Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 6:56:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
 Týden plný událostí 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Týden plný událostí
Příští týden nás čekají hned tři významné události. Zajímá vás o co se jedná? Čtěte dále.
První událost se uskuteční hned v úterý 22.4. Baskytarista System of a Down, Shavo Odadjian, totiž oslaví své 34. narozeniny. Při této příležitosti chystá na stránkách své internetové nahrávací společnosti urSession.com zveřejnit první singl z nového alba jeho skupiny Achozen. Toto album má vyjít letos v létě pod labelem urSession. Shavo dále slíbil, že již zanedlouho se dozvíme přesný setlist písní na albu a také seznam koncertů, které plánují uspořádat na podporu desky. Aby toho nebylo málo, pro web cjm.com prozradil co můžeme od jeho nové kapely očekávat:
Kapela basáka System of a Down s názvem Achozen, prý nebude patřit do kategorie rap-metalu. Skupina sama sebe označuje jako “heavy hip-hop”. “Hudba je temná, použili jsme groove tempa, je to velmi basově heavy.” vysvětluje Shavo. “Hudba Achozen je emocionální a některé z textů mě zmrazily. Mluvíme o skutečných věcech, mluvíme proti zlu a přimlouváme se za laskavost, mluvíme o tom jak je těžké zůstat laskavý nebo čestný a jak lehké je otočit na druhou stranu. V uspořádání písní System of a Down je vetšina písní podobná aranžmá Achozen. Většina hip-hopových písní má jen bušení nebo vzorek, který se v celé písni opakuje. Písně Achozen mají spoustu změn, přerušení, mostů, změny ve stylu zpěvu. Posledních 10, 12 let jsem známý jako DJ Tactics takže většina toho co jsem se jako DJ naučil se promítla do Achozen: tvrdé konce, hard house, tvrdé basové části, heavy techno, žádný trance. Skutečně odlišné zvuky a efekty.”

Dalším významným datem příští týden je čtvrtek 24.4. Tento den totiž všichni Arméni na celém světě slaví jako Památný národní den arménské genocidy. Česká televize nezůstane pozadu a v tento den na svém druhém programu (ČT2) ve 23:20 uvede film “Ararat”. Film režíroval v roce 2002 Armén Atom Egoyan a byl za něj oceněn kromě pěti kanadských výročních filmových cen Genie mnoha zahraničními cenami, včetně Grand Prix na MFF v Jerevanu. Za největší úspěch však lze považovat, že byl uveden na tureckém televizním kanálu Kanal Turk. Historické události v tomto filmu jsou doloženy badateli, národními archivy, vyprávěním očitých svědků a svědectvím dr.Clarence Usshera. Film bude vysílán v původním znění s titulky a uslyšíte v něm píseň P.L.U.C.K. od koho jiného než od System of a Down. Více informací o filmu naleznete například na csfd.cz nebo si můžete na youtube přehrát trailer k filmu. Čirou náhodou jsem také narazil na soutěž o DVD tohoto filmu. Soutěž má titulek “S Paroubkem o DVD”.

Třetí událost se uskuteční v sobotu 26.4. Skupina Scars on Broadway zahraje na hudebním festivalu Coachella. Bude to tedy v pořadí druhý koncert Daronovy a Johnovy kapely. Spekuluje se o tom, že koncert bude nahráván a online dostupný k vidění na nějakých stránkách. Některé kapely tak prý nahrávají, ale zatím žádné potvrzení, že by nahrávali i Scars on Broadway.


sob 19. dub 2008 13:06:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Týden plný událostí
No abych pravdu rekl, tak jsem na ten Achozen docela zvedavy :)


sob 19. dub 2008 13:19:58
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Týden plný událostí
To ja taky, podle toho co o tom zatim rekl tak to vypada, ze se snazil z toho hudebniho stylu odstranit prave ty nudny a nic nerikajici opakujici se casti. Takze pod Shavovym vedenim to ma sanci na uspech... :) Nebranim se skoro zadnymu hudebnimu stylu takze Achozen si urcite rad poslechnu...
Na film Ararat sem taky zvedavej, nahraju si to...
A o Scars ani nemluvim... Doufam, ze to budou streamovat, ale nevim nevim no... Kazdopadne tam bude vic lidi - vetsi sance na kvalitni zaznam...


sob 19. dub 2008 13:28:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Týden plný událostí
tak ja musim film nahrat, na achozen jsem zvedav a doufam v kvlitni audio/video z Coachelly


sob 19. dub 2008 13:32:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Týden plný událostí
Ararat je v pohodě film, ale zase ne že by mi z něj po dvou letech moc zůstalo v hlavě... Achozen bude dobrý, vzhledem k tomu že jsem si v minulosti prošel i nějakým tím hip hopem, nebojím se toho :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


ned 20. dub 2008 7:38:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Týden plný událostí
mnooo ten achozen vyzerá byť zaujímavý...jj teším sa.. :)

_________________
Obrázek


ned 20. dub 2008 9:03:13
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Týden plný událostí
Mno já osobně Hip Hop a vše kolem něho vůbec nemusím. možná to v začátcích tak nebylo , ale teď mi to přijde celé takové falešné.. Ale už jen kvůli Shava si Achozen aspoň poslechnu :)


ned 20. dub 2008 10:49:24
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Týden plný událostí
bosak00 píše:
Mno já osobně Hip Hop a vše kolem něho vůbec nemusím. možná to v začátcích tak nebylo , ale teď mi to přijde celé takové falešné.. Ale už jen kvůli Shava si Achozen aspoň poslechnu :)

jo taky poslechnu, sice nevim zda se mi to zalibi,ale ze zvedavosti


ned 20. dub 2008 10:51:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Týden plný událostí
tak ono jako máš falešný rock a pravý rock, stejně tak máš falešný a pravý hip-hop..... to co dneska běží v televizi je už spíš zmutovaný s rnb a vůbec hrozně na image

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


ned 20. dub 2008 11:27:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Týden plný událostí
xnovys píše:
tak ono jako máš falešný rock a pravý rock, stejně tak máš falešný a pravý hip-hop..... to co dneska běží v televizi je už spíš zmutovaný s rnb a vůbec hrozně na image

presne tak, treb wu tang, rza mi nevadi ale to co clovek vidi, kdyz se moje sestra kouka na TV tak to je desny...


ned 20. dub 2008 11:33:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz