Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 14:21:44



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Exkluzivní interview s Mariem Pagliarulou!!! 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Exkluzivní interview s Mariem Pagliarulou!!!
Ze http://www.systemofadown.cz/

Na řadě je překvapení číslo dvě. Interview s baskytaristou ze Serjovy skupiny FCC se podařilo pořídit fanince s přezdívkou "gobe", které tímto děkujeme!

Obětavý, vášnivý, netradiční jsou tři slova, která perfektně vystihují nadějného baskytaristu Maria Pagliarula. Mario se narodil a vyrůstal v Neapoli v Itálii. Posledních 15 let strávil budováním svého jména pro kariéru, jež zasahuje a dotýká se většiny žánrů a stylů. Jako jeden z nejzaměstnanějších Los Angeleských baskytaristů vystoupil na více než 300 živých vystoupeních mezi roky 2005 a 2008. I když tento hudebník účinkuje u mnoha rockových kapel, v jeho srdci sídlí funnky a soul.

1) Prožil jsi někdy podobné tour jako to se Serjem?
M: Profesionálně jsem už koncertoval v Itálii s umělcem Fiorellinem, ale tohle bylo moje první světové tour, které začínalo v Americe.

2) Jak dlouho už znáš kluky z FCC?
M: Seznámil jsem se s Danem Montim v roce 2006, když jsme hráli s houslovým umělcem Antoniem Pontarellim. Společně jsme taky pracovali a nahrávali, to bylo rok před tím, než jsem se seznámil se Serjem a zbytkem FCC v roce 2007. Dan se znal se Serjem a tak mi dohodil tuhle práci.

3) Vím, že jsi z Itálie, ale žiješ v Los Angeles. Líbí se ti Americký způsob života?
M: Ano i ne. Líbí se mi, že jsem vždy schopen si zajistit dobrou, profesionální práci, je to země s mnoha příležitostmi. Ve Spojených státech je taky víc prostoru a pohody, ale na druhou stranu se mi stýská po Italské kultuře a bydlení.

4) Co teď budeš dělat, když tour skončila?
M: Budu se poohlížet po dalším koncertování, jsem totiž spíš koncertní a studiový hudebník, tak se vždy poohlížím po dalším angažmá.

5) Co se ti nejvíc líbí na koncertování?
M: Navštěvování nových míst a být ve spojení s lidmi, které potkávám díky hudbě. Samozřejmě účinkování pro velké davy je pro mě opravdu zábava.

Fotky, které se do novinky nevešly:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
http://www.image-hosting.okamzite.eu/pics/ddf3aa6523313a19c182a1e7fa34c29e.jpg
http://www.image-hosting.okamzite.eu/pics/8ec32ee23a2a9f00b109820f89465a71.jpg


sob 25. říj 2008 9:55:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Exkluzivní interview s Mariem Pagliarulou!!!
já nevim, ale me tito lide z FCC nic nerikej
chjo, kez by tu byl radsi franky, dominic a danny :(


sob 25. říj 2008 10:50:35
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Exkluzivní interview s Mariem Pagliarulou!!!
Když se to tak vezme tak sou pro fanoušky SOAD členové FCC na stejný úrovni jako členové Scars :) Na skládání se nepodíleli, na nahrávání nepatrně, sou předevšim na koncertování, v médiích se nepropagujou :) Jediněj rozdíl je, že členové Scars maj bejt s projektem i nadále, ale FCC byla možná jen záležitost jednoho alba... Komu přirostlo k srdci spíš Scars, bude se zajímat o jeho členy, komu přirostlo k srdci Serjovo album a byl v Ostravě, určitě neodmíste infomace o členech FCC :) Osobně mě moc nezajímaj ani členové FCC ani Scars, ale všichni sou po boku členů SOAD takže můžou odpovědět na určitý otázky, který mě zajímaj :)


sob 25. říj 2008 11:21:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz