte o svoje tělo, odnáší to i duše. Takže jsem hodně přemýšlel kde začít. Znásobil jsem to a nyní jsem nejšťastnější člověk na světě. Měl jsem v sobě spoustu bolesti v posledních 3 letech, byl jsem unavený. Napsal jsem v SOAD všechny tyhle písně: Sugar, Toxicity, The Devil, Jet Pilot, You Think, Dreaming a spoustu dalších. Byly časy, kdy jsem pracoval 12 hodin denně, ale bez díků za moji práci. Pro mě byl System vždy o nás, nikoliv o mě. Pak si mě lidé začali všímat, protože jsem zářil, ale toho „záření“ jsem si před tím nevšímal. Nyní rozumím, že to byla pouze žárlivost, která je donutila tak jednat. Cítil jsem se zraněný a deprimovaný, ale pak jsem začal znovu pracovat a udělal album s Georgem Clintonem. Napsal jsem spoustu hudby právě v téhle místnosti. Můj přítel RZA mi pomohl a hrál hravní roli při těchto změnách v mém životě.


Asi tam bude hafo překlepů, nemá čas to po sobě číst... Jedu na Avatar... *cool*


ned 27. pro 2009 15:46:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Shavo v časopise YEREVAN
^ ^ ^ Jo. A nakonec se ještě dozvíme, že většinu textů napsal John. :happy:

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


ned 27. pro 2009 18:34:27
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Shavo v časopise YEREVAN
Sem z toho zmatenej krapet no. Nevim jak to mám brát :) Jasný, že je Shavo v několika písních psanej v credits. Většinou teda na 2. místě... Chápal bych to tak, že přišel s nápadem a Daron to dodělal/překopal... Credits Shavovi fakt dával málo kdo... Má se za to, že jen sem tam přicmrdoval. Otázka je jestli je to pravda a co si myslí on... :)
Zajímavý sou ty názvy písní... Některý sou z demáčů, ale třeba "You Think" si nějak nemůžu zařadit... :-?
Zdá se teda, že pro rozchod SOAD byl vyloženě jenom Serj... Ostatní moc nadšení nebyli...
Shavo většinou v interviích a tak různě mluvil stylem "budeme brzo zpátky", ale tady v tom ho prvně vidim používat spojení "break up"...

Edit: Ahá, tak "You Think" bude "U-fig"! :D :mrgreen: Hm, tak doufám, že to je jediná nepřesnost v článku... :shock: :D Evidentně to to sepisoval člověk, kterej má SOAD naposlouchaný...


ned 27. pro 2009 21:57:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz