Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:53:17



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Vyjasněné vztahy 
Autor Zpráva
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
Já bych se zase tak nevzrušoval. Už jsem několikrát říkal, i když už SOAD nebude, tak nahráli 5 skvělých alb, zahráli spoustu úžasných koncertů a tuhle kapelu (zatím) opustili jako hvězdy. A nemyslíte, že i kdyby se dali dohromady "násilím" a vydali nějaké album co by neodpovídalo kvalitě SOAD tak by se váš názor na ně nezměnil? Myslím, že většina by řekla: "Jo hráli skvěle, ale teď už to je o hovnu." Stačí si vzít za příklad Linkin Park. Hybrid theory a Meteora byly úžasné. A pak přišlo album Minutes to Midnight. (schválně neuvádím hokusy pokusy tipu: featuring Jay-Z a všelijaké Reanimation apod...) Upřímně.. Když jsme to slyšel poprvé tak sem nevěděl jestli jsem do DVDíčka nedal špatné CD nebo tak něco. Bylo to strašné, až na 2-3 písničky se mi to nelíbilo. Neříkám, že se to nedalo poslouchat, ale už to nebyli oni. Kdyby zůstali u těch dvou alb, tak bych je měl pořád někde ve svojem srdci. Ale s takovou se mi jako kapela "zhnusila" a už na ně nevzpomínám v dobrém. Doufám, že jste můj názor pochopili :)


úte 19. srp 2008 23:18:35
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
^Chápu tě a souhlasim. Tohle by se jim mohlo stát když by se zas dali dohromady stejně tak jako kdyby pauza nebyla pokračovali by normálně... Nedivil bych se, kdyby se jim do toho moc nechtělo právě kvůli tomu, že po 6. albu SOAD by lidi očekávali zas něco tak skvělýho jako starší alba... No a je těžký se pořád překonávat.


stř 20. srp 2008 7:32:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
bosak00 píše:
Já bych se zase tak nevzrušoval. Už jsem několikrát říkal, i když už SOAD nebude, tak nahráli 5 skvělých alb, zahráli spoustu úžasných koncertů a tuhle kapelu (zatím) opustili jako hvězdy. A nemyslíte, že i kdyby se dali dohromady "násilím" a vydali nějaké album co by neodpovídalo kvalitě SOAD tak by se váš názor na ně nezměnil? Myslím, že většina by řekla: "Jo hráli skvěle, ale teď už to je o hovnu." Stačí si vzít za příklad Linkin Park. Hybrid theory a Meteora byly úžasné. A pak přišlo album Minutes to Midnight. (schválně neuvádím hokusy pokusy tipu: featuring Jay-Z a všelijaké Reanimation apod...) Upřímně.. Když jsme to slyšel poprvé tak sem nevěděl jestli jsem do DVDíčka nedal špatné CD nebo tak něco. Bylo to strašné, až na 2-3 písničky se mi to nelíbilo. Neříkám, že se to nedalo poslouchat, ale už to nebyli oni. Kdyby zůstali u těch dvou alb, tak bych je měl pořád někde ve svojem srdci. Ale s takovou se mi jako kapela "zhnusila" a už na ně nevzpomínám v dobrém. Doufám, že jste můj názor pochopili :)

nevim , ale jak jak jsem dal do prehravace MTM tak jsem si rekl, ze konecne nezni jak teenagerska kapela....
ale jinak souhlas


stř 20. srp 2008 11:39:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Suite-pee
Suite-pee

Registrován: stř 27. úno 2008 22:41:39
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
já bych taky ten článek brala s rezervou, Daron akorát není tak diplomatický jako Serj:-). Taky to, že to bylo několikrát překládáno do jiných řečí se z toho mohlo stát úplně něco jiného než řekl, stačí občas číst naše redaktory a to je pouze z češtiny do češtiny:-). A je pravdou že některý věci tam jsou zmatený, asi se Redaktor učil v Blesku. Na druhou stranu jestli u toho Daron hulil a jestli hulí každý den, tak nechápu, že dá dohromady celou smysluplnou větu:-)))

Já jsem z těch prohlášeních za ty 2 roky pochopila to, že si tu pauzu původně vymyslel Serj. No a Darona to trošku zamrzelo, zřejmě nepřidali média, který to ze začátku spíš obraceli k Daronovi, že za to může. Evidentně ho dost štve, že má novou kapelu a desku a všichni se místo toho ptaj na SOAD. Serj to vyřešil po svém neustále opakuje tu naučenou větu:-)), kterou trpělivě opakuje. Daron asi tolik trpělivosti nemá.

Darona možná trošku štve, že si lidi víc všímají Serje a ne jeho, i když toho většinu skládal a psal on, myslím ale, že ty prohlášení o většině tvorby patří k posledním 2 deskám. A to, že Serj si chce dát pauzu a evidentně na dost dlouhou dobu nebo už napořád, se odrazilo v tom, že se Daron a všichni ostatní přesměrovali k novým věcem, je jasný že nemůžou čekat někde doma až to Serje omrzí. Pak je teda naprosto logický, že kdyby si to po těch prohlášeních teď Serj rozmyslel a řekl hele tak teda zase SOAD, tak by do toho nešli a asi by je i dost naštval.

Taky mám dojem, že Daron na Serje tak trochu žárlí, a že chce pořád dokazovat, že je stejně dobrý jako Serj a že se mu ve všem vyrovná, protože že ho všichni dost (vzhledem k tomu co v SOAD dokázal) přehlížejí, což se mu ani nedivím, protože je opravdu jeden z nejpřehlíženějších umělců.

Takže i kdyby to tak přesně řekl, žádnou velkou změnu v tomto nevidím a pořád lepší, když řeknou pravdu, i když nepříjemnou, než aby neustále mlžili, jak to dělává naprostá většina.


stř 20. srp 2008 21:59:37
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
Bych řek, že oni sami nevědi jak to je a bude se SOAD :) Jednoduše, protože se věnujou svejm věcem a nějak nekomunikujou... Což je trochu divný no... Mohli by zajít na oběd a tak... Jenže to se řekne. Stačí se podivat na tu Serjovu tour... Dyť je spíš v Evropě než v americe... :D
No Serj řikal, že s pauzou přišel on a že to ostatní přijali, protože tak nějak měli věci, kterejm se chtěli věnovat. Možná když o tom prvně mluvili tak nebylo všem jasný, že nepude jen o pauzu na 2 roky... Shavák v těch starších rozhovorech tušim řikal, že se SOAD možná nevrátí za rok, dva, ale že by se divil, kdyby se nevrátili po 10 letech (nebo tak něco). Jinak Daron napsal většinu hudby stačí kouknout na zadní strany desek... S hudbou občas pomáhal Shavo a jen místy Serj mám dojem... S textama je to jiný... Na debutu psal snad všechny texty Serj a pak to ubejvalo... Tipoval bych tak 40% textů od Serje?
Dokázal bych si představit, že za pár let si řeknou: "Je čas dát si pauzu v SOB nebo v jinym projektu a oprášit SOAD. Je to výzva." A mohli by se sejít nejen na tour, ale pokud do tý doby bude ještě mít Serj hlas a Daron rozezná kytaru od bicích (kdo ví co s nim to hulení udělá :D ) tak klidně i album.


stř 20. srp 2008 22:13:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
zahulime (daron), uvidime (serj)


stř 20. srp 2008 22:17:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
myslim ze tenhle clanek s tim trosicku souvisi:http://dead-stars.blog.cz/0710/daron-malakian-chci-system-of-a-down-jen-pro-sebe
tak dlouho sem se jeste nezasmala :D


stř 03. pro 2008 21:02:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
_jane_ píše:
myslim ze tenhle clanek s tim trosicku souvisi:http://dead-stars.blog.cz/0710/daron-malakian-chci-system-of-a-down-jen-pro-sebe
tak dlouho sem se jeste nezasmala :D

No... Nevim s čim ten web souvisí, ale realita to nebude... :D Těch pár článků co sem tam zahlíd sou prostě jen vejmysly... Aby je někdo nezažaloval za poškozování... :D Ale jinak je to zajímavej nápad, ukázat jak může takovej blog vytvářet pro spoustu lidí realitu. Určitě si to přečtě spousta důvěřivců...
http://dead-stars.blog.cz/0710/serj-tankian
Citace:
kdo nestihl stáhnout musí hodně hledat aby našel...........

:lol:


stř 03. pro 2008 21:17:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
To je výýborný blog, doufám, že nám zase brzo něco vysvětlí :D :D


stř 03. pro 2008 21:20:47
Profil ICQ
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Vyjasněné vztahy
hanz22 píše:
To je výýborný blog, doufám, že nám zase brzo něco vysvětlí :D :D

taky doufam :D sem nevedela ze John je pasak :D lepsi blbosti sem fkt jeste necetla :D


stř 03. pro 2008 21:32:49
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz