Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pon 13. kvě 2024 10:15:22



Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 101  Další
 Filmy (3.0) 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
U ní mě nějak vůbec nezajímá, jestli umí, nebo neumí hrát. :)

Little Miss Sunshine

Nuda docela, taková ta hořká komedie, na kterou se sice pěkně dívá, ale je jich spousta a člověk si na to za chvilku ani nevzpomene...

This movie was rated 3.5 stars out of 5


pon 15. srp 2011 19:14:03
Profil
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
my sme si pozreli konečne western Hodný, zlý a ošklivý

a fajnovka len škoda že tie westerny natáčali tak proklate dlhé... ja viem, dlhé pohlady kovbojov na seba musia byť ale aj tak ma riť bolela.... takže jediné čo by som vypichla je pre mňa dĺžka toho filmu


pon 15. srp 2011 19:16:59
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Bourne Identity This movie was rated 3.0 stars out of 5
Bourne Supremacy This movie was rated 3.5 stars out of 5
Bourne Ultimatum This movie was rated 3.5 stars out of 5

Celá ta dějová linka CIA, tajný projekt bla bla bla byla dost nuda a vůbec mě to nezajímalo. :) O Bournovi jsme celé tři díly zjišťovali víc a víc, až jsme se vlastně vůbec nic nedozvěděli - Kdo byl před tím, než tam vstoupil? Co jeho rodina? Proč tam vstoupil a nechal ze sebe udělat tupou ovci? (Skutečně nežeru jako odpověď: Budeš chránit Ameriku) Jak se jim podařilo ho tak přetvořit, když po amnésii byl tak uvědomělý a hodný? Proč vůbec celý ten projekt vznikl? A tak dále a tak dále. Akce dobrá, ale tu rostřesenou kameru vážně nemám rád. Ta se hodila do United 93, kde to vyvolávalo příjemný zmatek, který asi tak v tom letadle mohl být, ale při bitce/přestřelce/honičce, chci vidět i něco jiného než chodník, tu něčí ruku, tu zeď... :) Taky ty honičky byly strašně přesrané, když si film celou dobu hraje na reálnost a auto pak přežije nespočet nárazů ve vysoké rychlosti, tak to jako neberu... V nějaké Smrtonosné pasti klidně, ale tady ne. Taky ty rychlé střihy nesnáším. :) A emocionální dopad nulový. Ale oceňuji rozmanitost prostředí, chytré řešení situací a že to ubíhalo vcelku rychle. :) Ale celkově velmi přeceňovaná trilogie.


pon 15. srp 2011 21:38:39
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Souhlas... Viděl sem první 2 díly. U obou mám 3/5. Už si ale moc nepamatuju, o čem to bylo... Myslel sem si, že u mě to hodnocení souvisí s tim, že je to prostě taková "bondovka" a já tenhle styl moc nemusim. Jako oddychovka dobrý, ale nic víc...


úte 16. srp 2011 18:26:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Hobo with a shotgun - tak sem se včera pěkně nachlámala před spaním, kdybych hodnotila, dám tomu zpětně asi 4 hvězdičky. Dobrá odreagovačka, komu se líbí něco ve stylu Braindead, tak určitě doporučuju (ikdyž tohle není úplně natočeno v tom klasickém béčkovém stylu), líbilo se mi to třeba víc než Mačeta.

_________________
Obrázek


úte 16. srp 2011 18:54:38
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Maxipes Fík píše:
Bourne Identity This movie was rated 3.0 stars out of 5
Bourne Supremacy This movie was rated 3.5 stars out of 5
Bourne Ultimatum This movie was rated 3.5 stars out of 5

Celá ta dějová linka CIA, tajný projekt bla bla bla byla dost nuda a vůbec mě to nezajímalo. :) O Bournovi jsme celé tři díly zjišťovali víc a víc, až jsme se vlastně vůbec nic nedozvěděli - Kdo byl před tím, než tam vstoupil? Co jeho rodina? Proč tam vstoupil a nechal ze sebe udělat tupou ovci? (Skutečně nežeru jako odpověď: Budeš chránit Ameriku) Jak se jim podařilo ho tak přetvořit, když po amnésii byl tak uvědomělý a hodný? Proč vůbec celý ten projekt vznikl? A tak dále a tak dále. Akce dobrá, ale tu rostřesenou kameru vážně nemám rád. Ta se hodila do United 93, kde to vyvolávalo příjemný zmatek, který asi tak v tom letadle mohl být, ale při bitce/přestřelce/honičce, chci vidět i něco jiného než chodník, tu něčí ruku, tu zeď... :) Taky ty honičky byly strašně přesrané, když si film celou dobu hraje na reálnost a auto pak přežije nespočet nárazů ve vysoké rychlosti, tak to jako neberu... V nějaké Smrtonosné pasti klidně, ale tady ne. Taky ty rychlé střihy nesnáším. :) A emocionální dopad nulový. Ale oceňuji rozmanitost prostředí, chytré řešení situací a že to ubíhalo vcelku rychle. :) Ale celkově velmi přeceňovaná trilogie.




chystám sa na to a práve kvôli tomu že ma zaujíma či to vysoké hodnotenie je opodstatnené...


úte 16. srp 2011 19:35:22
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Kaťuša píše:
chystám sa na to a práve kvôli tomu že ma zaujíma či to vysoké hodnotenie je opodstatnené...


Je. Max smrdí. :)

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 17. srp 2011 11:31:32
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
Je zajímavé, že s kýmkoliv s kým jsem se bavil o tom bavil (krom Tola), to nijak zvlášť neoslavoval, každý to viděl jako průměr... :)

A četl jsem teď anotace na ty knížky a překvapilo mě, že je to dost jiné... Já měl za to, že to přesně kopíruje ty knížky. Třeba hned první díl necestuje s nějakou random holkou, kterou potká, ale s nějakou ženskou, která ho dřív zradila a celkově je to prý úplně o něčem jiném. A další díly jsou prý naprosto o něčem jiném, od samého začátku.


stř 17. srp 2011 11:43:47
Profil
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 20. srp 2009 22:03:24
Příspěvky: 1399
Bydliště: Někde mezi monitorem a židlí :)
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
To mi teď taky známá říkala.. budu si je muset sehnat. Že prej je jednička jako jediná jakž takž podle knížky.

_________________
Obrázek
.. řekl tu někdo pivo ?!


stř 17. srp 2011 11:59:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Cigaro
Cigaro
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. čer 2010 15:38:02
Příspěvky: 1734
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Filmy (3.0)
It's Kind of a Funny Story

Příjemný film, ač nenabízí nic bůhvíjakého. :) Každopádně potěšil Zach Galifianakis, který tu nehraje úplného idiota, jak by člověk mohl očekávat.
Slabší This movie was rated 4.0 stars out of 5

No Strings Attached

Dvojka co spolu chce být a zároveň nechce… Klišovitost nehorázná, žádné dějové zvraty. No, čekala jsem to. Nuda, bleh. :) Jediným světlým bodem je ta Natálka.
This movie was rated 2.0 stars out of 5

Cemetery Junction

Fajn oddychovka.
This movie was rated 4.0 stars out of 5

The Source Code

Dobré. A není to zbytečně dlouhé. :)
This movie was rated 4.0 stars out of 5

Panique au village

Jo, šílená hektická konina. :D
This movie was rated 4.0 stars out of 5

Stand by Me

Zcela jednoduchý film o čtveřici kluků vydávající se za dobrodružstvím. Už samotný výběr herců je povedený… :) Jinak knížku jsem teda nečetla.
This movie was rated 4.0 stars out of 5

Suden vuosi

Hezké, severské…
Slabší This movie was rated 4.0 stars out of 5


stř 17. srp 2011 22:13:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.   [ Příspěvků: 1006 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 101  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz