Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 23. kvě 2024 14:21:51



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
 Oscar 2009 + 2010 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
D_M videl jsi ho? nemas ho v hodnocenejch na CSFD :-)...ja jen aby to nebylo jako s Milionarem, to by jiz zavanelo trapnosti ;)

Rizku uklidni se... Ty proste nechapes co rikam... Nevidel sem to a divat se na to nebudu protoze je to picovina a odrazuje me to. Oscar neoscar. Smiř se s tim.


úte 24. úno 2009 14:08:16
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
rizek píše:
D_M videl jsi ho? nemas ho v hodnocenejch na CSFD :-)...ja jen aby to nebylo jako s Milionarem, to by jiz zavanelo trapnosti ;)

Rizku uklidni se... Ty proste nechapes co rikam... Nevidel sem to a divat se na to nebudu protoze je to picovina a odrazuje me to. Oscar neoscar. Smiř se s tim.

Nechapu proc bych se mel uklidnovat...ty tady vehementne tvrdis, jak je Oscar prohnilej, ovsem jak je videt tak filmy, ktere davas jako priklad si ani nevidel. Hazis spinu na neco, co vlastne dostalo Oscar jen za pisen (once), mluvis o kvalite filmu, kterou znas jen z doslechu. A nakonec se ohanis tim, ze Oscara odsoudili "odbornici" na CT24...to je vazne k smichu :D :haha:


úte 24. úno 2009 14:13:43
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Oscar 2009
o tom filme Once som písala ja, D_M ho tuším nespomínal... ten film dostal Oscara len za hudbu? oukej tak to celkom sedí... sorry moja nevedomosť... :)


úte 24. úno 2009 14:16:52
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
No a co se ti na tom nezdá? Přijmi to jako fakt :)
Podivej já nemusim film vidět, abych věděl, že pro mě nemá na 5/5... Já prostě za kvalitní film považuju něco neotřelýho. Jedním z hlavních parametrů je pro mě příběh. Když je to o kravině, nedám tomu 100% ani omylem. Tak to mám i v hudbě ať se ti to líbí nebo ne... :)
Milionář je pohádka s triviálnim příběhem. To mě odrazuje. Když se na to podivám, příběh to nezmění. Může se mi to líbit třeba na 4/5 to je vše... No a nezmění to ani to, že se to líbí dalším miliardám lidí a porotě Oscaru. Toť vše.


úte 24. úno 2009 14:22:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
No a co se ti na tom nezdá? Přijmi to jako fakt :)
Podivej já nemusim film vidět, abych věděl, že pro mě nemá na 5/5... Já prostě za kvalitní film považuju něco neotřelýho. Jedním z hlavních parametrů je pro mě příběh. Když je to o kravině, nedám tomu 100% ani omylem. Tak to mám i v hudbě ať se ti to líbí nebo ne... :)
Milionář je pohádka s triviálnim příběhem. To mě odrazuje. Když se na to podivám, příběh to nezmění. Může se mi to líbit třeba na 4/5 to je vše... No a nezmění to ani to, že se to líbí dalším miliardám lidí a porotě Oscaru. Toť vše.

ok, prijimam jako fakt to, ze D_M pozna film podle popisku, neni schopen utvorit si nazor na film sam a prejima je jinde...jak trapné..priste radsi nepoucuj, kdyz o tom vis prd :stop:


úte 24. úno 2009 14:24:59
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
No a co se ti na tom nezdá? Přijmi to jako fakt :)
Podivej já nemusim film vidět, abych věděl, že pro mě nemá na 5/5... Já prostě za kvalitní film považuju něco neotřelýho. Jedním z hlavních parametrů je pro mě příběh. Když je to o kravině, nedám tomu 100% ani omylem. Tak to mám i v hudbě ať se ti to líbí nebo ne... :)
Milionář je pohádka s triviálnim příběhem. To mě odrazuje. Když se na to podivám, příběh to nezmění. Může se mi to líbit třeba na 4/5 to je vše... No a nezmění to ani to, že se to líbí dalším miliardám lidí a porotě Oscaru. Toť vše.

mimochodem : podivej se na viteze a nominovane minuly rok

http://kultura.ihned.cz/c1-23034510-pre ... -cen-oscar

ty to sice poznas lip nez ja, ale filmy jako: Tahle zeme neni pro stary, Až na krev. Východní přisliby, Sweeney Todd a dalsi zrovna nejsou filmy, ktere by se tesily masove oblibe

tot vse ty znalce :) :)

a jak bylo receno: Treba Once vubec na film nominovano nebylo, Oscara ma pouze za pisen ;)


úte 24. úno 2009 14:28:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Oscar 2009
rizek píše:
ok, prijimam jako fakt to, ze D_M pozna film podle popisku, neni schopen utvorit si nazor na film sam a prejima je jinde...jak trapné..priste radsi nepoucuj, kdyz o tom vis prd :stop:

To si špatně pochopil :) Nedělám si názor o ději z popisku ani z výsledků recenze, ale z oficiálního textu (popisku) od distributora, případně z jiných popisků a shrnutí děje. Pokud je ovšem čtu, ale konkrétně u toho co kritizuju sem to četl ;)
Minuly rok Oscaru neresim... Rikam, ze letos ctu o Oscaru prvne... O tech minulejch filmech nevim vubec nic. Jestli chces, reknu ti co z toho si necham ujit, protoze to pro me bude kravina :P :)
No a znova o Once:
D_M píše:
Slávu Milionáře z chatrče přirovnávám slávě filmu Once. Všichni věděli, že Once je bejkovina, ale protože se o tom všude mluvilo, bylo to slavný...


úte 24. úno 2009 14:35:49
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
D_M píše:
rizek píše:
ok, prijimam jako fakt to, ze D_M pozna film podle popisku, neni schopen utvorit si nazor na film sam a prejima je jinde...jak trapné..priste radsi nepoucuj, kdyz o tom vis prd :stop:

To si špatně pochopil :) Nedělám si názor o ději z popisku ani z výsledků recenze, ale z oficiálního textu (popisku) od distributora, případně z jiných popisků a shrnutí děje. Pokud je ovšem čtu, ale konkrétně u toho co kritizuju sem to četl ;)
Minuly rok Oscaru neresim... Rikam, ze letos ctu o Oscaru prvne... O tech minulejch filmech nevim vubec nic. Jestli chces, reknu ti co z toho si necham ujit, protoze to pro me bude kravina :P :)
No a znova o Once:
D_M píše:
Slávu Milionáře z chatrče přirovnávám slávě filmu Once. Všichni věděli, že Once je bejkovina, ale protože se o tom všude mluvilo, bylo to slavný...

no a jak tedy muzes mluvit o prohnilosti Oscaru, kdyz o nem ctes letos poprve?

a k Once: ten film si slavu zaslouzil (a i to, ze se o nem mluvilo), prtoze v zaplave hollywoodskejch megafilmu to bylo neco, co se ten rok nevyskytlo...uzasne splynuti hudby a filmu (podival jsem se na to diky soundtracku) a hlavne jeho komornejsi podoba - proste pribeh dvou obyc, lidi...

me spis prijde, ze se D_M zase jednou rozhodl jit proti proudu, akorat TI k tomu chybi podstatna cast - argumentacni - prohlasovat o necem, ze je prohnile, kdyz to poradne sleduji poprve je zcestne a trapne (viz. nazory na filmy ktere jsi nevidel). ja klidne muzu prohlasit o Grammy, ze to je oslava hudebniho prumyslu a ne hudebniku, protoze to ze zvedavosti sleduju kazdym rokem, ale z tveho popisu by mel vse vyhrat Batman, protoze kasovne byl nejlepsim filmem roku a nejvic se take o nem mluvilo...coz jak vidis realita neni...takze bych ti poradil jednu vec - priste, nez se zacnes poustet do poucek tak radim prostudovat vice informaci, nez jen nejakou debatu "odborniku" na CT24...alespon tve fundovane reci o necem, o cem nemas ani paru nebudou pusobit smesne a trapne zaroven ;)


úte 24. úno 2009 14:48:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. led 2008 1:34:09
Příspěvky: 5552
Příspěvek Re: Oscar 2009
Příběh filmu je pro mě osobně asi ta nejdůležitější věc. Jestli je ten obsah filmu aspoň zhruba podobnej tý knize, pak je to opravdu pohádka a pro spoustu lidí prostě kravina, kterou neni třeba vidět.
Já si taky přečtu, o čem film je a buď mě to zaujme, nebo si řeknu, že to je blbost. Mně se zdá tenhle přístup normální...


úte 24. úno 2009 14:51:22
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Oscar 2009
linda píše:
Příběh filmu je pro mě osobně asi ta nejdůležitější věc. Jestli je ten obsah filmu aspoň zhruba podobnej tý knize, pak je to opravdu pohádka a pro spoustu lidí prostě kravina, kterou neni třeba vidět.
Já si taky přečtu, o čem film je a buď mě to zaujme, nebo si řeknu, že to je blbost. Mně se zdá tenhle přístup normální...

me taky, ale nebudu na nem zakladat teorii o prohnilosti Oscara, kdyz jsem to nevidel :D


úte 24. úno 2009 14:54:28
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz