Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 28. dub 2024 15:51:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 System of a Down vystoupí v Eurovision? 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek System of a Down vystoupí v Eurovision?
Na stránkách soadfans.com se včera objevila docela zajímavá zprává, která rozpoutala poměrně velké diskuze mezi fanoušky SOAD. Článek totiž říká, že Serj Tankian připustil účast System of a Down na velmi známé světové hudební soutěži Eurovision a to už v roce 2009. Popisuje se zde jednak samotná soutěž a skupina System of a Down. Nejdůležitější jsou však první dva odstavce:
“Po té co Arménie dosáhla v letošním kole soutěže svého nejlepšího výsledku se Sirusho, světově známá rocková skupina System of a Down projevila horlivý zájem reprezentovat Arménii příští rok v Rusku.
Nicméně sólista z arménské kapely, Serj Tankian, otevřeně uvedl při nedávné návštěvě Finska, že by to bylo pod jednou podmínkou: Pokud by mohli soutěž využít k rozpoutání diskuzí o arménské genocidě. 'Eurosong by byla vynikající cesta jak celé toto téma zviditelnit. Musíme o tom vážně uvažovat' řekl Serj v rozhovoru pro Finnish News Agency.”
Samotnou soutěž jistě znáte z televizních obrazovek. Česká republika se letos účastnila již podruhé. Arménie má prý v soutěži své zástupce pravidelně a to minimálně od roku 2006. Problémem by však byla pravidla soutěže. Účastníci totiž musí splňovat několik přísných kritérií jako například: Soutěž nesmí být použita k propagaci politických ani komerčnich sdělení. Musí být použita píseň, která dosud nikde jinde nezazněla a nesmí přesahovat délku 3 minut. Nezpívá se živě, ale na playback. A mnoho dalšího... Když by tedy skutečně americká skupina prošla jako reprezentant Arménie, šlo by zřejmě o jakési šaškování na playback. O obnovení činnosti kapely tedy nemůže být řeč. Víme však, že SOAD šlo vždycky o to, aby se diskutovalo o arménské genocidě a proto by jejich účast nemusela být až zas takový blábol.
Otázkou však je na kolik je samotná zpráva pravdivá a přesná. V titulku se sice píše o roku 2009, ale je citována pouze jedna jediná Serjova věta a ta pochází z půdy kolébky této soutěže, z Finska. Původně byla zvěřejněna nejspíš přímo na blogu Eurovision a to již před dvěma dny. No uvidímě co z toho vzejde nebo nevzejde. Každopádně tedy Serj o něčem takovém minimálně uvažoval a pokud by se mu do toho chtělo a nepřesvědčil by všechny ze SOAD, mohl by se příští rok do Eurosongu pustit třeba na vlastní pěst.

P.S. Premiéra videoklipu They Say od skupiny Scars on Broadway je plánována na tento pátek na webu Yahoo Music. (Credit: slasher)


stř 25. čer 2008 13:30:37
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
No tak já doufám, že to ten blábol bude, tohle jsem viděl jen jednou jak tam hráli Kabáti, je to šaškárna, ale bylo by zajímavý je vidět znova spolu, to by za to i stálo.


stř 25. čer 2008 13:38:05
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
heh, tak SOAD si tam ale fakt neviem predstaviť... :sok:


stř 25. čer 2008 15:29:28
Profil
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
A to je nějaká soutěž nebo co? :mrgreen:
Jsem líná googlit :oops:


stř 25. čer 2008 16:00:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Si to neviděla v český televizi? :D Jo no je to o tom, že každá země si dělá lokální soutěž a tak vybere svýho zázstupce, kterýho pak pošle do toho mezinárodního kola... Je to založený na SMSkách od diváků no... :) Už tam vyhrála prej ABBA třeba... Díval sem se na závěr toho prvního ročníku kde se účastnili i Kabáti, ale ty vypadli ještě před finálem... Byl to nevkus...


stř 25. čer 2008 16:26:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. dub 2008 15:27:47
Příspěvky: 2260
Bydliště: Písek
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
Tak já to objevil tak, že jsem přepínal a uviděl jsem tam rozhovor s Kabáty, jinak bych se to asi taky nedozvěděl


stř 25. čer 2008 16:33:40
Profil ICQ
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
D_M píše:
Jo no je to o tom, že každá země si dělá lokální soutěž a tak vybere svýho zázstupce, ...

Já četla "vysere" :D :D
Ne, neviděla, já na tv skoro nekoukám :lol:
Ale dík za vysvětlení :)
Ale hele, nebyla to ta soutěž, kde nějaká ta česká blbka ukazovala kalhotky? O tom jsem totiž slyšela i já :D :D


stř 25. čer 2008 16:39:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
linda píše:
D_M píše:
Jo no je to o tom, že každá země si dělá lokální soutěž a tak vybere svýho zázstupce, ...

Já četla "vysere" :D :D

:D :D pekne by to zapadlo do kontextu....


stř 25. čer 2008 16:52:23
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
O kalhotkách sem neslyšel škoda... :P Ale to by bylo určitě na youtube. Jdu hledat... :P Já to nesledoval jen sem zrovna neměl co dělat a zajímalo mě co to je, pže sem o tom tenkrát slyšel v souvislosti s těma Kabátama... Na to letošní sem nekoukal vůbec. Ani nevim kdo nás reprezentoval..


stř 25. čer 2008 16:55:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: System of a Down vystoupí v Eurovision?
to vyhráli Lordi ne?nebo to bylo neco jineho?tyhle kraviny taky nesleduju


stř 25. čer 2008 16:58:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz