Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je sob 20. dub 2024 1:34:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 System of a Down vystoupí v Eurovision? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Nj, ale co si budem povidat. Tohle je rodinna show. Odpocinkova show. Lidi to nesledujou kvuli hudbe, ale z nudy. No mozna trochu kvuli hudbe, ale leda tak mlada generace bez nazoru. No a na tu je fajn se zamerit ze jo... :) Navic by urcite neslo o nejaky polemizovani o politice, genocide nebo o cem to mluvis (pokud ano, souhlasim s tebou). Ono kolikrat staci jedna veta. No a kdyz by vystupem zaujali tak uz lidi zacnou zjistovat o co jde a tak se o tom muze zacit mluvit. Stejne tak by mohli SOAD ucinkovat uplne bez jakyhokoliv spojeni s genocidou nebo politikou a proste jen na zaver rict tahle soutez je sracka stejna jako genocida. Tim by se o nich zaclo hrozne psat pze by bojkotovali soutez a zaroven by se psalo i o genocide... Oni by dostali pokutu sice, ale co... :D Proste sem toho nazoru, ze jakakoliv minimalni propagace neni zbytecna a z toho ohromnyho mnozstvi divaku by si urcite nasla lidi, ktery by to zajimalo. Minimalne by tak upozornili mladou generaci, ktera podle me tu soutez nejvic sleduje. No a urcite mezi tou mladou generaci budou budouci Achozen (rozuměj vedoucí menšina). Btw. ja mam rad a chapu Serjovy idealisticke nazory :)


čtv 26. čer 2008 19:54:51
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
svym zpusobem mas pravdu..to jak jsem se dostal k armenske genocide a vicemene ke studiu historie bylo prave z hudby soad, jenze to jsme se nedozvedel v rodinne show...oni tam budou jen vystupovat, ale kdyby se misto toho udelal akce zamerena prave jen na problematiku armenske genocidy (velkej fest atd.) tak by to bylo mnohem lepsi. Proste existuji mnohem lepsi zpusoby, jak na dany problem upozornit, navic v te soutezi jde jen o hudbu a ne o propagaci nazoru...relax u tv proste a proslov o genocide mozna nekoho zaujme, ale lidi to spis bude prudit, pac sleduji ten porad kvuli hudbe

pocet tech lidi co to zaujme bude minimalni a i v pripade ze by jich bylo vice to stejne velky dopad mit nebude, protoze ten krok musi udelat Turecko, coz je problem...

ono o problemu muzes mluvit jak chces (genocida v Darfuru atd.), ale pokud to je jednostranne tak to je zbytecne...

Tureckou vladu rodinna show nedonuti zmenit neco, co jiz 90 let popira (tech snah bylo jiz mnoho), i v pripade ze to zaujme lidi a skupiny (amnesty interantional) tak porad je hlavni cast na Turecku a ono to jiz davno vi a neresi

nelibi se mi ten zpusob propagace a zaprodani se kvuli tomuto vaznemu problemu komerci (ac mozna jen na oko) se mi hnusi


čtv 26. čer 2008 20:25:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Jj souhlasim... :)
Jinak... Mozna ma ted Serj pocit, ze kdyz neni SOAD aktivni tak se o genocide nemluvi.
No a SOAD udelali na tohle tema snad co mohli... Dokument, koncerty (Souls), texty, mluvili o tom v mediich a nejen v interviews, lobovali u politiku, demonstrovali... Tak uz me nenapada co by mohli udelat vic...


čtv 26. čer 2008 20:40:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Old School Hollywood
Old School Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: pon 17. bře 2008 15:28:42
Příspěvky: 4898
Bydliště: Hodonín
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
rizek píše:
svym zpusobem mas pravdu..to jak jsem se dostal k armenske genocide a vicemene ke studiu historie bylo prave z hudby soad, jenze to jsme se nedozvedel v rodinne show...oni tam budou jen vystupovat, ale kdyby se misto toho udelal akce zamerena prave jen na problematiku armenske genocidy (velkej fest atd.) tak by to bylo mnohem lepsi. Proste existuji mnohem lepsi zpusoby, jak na dany problem upozornit, navic v te soutezi jde jen o hudbu a ne o propagaci nazoru...relax u tv proste a proslov o genocide mozna nekoho zaujme, ale lidi to spis bude prudit, pac sleduji ten porad kvuli hudbe

pocet tech lidi co to zaujme bude minimalni a i v pripade ze by jich bylo vice to stejne velky dopad mit nebude, protoze ten krok musi udelat Turecko, coz je problem...



ono o problemu muzes mluvit jak chces (genocida v Darfuru atd.), ale pokud to je jednostranne tak to je zbytecne...

Tureckou vladu rodinna show nedonuti zmenit neco, co jiz 90 let popira (tech snah bylo jiz mnoho), i v pripade ze to zaujme lidi a skupiny (amnesty interantional) tak porad je hlavni cast na Turecku a ono to jiz davno vi a neresi

nelibi se mi ten zpusob propagace a zaprodani se kvuli tomuto vaznemu problemu komerci (ac mozna jen na oko) se mi hnusi

Problém je že když soad udělají svoje turné, tak na něj budou chodit vesměs fandové a ti už o tomhle tématu přeci alespoň něco vědí, navíc by to znamenalo asi tak trochu návrat soad což Serj určitě nechce, když má svý plány navíc proč by se od nich odtrhoval k tomu aby dělal to před čímž utekl vdáním soloveho alba. On prostě chce zkusit oslovit i jiný lidi než jen jeho příznivce a myslím že když zahraje na Eurovision, tak alespoň minimum lidí o tom začne mluvit, ale hlavně se o tom začne opět mluvit i v kruzích kde by se o tom mluvilo, když by udělal turné. Takže podle mě to je dobrej nápad a hlavně tý soutěži nezaškodí alespoň takový malý zkulturnění v pdobě SOAD, i když jen na playback :)


čtv 26. čer 2008 23:02:44
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Tak takovýhle články fakt miluju... Podotýkám, že je to ze včerejška...:lol:
http://www.esctime.com/news/3783
Kód:
Therefore there is only a three month window for System of a Down to get back together, write a song and do promo for Eurovision.

With that being said – no-one really knows what’s going on. Since Serj revealed HIS interest, there is no word from System of Down, Serj or Daron regarding the contest.


čtv 04. pro 2008 21:58:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Nečekal bych to, ale začátkem roku se objevil docela zajímavej článek na zpravodajskym serveru Huffington Post: http://www.huffingtonpost.com/harut-sas ... 59877.html Věřme tomu nebo ne, ale článek odhaluje reakce tureckých politiků na tu kachnu o účasti SOAD. Snažili se tomu zabránit :D Nakonec prej turecký média otiskli, že Turecko vyhrálo, protože zabránilo účasti SOAD. :lol: Jestli tomu teda dobře rozumim... Přitom nikdy žádná účast bejt neměla... Možná by to stálo za přeložení...


sob 21. bře 2009 17:10:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sad Statue
Sad Statue

Registrován: stř 19. bře 2008 7:57:55
Příspěvky: 212
Bydliště: Slaný
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
no tyjo :D :D :D :D


sob 21. bře 2009 17:31:59
Profil ICQ
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 0:05:02
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Stejně Turky v tomhle směru nechápu... Je to přece už 90 let, kdyby genocidu uznali, tak by určitě byli mnohem populárnější než teď... - ale zároveň jsem rád, že ze sebe takhle dělaj idioty - aspoň má SOAD další důvod se vrátit (kromě tech milionů fanoušků co na ně netrpělivě čekaj :D ). Můj názor je ten, že když už náhodou na tý show vystoupí tak to nebude jejich poslední vystoupení... - myslim, že ti nejaktivnější fanoušci jim prostě nedovolí zase jen tak přestata možná, že soad i přesvědčí, což by bylo super, protože sem celej nažhavenej na to, že jednou pojedu na jejich koncert. Takže... už se těším :D

_________________
Můj článek o tom, jestli se SOAD někdy spojí - Omluvte prosím menší chyby a větších si nevšímejte. :-D


ned 22. bře 2009 10:15:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Na webu sem napsal novinku tak pokud ste nečetli článek, přečtěte si novinku. Tak nějak tam shrnuju obsah článku.


ned 22. bře 2009 11:25:42
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 0:05:02
Příspěvky: 27
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Jj, koukal jsem se - dík :)

_________________
Můj článek o tom, jestli se SOAD někdy spojí - Omluvte prosím menší chyby a větších si nevšímejte. :-D


úte 24. bře 2009 0:50:20
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz