Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 17. kvě 2024 13:34:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Serj Tankian proti KFC 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
No tak tohle je věc: http://www.kentuckyfriedcruelty.com/f-k ... videos.asp

Jinak tam maj vic zajímavejch videí jako třeba:
http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp ... &Player=qt

:D S těma kočkama maj pravdu no... :lol:


pon 09. čer 2008 18:13:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
[quote="D_M"]No tak tohle je věc: http://www.kentuckyfriedcruelty.com/f-k ... videos.asp

ty jo tak to je dosť husté.... :sok: fakt dobre natočené, a tá hudba do toho, mi šiel mráz po chrbte...


pon 09. čer 2008 18:21:57
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Na tom webu jsou ty videa tři... Mně to moc nejede no... Pomalej net.
Na youtube se daj najít taky zajímavý věci jako třeba tahle reportáž:
http://youtube.com/watch?v=UJ8iL3sx60M


pon 09. čer 2008 18:33:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
rizek píše:
Zazzu píše:
rizek píše:
spíš mi přijde, že je to zaměřené kvůli tomu, že je Serj vegetarián...myslim pravej vegetarián, kterej zije tim, ze zabijet by se zvirata neměli....
navíc společně s axis of justice bojovali za práva malých obchodníků (právě třeba proti KFC a Mekáči)...sry Serji, ale tentokrát úplně nesouhlasím..nedávno jsem si v KFC pěkně pochutnal...
navíc co se týče argumetu o psech a kočkách, tak není problém v inteligenci, ale v tom, že to máme jako domácí mazlíčky...


Zvířata, které se jí, třeba slepice a tak, to mi je jedno, že se zabíjí, protože se to jí...i když maso teda moc nemusím...ale zabíjení psů a koček už je fakt nechutnost jako...takoví lidi prostě nemají mozek v poho jako...(vím, že někde se jí i kočky a psi, ale to je úplně trapaárna jako..)

na tom nic trapnýho neni, musíš chápat že to je jiná kultura....to bych mohl prohlašovat, že indové jsou debilové že nejí krávy atd...a oni by řikali :hele , ten člověk jí maso z krávy, to neni normální...
proste přes tvou mřížku (jak by řekl imanuel kant),přes kterou vidíš svět to normální neni, ale oni tu mřížku můžou mít trochu jinak...

Jo to chápu, že mají jinačí ""tradice""...Ale nechápu to, proč to dělají i některé restaurace v Čr..Mám an to stejný názor, jako na KFC....Prostě pro mě je to týrání zvířat...


pon 09. čer 2008 18:40:33
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: čtv 05. čer 2008 16:51:20
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
KFC sice neni nic zdraveho nebo podobne.. ale kdo si tam dal neco kureciho tak musi vedet ze to je proste super... a v te chvili kdyz ma clovek hlad tak nekdy ma chut snist i jine zvire! :D


pon 09. čer 2008 19:45:01
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
kucessoad píše:
KFC sice neni nic zdraveho nebo podobne.. ale kdo si tam dal neco kureciho tak musi vedet ze to je proste super... a v te chvili kdyz ma clovek hlad tak nekdy ma chut snist i jine zvire! :D

jj souhlas, pochutnam si


pon 09. čer 2008 20:18:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Nj jenze to prave neni o tom ze JÁ si pochutnam... Mozna si pochutnas ale na ukor neceho/nekoho... Jestli ti je to jedno to je jina vec a mozna by ses nad sebou mel zamyslet.


pon 09. čer 2008 20:22:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
D_M píše:
Nj jenze to prave neni o tom ze JÁ si pochutnam... Mozna si pochutnas ale na ukor neceho/nekoho... Jestli ti je to jedno to je jina vec a mozna by ses nad sebou mel zamyslet.

ale prosimte....zase to neber tak vážně...


pon 09. čer 2008 20:28:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
No beru to vazne. Nemuzu vedet ze si zrovna ted a z tohohle delate srandu... :) Nemuzeme hledet jen na svoje potreby, protoze ty prameni z pudu, ktere mame ze sve zvireci podstaty. Jestli chceme byt lide a rozvijet nasi lidskost musime si hyckat nasi mentalitu a rozum, kterymi se lisime od zviraz. Kdyz budem porad stejnym tempem slepe uspokojovat svoje marnivy touhy a potreby moc daleko se nedostanem. Obcas je potreba udelat ustupek na ukor naseho malichernyho prospechu. Nebo to proste jednou pride samo az vsechno sezerem a vytezime... Civilization is over... :D :D :D


pon 09. čer 2008 20:41:30
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
D_M píše:
No beru to vazne. Nemuzu vedet ze si zrovna ted a z tohohle delate srandu... :) Nemuzeme hledet jen na svoje potreby, protoze ty prameni z pudu, ktere mame ze sve zvireci podstaty. Jestli chceme byt lide a rozvijet nasi lidskost musime si hyckat nasi mentalitu a rozum, kterymi se lisime od zviraz. Kdyz budem porad stejnym tempem slepe uspokojovat svoje marnivy touhy a potreby moc daleko se nedostanem. Obcas je potreba udelat ustupek na ukor naseho malichernyho prospechu. Nebo to proste jednou pride samo az vsechno sezerem a vytezime... Civilization is over... :D :D :D


tjn, ale vysvětli lidem co pěstujou kuřata na maso, že je pro ty zvířata moc krutý, ty chtěl prostě co nejvíc vydělat a ostatní je jim asi jedno, neni to tak dávno co se do jídla pro kuřata dávali růstový hormony


pon 09. čer 2008 20:52:08
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz