Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 10:04:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Serj o budoucnosti a nové písni ve filmu 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Serj o budoucnosti a nové písni ve filmu
Ze http://www.systemofadown.cz/

Serj Tankian prozradil v rozhovoru s rollingstone.com své plány do budoucna. Pro pravidelné čtenáře našeho webu nic moc nového kromě toho, že prý Serj nahrál novou píseň pro film "Body of Lies". Píseň vytvořil spolu se známým americkým zpěvákem Mikem Pattonem. Film má premiéru 10.10.2008. Nyní pár překladů ze samotného rozhovoru:
"Mám 500 nahraných písní, které nebyly vydány. Skládám hudbu pro muzikál Prometheus Bound. Udělal jsem spolu s Mikem Pattonem píseň pro film Body of Lies a je tu ještě několik filmů pro které skládám nebo se na skládání podílím."
"Moji další desku chci strukturovat jako orchestrální jazz. Spojil jsem se s jedním orchestrem a chci, aby nahradil elektrickou kytaru. Chci, aby orchestr udělal něco co tu ještě nebylo."
"Myslím, že jsme se SOAD neměli čekat až lidé přestanou kupovat naše alba, abychom mohli přestat. To by bylo směšné. Takže myslím, že je správné přestat, když to umělecky a osobně dává smysl. Je to "hiatus", jsme stále přátelé, dveře jsou otevřené. Ještě jsme se nerozhodli co bude v budoucnu, ať už bude budoucnost obsahovat SOAD nebo ne."

Na Serjově Myspace se objevila novinka obsahující odkazy na Myspace profily členů FCC.


ned 17. srp 2008 9:54:56
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz