Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 0:42:35



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Serj Tankian proti KFC 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Serj Tankian proti KFC
Petice představuje základní právo občanů v demokratické společnosti, pomocí níž mohou komunikovat se svými úřady nebo reprezentanty a vyjádřit tak svůj postoj nebo názor. Serj Tankian si je toho dobře vědom a tak se kromě petice za zlepšení demokracie v USA přičinil v další hromadné petici. Tentokrát jde o akci organizace na ochranu zvířat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), která se snaží zastavit nepřípustné praktiky dodevatelů fast-foodového giganta KFC. Serj neváhal a podepsal. Mezi dalšími podepsanými jsou například Fall Out Boy, Scary Kids Scaring Kids, a Rise Against.
Každoročně prý KFC nacpe téměr bilión kuřat po desítkách až tisících do špinavých budek kde jim jsou useknuta hrdla ačkoliv jsou stále schopna cítit strach a bolest. Některá z kuřat umírají na následky opaření v nádobách, které slouží k odstranění peří. Společnost KFC byla samozřejmě již několikrát žádána ze strany organizace PETA o změnu, ale vedení KCF nereaguje.
Spousta lidí netuší, že kuřata jsou stejně inteligentní jako kočky a psi. Kuřata se navzájem rozpoznávají podle "obličejových" znaků a vychovávají své mladé. Kdyby to co provádí KFC kuřatům prováděli psům nebo kočkám byli by zatčeni a souzeni za "krutost ke zvířatům".
Organizace PETA dokonce odhalila jednoho pracovníka jak hází s kuřaty o zeď, plive jim do očí tabák, stříká barvou jejich hlavy a zaživa jim hlavy trhá.
Volně přeloženo z webu organizace PETA, kde se také nachází důkazové video. (Credit: soadomized.com)


sob 07. čer 2008 22:35:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Kill Rock 'N Roll
Kill Rock 'N Roll
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. dub 2008 14:57:50
Příspěvky: 9031
Bydliště: Praha/ Jičín
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
kuřata :D

já teda nevim ale v KFC mi chutná a tak to i zůstane :)

_________________
http://sob-cz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/slasheroid
http://www.csfd.cz/uzivatel/18906-slasher/

"The music of Scars will live on." - Daron, 7.10.'08


sob 07. čer 2008 22:43:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Njn někteří lidé prostě nemají vůbec žádný cit ke zvířatům...To co dělají oni zvířatům, bych udělala i jim, aby věděli jaké to je... :|


ned 08. čer 2008 6:26:26
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Já to pořád řikám... Globalizace je globalizace...


ned 08. čer 2008 7:15:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Tak dokud kuřata nebudou řešim matematický rovnice o šesti neznámých, tak byc to neviděl tak zle, KFC a podobný fast-foody moc nemusim a zásadně tam nechodim, ale snad se díky tý petici stenčí zisky KFC


ned 08. čer 2008 20:34:33
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
na jednej brigáde sme prenášali sliepky v rukácha tam sa tiež našli takí čo si ich pomýlili s futbalovou loptou a podobne....
je to strašné ale na sliepku vačšina pozerá ako na to najprimitívnejšie zviera...


pon 09. čer 2008 17:19:08
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
spíš mi přijde, že je to zaměřené kvůli tomu, že je Serj vegetarián...myslim pravej vegetarián, kterej zije tim, ze zabijet by se zvirata neměli....
navíc společně s axis of justice bojovali za práva malých obchodníků (právě třeba proti KFC a Mekáči)...sry Serji, ale tentokrát úplně nesouhlasím..nedávno jsem si v KFC pěkně pochutnal...
navíc co se týče argumetu o psech a kočkách, tak není problém v inteligenci, ale v tom, že to máme jako domácí mazlíčky...


pon 09. čer 2008 17:28:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. bře 2008 9:59:01
Příspěvky: 154
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
rizek píše:
spíš mi přijde, že je to zaměřené kvůli tomu, že je Serj vegetarián...myslim pravej vegetarián, kterej zije tim, ze zabijet by se zvirata neměli....
navíc společně s axis of justice bojovali za práva malých obchodníků (právě třeba proti KFC a Mekáči)...sry Serji, ale tentokrát úplně nesouhlasím..nedávno jsem si v KFC pěkně pochutnal...
navíc co se týče argumetu o psech a kočkách, tak není problém v inteligenci, ale v tom, že to máme jako domácí mazlíčky...


Zvířata, které se jí, třeba slepice a tak, to mi je jedno, že se zabíjí, protože se to jí...i když maso teda moc nemusím...ale zabíjení psů a koček už je fakt nechutnost jako...takoví lidi prostě nemají mozek v poho jako...(vím, že někde se jí i kočky a psi, ale to je úplně trapaárna jako..)


pon 09. čer 2008 17:31:30
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
S tim Serjem vegeteriánem je to trošku ošemetný... Myslim, že někde řikal, že jí ryby a neni to tak dávno. Vždycky když se ho někdo zeptal na to co ho přivedlo k tomu stát se vegetariánem tak odpovídal, že k tomu prostě dospěl přirozenou cestou. Že jeho tělo si to vyžádalo... Takže si nemyslim, že je Serj vegetarián z toho důvodu, že by se mu příčilo jíst živočichy nebo představa, že byli před tim zabiti a podobně...


pon 09. čer 2008 17:34:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Serj Tankian proti KFC
Zazzu píše:
rizek píše:
spíš mi přijde, že je to zaměřené kvůli tomu, že je Serj vegetarián...myslim pravej vegetarián, kterej zije tim, ze zabijet by se zvirata neměli....
navíc společně s axis of justice bojovali za práva malých obchodníků (právě třeba proti KFC a Mekáči)...sry Serji, ale tentokrát úplně nesouhlasím..nedávno jsem si v KFC pěkně pochutnal...
navíc co se týče argumetu o psech a kočkách, tak není problém v inteligenci, ale v tom, že to máme jako domácí mazlíčky...


Zvířata, které se jí, třeba slepice a tak, to mi je jedno, že se zabíjí, protože se to jí...i když maso teda moc nemusím...ale zabíjení psů a koček už je fakt nechutnost jako...takoví lidi prostě nemají mozek v poho jako...(vím, že někde se jí i kočky a psi, ale to je úplně trapaárna jako..)

na tom nic trapnýho neni, musíš chápat že to je jiná kultura....to bych mohl prohlašovat, že indové jsou debilové že nejí krávy atd...a oni by řikali :hele , ten člověk jí maso z krávy, to neni normální...
proste přes tvou mřížku (jak by řekl imanuel kant),přes kterou vidíš svět to normální neni, ale oni tu mřížku můžou mít trochu jinak...


pon 09. čer 2008 17:40:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz