Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 8:24:20



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Pár informací od Johna 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Pár informací od Johna
Ze http://www.systemofadown.cz/

Podle stránek fmqb.com bude mít nový singl skupiny Scars on Broadway, World Long Gone, premiéru v rádiích už 8. září. Možná se tedy tou dobou dočkáme také nového videoklipu.

Pro dnešek tu mám ještě pár zajímavostí z interview s Johnem, které se objevilo na stránce 411mania.com.
Co říkáš na to, že album Scars uniklo na internet ještě před samotným vydáním?
Nezajímá mě to. Pokud se lidem bude album líbit, praví fanoušci si ho stejně koupí. Jsou tu také lidé, kteří si to nemohou finančně dovolit, co na to mám říct? Je obtížná doba. Ale my jsme do toho alba vložili spoustu práce a vložili do něj poslední rok a půl svého života takže by bylo pěkné, kdyby byli lidé tak zdvořilí a vyrazili si to album koupit, ale pokud nemohou nebo tak prostě neudělají tak se s tím vyrovnám.

Prý jste nahráli více písní, než se nakonec objevilo na albu. Co bude s těmi ostatními?
Některé písně vyjdou na singlech a podobně, některé budou použity jako soundtracky a některé třeba nebudou použity vůbec! Jeden nebo dva z nich by se mohly objevit na dalším albu, ale já o tom pochybuji. Například při nahrávání debutového alba System of a Down jsme nahráli i píseň “X”, ale nebyli jsme s ní spokojeni. Nakonec byla píseň vydána na albu Toxicity, ale to jsme jí kompletně nahráli znovu (s novou strukturou a vším). Takže někdy se mohou písně znovu vynořit, ale doufejme, že budou lepší a lepší a hodí se do struktury nového alba, což není nikdy zaručeno.

Co děláš rád ve volném čase?
Asi jako většina lidí, rád trávím čas s přáteli a rodinou. Vím, že třeba Daron rád a často chodí do Disneylandu, když je sezóna tak chodí na hokej a baseball. Já rád hraju poker, rád čtu a prodávám komiksy a příležitostně se rád napiju.

John ještě dodává, že nečekal vypuštění zrovna písně Chemicals jako druhé v pořadí, ale prý chtěli po They Say ukázat jiný příklad hudby, která se nachází na debutovém albu.


pát 22. srp 2008 16:52:07
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Pár informací od Johna
dobre, doufam ze uz u singlu dalsiho se nejake nevydane dockame...


pát 22. srp 2008 17:11:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Pár informací od Johna
Já hlavně doufám, že další singl nebude jen digitální, ale bude to nějaký našlapaný CD nejlíp s klipem... :)


pát 22. srp 2008 20:33:52
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Pár informací od Johna
D_M píše:
Já hlavně doufám, že další singl nebude jen digitální, ale bude to nějaký našlapaný CD nejlíp s klipem... :)

myslim ze to uz bude klasicke cd..thay say bylo spise vydano kvuli tomu ze byli pod novym labelem


sob 23. srp 2008 0:25:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz