Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je úte 16. dub 2024 5:57:56



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 Rozhovor s RZA 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Rozhovor s RZA
Ze http://www.systemofadown.cz/

Divíte se, proč na webu skupiny System of a Down píši o rozhovoru s hvězdou rapu a hip-hopu? Nelekejte se, chci přeložit jen části, které se týkají skupiny Achozen - tedy projektu baskytaristy System of a Down, Shava Odadjiana. Kompletní rozhovor s RZA najdete zde.

Nedavno jsi spolu s Hansem Zimmerem vytvořil soundtrack k filmu Babylon A.D. Jaká to byla zkušenost?
Studio nechtělo najmou mě, protože to je velký film. Chtěli najmout někoho s kým se cítí v bezpečí, někoho jako je Hans. Jenže režisér chtěl mě, takže jsme s Hansem pracovali dohromady. Bylo to super. Hans je genius a má tým lidí, kteří realizují jeho nápady. Já měl také svůj tým a to se Shavem a spousta dalších lidí přišla do studia včetně George Clintona.

V jakém stádiu se nachází projekt se Shavem?
Udělali jsme album, které se jmenuje Achozen. Ta sračka je super. Ještě to není dokončené. Děláme na tom asi dva nebo tři roky. Shavo to produkuje a já jsem hlavní zpěvák. Nemohu to popsat, je to budoucnost. Když ke mě režisér filmu Babylon A.D. přišel, řekl jsem: "Dělám tenhle projekt se Shavem. Myslím, že je to ten druh hudby, který film potřebuje." Pozval jsem ho do studia a on řekl: "Tohle je budoucnost." Zamilujete si to.


sob 06. zář 2008 21:49:34
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Rozhovor s RZA
Dávaj si docela načas s tou deskou... Scháněl sem ten film, ale stách sem jen nějakej fake... >:o Venku je jen záznam z kina... A ten nejspíš nemá nahraný závěrečný titulky při nichž prej hraje tan nejzajímavější píseň od Achozen... Datum vydání soundtracku se docela liší... Někdo tvrdí, že koncem měsíce a někdo, že ještě pozdějc... Ale žádnej pořádnej zdroj... Tak uvidíme... Tohle by měl bejt seznam písní, který ve filmu hrajou a to v přesnym pořadí:

Deuces - Achozen
Metal Health (Bang Your Head) - Quiet Riot
No. 6 in A Major Allegretto Grazioso (Spring Song) - Felix Mendelssohn
Notre Puissance - Les Choeurs de L’armee Rouge (Russian Red Army)
A Single Moment - Achozen
Forshadow - Achozen
Blade Runner 0.8. - Achozen
Rollindissgeyes – Achozen
Dead Embryonic Cells - Sepultura
Build your Enemies - Achozen
Digital Slaps - Achozen
String Quartet in A Minor (Allegro Ma Non Troppo) - Franz Schubert
Immaculate - Achozen, Walter Reed and Shukura Holliday
Deuces (Reprise) - Achozen

Nevim co je na tom pravdy... Tady je další seznam: http://www.reelsoundtrack.com/index.php ... s&id=50293 Vypadá to, že tam ty písně dou koupit, ale jen přez itunes a nevim jestli to fakt jde...


sob 06. zář 2008 21:54:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz