Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 11:16:13



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 RZA o Achozen 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek RZA o Achozen
Ze http://www.systemofadown.cz/

RZA řekl v nedávném rohovoru pár slov o Achozen. Otázka byla původně na jeho plánované solo projekty. RZA: Dovolte mi zmínit jednu věc. Moc o tomhle projektu nemluvím. Udělali jsme album s mým kámošem Shavem ze System of a Down, Reverand Burkem a Kinetickem. Skupina se jmenuje Achozen. Myslím, že album co jsme udělali je jedno z nejinovativnějších hip hopových alb za posledních 10 let. Dokonce si myslím, že tomu nemůžeme říkat hip hop. Myslím, že to má úplně nové vibrace.
Myslím, že s Achozen jsme dosáhli něčeho nového. Shavo do toho vstoupil a ovládl to. Nevím kdy to vydáme, ale můžeme klidně ještě počkat, protože není nikdo kdo by byl schopný udělat něco takového. Nikdo kdo by měl stejný talent a zkušenosti jako my. Není to podle žádného vzoru, je to dílo naší kreativity.

Proč jsi tedy o projektu nemluvil dříve?
Protože až bude připravený to odpálit a mluvit o tom, tak já o tom budu mluvit také. Moje práce v této speciální kapele, jak tomu říkáme, je, že jsem hlavní zpěvák (smích). Je to pro mě ta nejlehčí práce, protože přídu a udělám svoje texty a přidám svojí kreativitu, ale nemusím tam sedět a starat se o label a to jak bude vypadat video. Nemusím se o to starat. Nechal jsem to v rukou Shava. Až bude připravený, odpálí to. Říkal, že už to bude brzy.

Je to jedno z alb, co ustojí zkoušku času. Je to nadčasové. Pokud máte rádi soul, zamilujete si to. Je to jako The Wall od Pink Floyd. Pokud máte rádi rock, zamilujete si to.


stř 14. led 2009 14:34:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: RZA o Achozen
Skromný chlapec ;)

Ale stejně se těším na vydání.


čtv 15. led 2009 17:54:27
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz