Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 11:48:48



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 101  Další
 Filmy (3.0) 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Neznám :-) Já třeba moc nemusim ani Monty Pythony - ačkoliv sem viděl asi jen jeden film... A takový Haló, haló! je taky šílenost...


ned 07. srp 2011 21:30:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Tak to já zas tenhle humor mám ráda, ale občas na to není nálada.

_________________
Obrázek


ned 07. srp 2011 21:37:25
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Jako já se třeba u toho Haló, Haló taky občas zasměju, ale většinou spíš nevěřícně zírám... :-D Tenhle styl prostě spíš nevyhledávám no.


pon 08. srp 2011 18:10:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Four Lions

Náhoudou dobrá komédia. Jakože nasmála jsem se jako u filmu už dlouho ne. :)

This movie was rated 4.0 stars out of 5


úte 09. srp 2011 23:07:45
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
tak čo som tu som si pozrela všetkých piatich X-menov... osobne moc nemusím tieto sci-fi komiksy ale dobre sa to pozeralo...
síce prvá trojka je klasika, najviac sa mi páčila štvroka a päťka (hoc tú som asi tretinu filmu pozerala trochu v podnapilom stave tak som si ju moc neužila :( )


a teraz sme dopozerali Man from earth, tiež zaujímavý film, čakala som asi inší koniec ale dáva veľa podnetov k rozmýšľaniu
http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/


čtv 11. srp 2011 18:48:22
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
aa.. práve som dopozerala Fightera s oscarovým Christianom Baleom a naozaj fajný film... je to klasický príbeh "o športovcovi, ktorý slávy dosiahol" ale aj tak ma to o dosť viac bavilo ako filmy jemu podobné.. :)


čtv 11. srp 2011 21:19:06
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Kaťuša píše:
aa.. práve som dopozerala Fightera s oscarovým Christianom Baleom a naozaj fajný film... je to klasický príbeh "o športovcovi, ktorý slávy dosiahol" ale aj tak ma to o dosť viac bavilo ako filmy jemu podobné.. :)

To je o tom boxerovi a jeho bratrovi? Jo to je dobrý :)

_________________
Obrázek


pát 12. srp 2011 10:51:05
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Foxinbox píše:
Kaťuša píše:
aa.. práve som dopozerala Fightera s oscarovým Christianom Baleom a naozaj fajný film... je to klasický príbeh "o športovcovi, ktorý slávy dosiahol" ale aj tak ma to o dosť viac bavilo ako filmy jemu podobné.. :)

To je o tom boxerovi a jeho bratrovi? Jo to je dobrý :)


aňo :)
a už si konečne musím pozrieť film kde bude Bale vyzerať normálne


pát 12. srp 2011 14:57:26
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
D_M: Humor Haló, haló má s humorem ve Four Lions co společného? :)

ad Fighter: To byl dost průměr teda. :)

A jinak shrnutíčko za poslední cca. dva týdny.

Saw 5

Strašně zbytečný díl, už si ani moc nepamatuju, o co tam šlo...

This movie was rated 2.0 stars out of 5


Tôkyô sonata

Zajímavý film z pohledu japonského nazírání na vztah otec x rodina, žena x muž... Ke konci trošku podivné, ale úplný konec byla nádhera.

This movie was rated 4.0 stars out of 5


Chocolate

Normální rubačka v thajském stylu, ale ta holka byla teda dobrá, to zase jo.

This movie was rated 3.0 stars out of 5


Yes Man

Líbilo. Carreyho nijak zvlášť nemusím, tady mě občas taky štval, ale Zooye všechno zachraňovala. :) Každopádně králem toho filmu byl bez jakýchkoliv pochyb Rhys Darby, co by Carreyho šéf. Ten člověk je naprostý génius. :)

This movie was rated 4.0 stars out of 5


Tchyně a uzený

Zrovna jsem zapnul TV, když to začínalo, tak jsem si říkal, že se podívám. Je to podle knížky té oné české spisovatelky, co ju teď zabil manžel. Mno, dement, kráva a totální pizda se spolu neustále hádají, všichni jsou strašně, ale strašně blbí, až to člověka začne neskonale srát. :) Aby toho nebylo málo, tak se do toho ještě přidá nadržená fuchtle... Ze začátku to byla teda komedie, potom to bylo docela solidní drama, ale jelikož se všichni zúčastnění chovali jak kreténi, tak mi ty jejich osudy byly úplně někde. :)

This movie was rated 2.0 stars out of 5


High Fidelity

Jakési divné to bylo. Taky mi tak nějak bylo jedno, co se stane, pár světlejších chvilek to mělo, obvzlášť ten jeden jeho kolega byl dokonalý (nemyslím Jacka Blacka, ten mě štval. :)).

This movie was rated 3.0 stars out of 5


Little Nicky

Tak tohle byla kardinální kokotina. :) Sandler mě sral po 5 minutách, celé to bylo strašně blbé, jediná vtipná věc tam nebyla.

This movie was rated 1.0 stars out of 5


It's a Wonderful Life

Klasika. Ale nijak extra zajímavá. Dost mě štval ten jejich odsuzující přístup ke kapitalismu, ale konec byl dojemný, i když trošku kýčovitý.

Slabší This movie was rated 4.0 stars out of 5


Sunset Blvd.

Nevím, ale celou dobu jsem si film-noir představoval jako ponurou, propršenou detektivku, kde je detektiv v baloňáku s doutníkem v hubě. Tohle na to mělo náběh prvních 20 minut, potom to byla dost průměrná romance. Hodně přeceňovaná věc.

This movie was rated 3.0 stars out of 5


Roman Holiday

Krásná Audrey Hepburn (škoda, že se ostříhala :(), sympatický Gregory Peck, jinak taky nic extra, ale dívalo se na to hezky.

This movie was rated 4.0 stars out of 5


Teda, viděl jsem docela dost těch starých klasik, ale vůbec žádná mě nijak zvlášť nezaujala, jako dívá se na to hezky, všechno odsýpá, ale všechny ty jejich příběhy jsou takové obyčejné, klišovité, nic, co by člověka vzalo za srdce a trošku to s ním emocionálně zacloumalo...


ned 14. srp 2011 23:17:15
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Yes Man - no docela slabotka ana Jimma a čo a týka Zooye, zatiaľ stále tvrdím, že hranie jej moc nejde... uvidím či ma už konečne v nejakom filme presvedčí o opaku :)


pon 15. srp 2011 19:08:51
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz