Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 13:13:40



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Proshot z BDO 09 a vzpomínka na první koncert SOAD 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Proshot z BDO 09 a vzpomínka na první koncert SOAD
Ze http://systemofadown.cz/

Ze Serjova vystoupení na festivalu Big Day Out 2009 se bohužel neobjevil žádný kompletní profesionální záznam a to navzdory tomu, že mělo být vystoupení v Melbourne vysíláno televizí. Malou útěchou nám může být alespoň profesionální záznam písně Lie, Lie, Lie z vystoupení v Sydney, který se objevil na této stránce. Na stránce je sice ještě odkaz na píseň "New Money", ale bohužel nefunkční. Rip Lie, Lie, Lie si můžete stáhnout zde.

Víte kdy a kde se konal vůbec první koncert System of a Down? Minule jsme zavzpomínali na pražský koncert a dnes zavzpomínáme na vůbec první koncert SOAD, který se konal 28.5.1995 v klubu Roxy v L.A. Bývalý člen SOAD - Andy Khachaturian v jednom starém interview prozradil jak koncert probíhal. Rozhovor najdete zde a doporučuji si ho přečíst.
"Když jsem se dozvěděl, že budeme hrát naší první show, přišel jsem s nápadem, že budu držet bílý látkový baner s nasprejovaným nápisem ještě než začneme hrát. Ostatním jsem to neřekl, takže to pro ně bylo menší překvapení. Shavo přišel s nápadem začít show nějakou tradiční arménskou písní. Světla v klubu pohasla a já vystoupil před své bicí a roztáhl před sebou baner tak široko jak to jen šlo. Osvětlovač posvítil na můj baner a tam stálo: '1915 1,5 milionu nikdy nezapomeneme'. Vzpomínám si jak mi kluci řikali jak je to dostalo. Baner byl sice trochu syrový, ale nicméně upřímný."
Uteklo 10 let od prvního vystoupení a System of a Down zrovna v době výročí hráli na festivalu Festimad 2005. Samozřejmě nezapomněli zavzpomínat. Jak? Uvidíte v tomto videu.

Guitar World sestavil žebřížek 50 nejlepších kytarových alb všech dob. Album Toxicity se umístilo na 33. místě.

P.S. Pokud máte účet na facebooku, přidejte se ke skupinám System of a Down Czech Fans a Scars On Broadway - Czech Fans.


čtv 05. bře 2009 10:55:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz