Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 29. dub 2024 6:22:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Novinky a interview od Scars on Broadway 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Novinky a interview od Scars on Broadway
Další den nám přínáší další novinku. Vypadá to, že ty poslední 3 dny před vydáním debutového alba Scars on Broadway to bude samá novinka.
Minimálně díky tomu, že Scars vypouštějí jeden teaser k albu za druhým. Tentokrát hraje v pozadí píseň Babylon. Přehrát si ho můžete na youtube.
Navíc si již dnes můžete celé album poslechnou a to legálně a bez nutné registrace. Kde? Přímo na MySpace stránkách Scars on Broadway!
Světlo světa spatřilo další interview s Daronem a Johnem, které bylo pořízeno při jejich nedávné návštěvě Německa. Přehrát si ho můžete zde a část o Scars začíná cca po 3. minutě. Kromě již profláklých věcí se tam Daron zmiňuje o písni "Stoner Hate". Píseň je prý o jeho imaginárním gangu, který se jmenuje právě "Stoner Hate". Daron je jeho součástí, protože je prostě v jeho hlavě. Je to banda rozzlobených hippies. Interview si určitě přehrajte, protože obsahuje část profesionálního záznamu písně Stoner Hate z jejich vystoupení v Berlíně!
Na závěr tu mám tři otázky a odpovědi od Johna Dolmayana, bubeníka System of a Down a Scars on Broadway, z webu lasvegasweekly.com.

Jak se daří tvému obchodu s komiksy Torpedocomics?
Právě jsem ve skladišti obchodu. Jde to skvěle. Právě se připravujeme na Comic-Con v San Diegu - je to asi největší konference o komiksech na světě. Navštěvuje ji 125,000-150,000 lidí. Nemůžu se dočkat! Budeme tam mít 8 stánků, ale také se chystám si to pořádně užít. Když jste velkým fanouškem komiksů a komiksových hraček, jako já, je to něco jako Vánoce. Je tam spousta věcí k vidění.

Jak jste se spojili s hudebním veteránem z Vegas, Frankym Perezem, a jak jste ho nakonec připojili do skupiny?
Když jsme se asi před rokem porozhlíželi po muzikantech, vynořilo se Frankyho jméno. Nikdy jsem ho před tím nepotkal, náš manager ho navrhl. Franky byl zrovna na turné s nějakou skupinou co hraje covery v New Jersey. Sešli jsme se, domluvili se na zkoušce a zjislili, že je to skvělý chlap. Je pro nás velmi důležitý, je to talentovaný hudebník a skvělý skladatel a zpěvák. Je pěkné mít ho ve Scars. A on si to zaslouží - pracoval velmi tvrdě. Když jste vášnivý v hudbě, nevzdáte to. Je to jen otázka nalezení správné party lidí a správné hudby. Má mnoho talentu a jsem šťastný, že dostal příležitost předvést ho s námi. Jsme šťastni, že ho máme ve skupině.

Debutové album Scars vyjde již toto úterý. Jaký máš pocit z budoucnosti skupiny?
Myslím, že tahle hudba má příležitost zasáhnout mnohem více lidí než se povedlo se System of a Down, protože je více přímočará, více rocková a né tak schizofrenická. Myslím, že Daron momentálně píše jedny z nejlepších písní v jeho kariéře. Takže uvidíme jak se to zalíbí a jak to lidé přijmou. Můžu vám říci, že jsem hrdý na to co jsme udělali. Zatím každý před nímž jsme hráli se zdál spokojený a mám pár brutálně upřímných přátel, kteří by mi jinak řekli. Ale člověk nikdy neví. Žijeme v bublině. Stále nevíme jak se System stal tak velkým.


pát 25. črc 2008 10:59:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Novinky a interview od Scars on Broadway
To německý interview je supr. Že je Daron magor už víme, takže mě hipísáckej gang v jeho hlavě nepřakvapil, ale aspoň to osvětluje trochu ten text...
Jinak doufám, že ten profi záznam z Berlína bude někdy venku celej. To co je v tom interview vypadá dost hustě... Třeba to DVD na Best Buy nebude mít tu KROQ show... :) Jo kdyby ten Berlín byl točenej jen zezadu jako to bejvá v jinejch interview tak neřeknu, ale tady byly minimálně dvě kamery... Z toho musí něco bejt... :)


sob 26. črc 2008 11:19:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Novinky a interview od Scars on Broadway
D_M píše:
To německý interview je supr. Že je Daron magor už víme, takže mě hipísáckej gang v jeho hlavě nepřakvapil, ale aspoň to osvětluje trochu ten text...
Jinak doufám, že ten profi záznam z Berlína bude někdy venku celej. To co je v tom interview vypadá dost hustě... Třeba to DVD na Best Buy nebude mít tu KROQ show... :) Jo kdyby ten Berlín byl točenej jen zezadu jako to bejvá v jinejch interview tak neřeknu, ale tady byly minimálně dvě kamery... Z toho musí něco bejt... :)

to je jen pro potreby te TV (alespon si to myslim)
ale bral bych to hned
tohle taky (http://www.youtube.com/watch?v=FyuFqXjKsPU) je tocene pro TV (vypada to jak bootleg)


sob 26. črc 2008 12:07:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz