Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 6:51:14



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Rozhovor s Daronem 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Rozhovor s Daronem
Ze http://www.systemofadown.cz/

Dnes tu mám pro vás jedno zvláštní interview s Daronem. Zvláštní proto, že ho pořídil jeden fanoušek, konkrétně DeltoiJesus (na fotografii) - kamarád Slashera z webu sob-cz.blogspot.com. S Daronem se setkal letos v červnu po koncertu v Berlíně. Sepsal co se dozvěděl, poslal to Slasherovi a ten to zveřejnil pro nás všechny. Takže oběma patří naše díky. I když Daron odpovídá docela stručně, potvrdil/vyvrátil pár zajímavých věcí...

DeltoiJesus: Dík za skvělou show, bylo to úžasné, fakt válíte!
Daron: Ne, díky tobě, že jsi tu dnes večer byl.

DeltoiJesus: Mám spoustu přátel v Jižní americe, kteří by vás tam moc rádi viděli. Měli byste tam zahrát. Sám víš, jací jsou Latinoameričané nadšenci, když máte jednoho v kapele – Frankyho. Vážně byste měli zahrát na Kubě a v Peru (smích). Lidé vás tam milují!
Daron: Jo to by bylo skvělé. Moc rád bych tam zahrál.

DeltoiJesus: Poslouchej Darone, vážně moc miluju hudbu Scars on Broadway, oceňuju věci, které teď děláte, ale myslím si, že System of a Down pro mě byli vždycky víc než jen muzika. Protože jste měli v pozadí hudby také poselství. Měli jste sociálně kritická a politická poselství a bojovali jste především za uznání arménské genocidy. Takže bych rád věděl, jestli je tu nějaká možnost, že se System vrátí. Ne proto, aby byl zase kapelou, která dělá a prodává desky, ale z důvodu bojování za uznání arménské genocidy. Rád bych věděl, jestli existuje možnost, že by se SOAD vrátili, aby opět každý rok zahráli na Souls (24. dubna jako připomínku dne genocidy) nebo něco takového. Doufám, že mi rozumíš a doufám, že na to chlapi nikdy nezapomenete. Znamená to mnoho pro spousty lidí nejen z hudebního pohledu.
Daron: Rozumím tomu co říkáš a cením si toho. Ale nemohu ti tady a teď říci „ano“, protože to nejsem jen já sám, kdo by o tom měl rozhodovat. Nejsem jediným členem kapely, takže by o takovémhle kroku měli rozhodnout všichni členové.

DeltoiJesus: Ok, rozumím tomu. Ale jednou jsem četl interview na internetu v němž jsi působil velmi nerudně ohledně otázek okolo SOAD. Také jsi tam říkal, že se SOAD pravděpodobně nikdy nevrátí a že už kapela neexistuje.
Daron: Neměl bys věřit všemu co se dočteš na internetu. Není to pravda, nikdy jsem to neřekl!

DeltoiJesus: Ok, tak to je dobrá zpráva! Co se stalo s tvým labelem EatUrMusic, existuje ještě?
Daron: Díky Bohu ne!

DeltoiJesus: Proč „díky Bohu“? A proč už ho neprovozuješ? Co bude s mladýma uspěšnýma kapelama, které jsi mohl objevit?
Daron: Momentálně mě label vůbec nezajímá. Píšu a zpívám svoje vlastní písně, to je jediná věc, které se chci nyní věnovat.

DeltoiJesus: Maluje tvůj otec ještě?
Daron: Ano, udělal obal pro debut Scars.

DeltoiJesus: Vážně? To je skvělé. Ikdyž mě nezná, vyřiď mu moje gratulace a ať v tom dále pokračuje, je skvělý!
Daron: Haha, řeknu mu to, díky!

DeltoiJesus: Díky moc a doufám, že vás zase brzo uvidím. Ještě jednou, bylo mi velkou ctí a potěšením tě potkat.
Daron: Dík moc, ahoj.


úte 02. pro 2008 11:02:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Rozhovor s Daronem
jojo lucky guy :))


úte 02. pro 2008 20:22:24
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Rozhovor s Daronem
Výborná novinka po těch všech týdnech :D
Ten rozhovor se fakt povedl :tlesk:


stř 03. pro 2008 17:15:48
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz