Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:29:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Serj Tankian Times a review t-music chart 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Serj Tankian Times a review t-music chart
Další dopis ze série "Serj Tankian Times" se objevil na foru soadfans.com. Serj zde prvně omlouvá přesunutí několika koncertů ze začátku tohoto měsíce na později kvůli nemoci. Dále kromě nám již známých věcí upozorněje na své nadcházející vystoupení na festivalu Coachella, kde budou přítomní "hubiči horka" a zde je můžete vidět v akci. Serj v dopisu vzpomíná na zdařilou show v Polsku a slibuje profesionální fotografie z několika jeho posledních koncertů v Evropě, které se mají na jeho oficiálních stránkách objevit příští týden.

Možná vás bude zajímat, že jedním z účastníků oslavy Shavových 34. narozenin byl také John Dolmayan. Podle účastníků koncertu nebyl John jen jedním z diváků, ale seděl vepředu na jevišti a doprovázel Achozen na bicí! Přímý důkaz zatím neexistuje. Johna můžete vidět jen ná této nekvalitní fotografii.

Jak jsme vás již informovali, včera se konalo natáčení speciálního dílu pořadu t-music chart pro TV Óčko. Speciální proto, že byl věnován především Serji Tankianovi a SOAD a navíc jste se ho mohli zůčastnit právě vy, fanoušci. Jedním z účastníků byl i člen našeho fanklubu Vasa.SOAD (pořadí ve fanklubu č. 102). Byl tak hodný a popsal nám co zažil a na co se můžeme těšit:

Skvěle jsem se tam pobavil a ještě jsem dostal super dárky. Na Očku to bude vysíláno v pátek 25. dubna od 18:00, v sobotu 26. dubna od 13:00 a v neděli 27. dubna od 20:00.
Nejdříve mi přišel e-mail s pozvánkou na toto natáčení. Hnedka jsem se přihlásil, protože u toho jsem nesměl chybět. Jel jsem metrem na Vysočanskou, a pak jsem ještě busem přejel na zastávku K Žižkovu. Tam jsem vystoupil, přešel silnici a už jsem byl v té budově, ve které se to vše mělo natáčet. Když jsme tam přišli, tak už tam bylo docela dost lidí asi 10, nebyli to fandové SOAD ani Tankiana, ale prostě lidi co přišli (lidé z castingové agentury (nefanoušci) pozn. D_M). Nakonec jsme tam byli 3 jako fandové.
Nejdříve si nás posadili do připravovací místnosti, kde nám vysvětlili o co půjde a jaký otázky nám budou klást. Já jsem ten uprostřed s kšiltovkou SOAD a modrou mikinou a bílejma podkolenkama. Asi po 15 minutách jsme šli na plac. Sedli jsme si na takové zvláštní křeslo a vše začalo. Díl byl také zaměřen na ekologii a třídění odpadu, proto jsme dostali PET flašky a museli jsem z nich vyrobit nějaký hudební nástroj. Hodně jsme se u toho pobavili. Při tom jsme i natáčeli a dělali rozhovory s moderátorkou Bláňou Huňátovou, se kterou byla velká prča. Strašně jsme u toho blbli a asi se dost ztrapnili před národem, ale co se dá dělat. Dále jako vsuvky do natáčení byly klipy nějakých písní, ale hlavně rozhovor se Serjem Tankianem, který absolvovala Bláňa(ach šťastná to moderátorka). Rozhovor je dost zajímavý a dokonce jsem se i velmi nasmál tomu co Serj říkal. Věřím, že se také pobavíte.
Užili jsme si také soutěž, kde jsme museli vybrat ze sedmi placek s Bláňou pokaždé jinak (např:jako hiphoperka, poperka atd.). Cílem hry bylo vybrat tu správnou placku, kterou vybral Serj Tankian, když dával rozhovor. Tipoval jsem Bláňu jako poperku, ale nakonec jsem nevyhrál, protože Serj si vybral placku, kde Bláňa mrká.
S nástroji, které jsme vyrobili, jsme zahráli srandovní koncert, který se nám opravdu povedl. Na konec pořadu jsme petky zmačkali a hodili do bedny s plastama. Pak jsme si vybrali ceny, které jsme chtěli. Já jsem si vybral plakát s upoutávkou na koncer Serje, placky (od každýho jednu) a lupen na Simple plan. Byly tam lupeny na Serje a jeho CD, ale jelikož už lupen i CD vlastním, tak jsem to nechal ostatním.
Byl jsem tam se spolužákem, který seděl vedle mě vpravo a na levo seděla pěkná holčina (Kristýna),se kterou jsme se tam docela hoďně zasmáli. No ale já trouba jsem si na ní nevzal číslo, tak jestli jí někdo znáte tak mi pošlete na ní ICQ nebo tel. díky moc. Moc sem si to užil!

Prosíme Kristýnu, aby se Vaškovi ozvala a Vaškovi děkujeme za review! Na natáčení byl také další člen našeho fanklubu - "bellicek" a v diskuzním foru prozradil, že se skutečně můžeme těšit na dlouhé a zajímavé interview se Serjem, kde mimo jiné rozvede svoji teorii "hologramy jsou budoucností koncertních tour". Doufám, že díl někdo nahraje a pošle nám odkaz ke stažení.


pát 25. dub 2008 16:59:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz