Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je ned 16. čer 2024 13:12:55



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 93  Další
 Seriály :) 
Autor Zpráva
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Tak už su doma, se stabilním internetem a teď jsem dokoukala taky poslední díl šestky. Souhlasím s D_M... První polovina série ještě šla, teď to šlo silně do tudududum. Hodně se mi nelíbilo, že Dexter zabíjí i nevinný lidi. Pamatuju si, že někdy ve čtverce si hrozně vyčítal, že zabil nevinného (teda člověka, co nikoho nezabil) a že se musí držet kodexu, ale třeba teď v posledním díle si jen tak zabil toho lupiče na lodi, potom toho borce na poli někdy uprostřed sérky a nijak to neokomentoval. Teda ne že bych byla nějaký zastánce dobra, ale mohli na to brát ohled, když před pár sezonami z toho dělali hrozný drama.

A Debře vybrali ten nejdebilnější osud, jakej jen mohli :D Jsou to sourozenci, i když ne biologičtí, toto se asi jen tak nestane :D Jinak konec mě dost překvapil, škoda že příští série už bude poslední.

EDIT: Maxík mě upozornil na chybičku, má tam být "škoda, že příští série už NEbude poslední", přepsala jsem se.. Nechci to přepisovat, aby ostatní chápali reakci :)

_________________
we're all gonna die


Naposledy upravil Samara dne stř 21. pro 2011 14:15:00, celkově upraveno 1



stř 21. pro 2011 13:57:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Samča: Ještě mají být dvě. :) Ale škoda, že už to fakt nebude poslední. :)

Spoilery k Dexterovi:
Stálo to za vyližprdel. :-D Celé mi to přišlo takové splácané dohromady, že pořádně ani nevěděli, co vlastně chcou. Strašná spousta nelogických a divných věcí. Co mě štve nejvíc je takové to polidšťování Dextera, herdek, to má být člověk bez emocí, který se chová tak, jak si myslí, že by se měl chovat, ale to už se děje déle, takže s tím už nic nenadělám. :) Jinak ten vztah mezi Dexterem a Debrou mi vůbec nevadí, připadá mi to i docela logické (možná je to tím, že jsem teďka četl knížku, kde byl regulérní sourozenecký incest :-D) a jinak to velké Oh my god nakonci jsme všichni někdy čekali, takže to mě nijak moc nešokovalo. :) Docela dobře to shrnuli tady: http://www.edna.cz/dexter/novinky/probo ... a-nami.asp ne se vším souhlasím, ale s většinou jo. Tak uvidíme, jak se pochlapí v dalších dvou sériích.


stř 21. pro 2011 14:07:55
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 28. kvě 2011 22:12:20
Příspěvky: 1250
Bydliště: SKARO
Příspěvek Re: Seriály :)
Jojo, vím, že dvě, Maxíku. Přepsala jsem se :)

_________________
we're all gonna die


stř 21. pro 2011 14:13:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Seriály :)
Jo, ten konec mě taky moc nepřekvapil. Proto to pro mě bylo tak trochu zklamání. Celej díl sem se těšil na nějakej krutej zvrat a ono tohle... Zase... :-D Už minulou sérku ho málem načapalo - to je tak trochu recyklace pro mě... Článek na edně je asi vystihující. Taky je škoda, že se tam ten jeho bratr nezdržel dýl. Mohlo to být lepší. Po tomhle díle už to holt šlo z kopce...
Ohledně toho, že zabíjí "hodný" lidi, že má nějaký emoce.. To beru, nějakej vývoj jeho postavy tam vidím... Ale tuhle sérku bohužel fakt splácali. Přitom první půlka vypadala tak nadějně... Zbývá jen doufat, že další série nebudou ve stejném duchu... Jestli se budou ještě 1 sérii plácat a drasticky to ukončí až v druhé, tak to holt budeme mít zbytečné nastavení seriálu o 2 série.
Odhalit ho totiž mohla už v 5. sérii a 6. mohla být poslední.... Možná to tak někdo tak trochu plánoval a nakonec to fakt nastavili o další 2 série? :-D


stř 21. pro 2011 21:56:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Seriály :)
The Lost Room

This movie was rated 4.0 stars out of 5


New Girl - mid-season 1

Má to lehce vzestupnou tendenci. Ale nebýt Zooey, tak nevím, nevím... :)
This movie was rated 3.0 stars out of 5

Dexter
Vše už bylo řečeno. Od začátku mě celá ta série moc nebrala. Taky souhlasím s většinou z tamtoho článku... Debra + Dexter mně nevadí, ani netěší, uvidí se... Pak jsem zvědavá na tu putovní ruku s tím nerdem, to by pak mohlo být dobré... :) Jinak odhalení Dextera Debrou mě taky nepřekvapilo, dyť byl nejvyšší čas. :)

This movie was rated 3.0 stars out of 5


úte 27. pro 2011 4:19:28
Profil
Johnny
Johnny

Registrován: úte 11. lis 2008 13:00:20
Příspěvky: 2230
Bydliště: Most
Příspěvek Re: Seriály :)
Konečně dokoukán Dexter.

Mě je tý Debry tak líto. :D Nejdřív Lundy, pak snoubenec Ice Truck Killer, bratr/životní láska Bay Harbor Butcher ...


pát 06. led 2012 23:26:40
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
asi to sem už niekto dával, pozerávate to niekto?

http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/

mám za sebou štyri časti a celkom dobré to je, taká namotávka
prvé dve som pozerala s dabingom ale ďalšie dve som si pozrela v originále a asi v tom budem aj pokračovať, strašne som si od dabingu odvykla...
ale pekná scenária, kostými aj chlapi :) a bodlo by sa zohnať tú knižnú predlohu, lepšie tam bude vykreslené to množstvo postáv, ktoré tam vystupujú, a prej sa to hodnotí ako jedna z najlepších fantasy kníh, takže do toho bych šla :)


stř 08. úno 2012 14:50:50
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Nesleduju, chci si to prvně přečíst. :)


stř 08. úno 2012 15:01:57
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Seriály :)
Maxipes Fík píše:
Nesleduju, chci si to prvně přečíst. :)


asi by to bolo lepšie... ale práveže ma ten seriál navnadil na tú knihu s vedomím, že sa dozviem viac


stř 08. úno 2012 15:07:06
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Seriály :)
Já na to byl navnaděn ještě před seriálem. :)
Ale co jsem tak slyšel od lidí, co to četli a viděli seriál, tak žeprej je seriál dobře udělaný, spousta věcí je tam vypuštěných, to je jasné, ale to podstatné zůstalo a podařilo se to dobře přenést.
Ale teda nevím, kdy se k té knížce dostanu. :) A je docela obtížné ignorovat rozhovory lidí o tom seriálu, abych nepochytil nějaký spoiler, zatím se mi to daří, ale zanedlouho začně druhá série, tak to zase začne. :)


stř 08. úno 2012 15:19:30
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 922 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 93  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz