Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 6:29:47



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Exkluzivní interview s Troyem Zeiglerem!!! 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Exkluzivní interview s Troyem Zeiglerem!!!
Ze http://www.systemofadown.cz/

Tak je to tady! Slíbené ekluzivní interview s Troyem Zeiglerem, bubeníkem ze Serjovy skupiny FCC! Připomínám, že otázky jste vymýšleli právě Vy, fanoušci! Troy evidentně zrovna snídal vtipnou kaši, takže některé odpovědi vážně stojí za to. Za překlad a zprostředkování interview děkujeme fanince s přezdívkou Bubice!
Obrázek
1)Jak a kdy jsi se dostal k bubnování?
Začal jsem když mi bylo sedm a stalo se to pro mě takovou samozřejmností, že pak už nebylo nic jiného, jak bych se svým žívotem naložil.

2)Mohl bys nám shrnout svoji předešlou kariéru bubeníka?
Před tím než jsem začal hrát se Serjem, jsem nikdy vážně neuvažoval být členem kapely. Trávil jsem roky hráním osamocen doma, v divočině, na ulicích.

3)Jaké byly tvoje první bubny a které používáš nyní?
Moje první bubny byly červené a třpytivé. Moje nynější bubny jsou oranžové a třpytivé.

4)Jak jsi se dostal do kapely? (FFC - Flying Cunts of Chaos - "létající kundy chaozu")
No... Opravdu jsem měl obrovskou reputaci být kundou... Hodně jsem se nalítal... No a pak už to bylo jen o tom ukázat Serjovi, že jsem dost chaotický na to, aby mě vzal do kapely.

5)Jseš rád součástí kapely a užíváš si sezení za Serjem na jevišti?
Miluji být součaští kapely a sezení za Serjem.

6)Hraješ hudbu, která byla napsána někým jiným. Jaké to pro tebe je?
Jsem z toho dost vzrušený.
Obrázek
7)Nejsi trochu naštvaný, když vidíš, že fanoušci vždy křičí jen Serjovo jméno a je jasné, že se nestarají o další členy kapely?
Ne, protože ani já se nestarám o další členy kapely.

8) Je možné říct kolik jste tak nafotili fotek během tour? Zdá se totiž, že jste posedlí focením.
48,752 fotek..

9)Máš nějaký rituál nebo proslov který jsi zvyklý dělat před koncertem?
[pozn. D_M: následující odstavec je přesná a nezměněná Troyova odpověď. Docela by mě zajímalo, jestli to má z nějaké knihy.. Každopádně na překlad žalmů jsem nenašel ochotného a dostatečně znalého:-)]
"i will now pray with my hands outstretched with these psalms etched into my palms, most beloved, i am certain of nothing more than your existence, a thousand ants crawling under a log may find themselves exposed in my childlike search for you, i have spent lifetimes in monasteries and drum stretched villages in expectation of this: out ecstatic dance, my kali flower i am eternally destroyed by your love no longer am i eligible for any workers pension, my friends laugh at me and talk behind my back they say that you have changed me and i am, i am like a survivor of the flood walking through the streets drenched with god surprised that all of the drowned victims are still walking and talking, maybe there's hope i rush to each victim's side sucking what i can of you out of your various incarnations pumping their stomachs and filling them, to touch them is to touch you to kiss them is to kiss"

10)Jaký je tvůj názor na Serje??
Má laskavý ruce a velice hezky voní.
Obrázek
11) Jsi největší člen kapely. Byl problém na tebe sehnat oblek a boty?
Můj oblek byl zhotoven ze starého pohřebního stanu.

12) Všimla jsem si, že jsi bez bot (nejen) na tomto obrázku. Neměli snad v obchodě tvojí velikost?
V Americe neprodávají boty mé podivně velké velikosti.

13) Serjovo příští album by mělo být více jazzové. Slyšela jsem, že jsi více jazzman než rocker. Co bude po skončení tour?
Po skončení tour budeme všichni spát.

14) Mluvil jsi se Serjem o spolupráci v budousnosti?
Mluvil jsem s ním a budujeme něco velice tajného.

15) Nedávno jsi navštívil ČR (super koncert mimochodem). Kvůli tour musíš hodně cestovat. Můžeš tak vidět nová města každý den, ale zase dlouho nejsi s rodinou a přáteli. Stojí to za to?
Nevím, nemám přátelé nebo rodinu.


P.S. Tak jsme se dočkali, rozhovor je tu, ale nebojte, mám pro vás ještě jedno překvapení ;-)


stř 22. říj 2008 16:18:55
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz