Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 23:07:52



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 671 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Další
 Naše kulturní aktivity 
Autor Zpráva
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Naše kulturní aktivity
aneb poučme se z chyb našich známých :D ... tenhle topic sem založil, protože si myslím, že by vás mohlo zajímat jak se postupuje při zařizování různých akcí a pořádání festivalů a těchhle blbin... nevím jestli někdo z vás třeba něco taky pořádá, nebo má zkušenosti od svých známých s pořádáním takových akcí... mohli bysme si takhle pěkně radit a pomáhat... víc hlav víc ví *mrk*


TAK... hlavní věc pro mě... dnes sme s kamošem sepsali stanovy našeho občanskýho sdružení, který budeme v nejbližších týdnech oficiálně zakládat. Sdružení se jmenuje Neon Light Society a budeme se zabývat pořádáním různých kulturních akcí ať už ve městech nebo na venkově... rádi bychom rozjeli nějaký amatérský divadelní spolek a vůbec celkově pozvedli kulturní život ve vesnicích v našem kraji.
Založení občanskýho sdružení a vůbec vysvětlení o co jde je moc pěkně sepsaný na techhle stránkách: http://obcan.ecn.cz/index.shtml?w=u&x=132554

mno... a v rámci Neon Light Society chci v půlce září uspořádat třídenní hudební festival (dvě noci) v okolí Brna. Festival se jmenuje Degeneration Next 2010 a je to jakoby navázání na minuloroční Degeneration Next Párty na chatě mýho kámoše, kde hráli čtyři kapely a bylo tam zhruba 40 lidí.
Pokud to budete vidět stejně jako já (tzn. že je to dobrý nápad) rád bych se tady s váma dělil o to, jak při zařizování takovýho festivalu postupuju :) samotnýho mě to zajímá i z toho důvodu, že to bude vlastně takovej "deníček", takže když budu potřebovat zjistit něco co sem udělal, tak to bude prostě tady :) co myslíte? zajímalo by vás to? samozřejmě rád uslyším vaše názory na moje plánovaný kroky a vaše rady taky vezmu v úvahu. Jelikož sem na to sám, tak to bude asi docela záhul, nicméně mě to nabíjí dost pozitivní energií a nakopává kupředu, protože TVOŘÍM nějakou hodnotu, kterou si pak ostatní budou užívat :) vzhledem k tomu, že to chci dělat celej život (nebo teď to vidím jako práci, která mě opravdu láká a motivuje), tak tahle praxe pro mě bude ta nejlepší škola :)

TAKŽE! CO UŽ SE UDÁLO?...

- měl jsem od jednoho kámoše kontakt na rockovou hospodu Sokolovna v Hrušovanech u Brna, kde by byl ideální (podle fotek) prostor pro takovej menší festiválek, nicméně dozvěděl sem se, že má týpek už 15 let problémy s obcí kvůli hluku a tak může pořádat jen devět akcí ročně a jen jednodenní, takže tohle padlo... a já musel začít přemýšlet kde bych to tak dál mohl uspořádat...

- napadlo mě malý travnatý letiště, kterých je všude kopec... prohledal sem net a našel Letiště Medlánky, napsal email, ale neodpověděli :) hájzli... stejně jako Olympia centrum, kterým jsem psal ohledně pronajmutí novýho Amfiteátru v novým Olympia Parku...

- jediný kdo odpověděl, byl městský úřad Brno-Líšeň, který sem žádal o pronajmutí pozemku v Mariánském údolí, což je oblast na okraji Brna, ti mi napsali, že to nepatří městu, ale nějakýmu týpkovi jménem Belcredi :D asi mafoš :D mno ale jediný co sem našel, byl jeho hotel. Tak sem napsal na recepci, a požádal je o kontakt na majitele pozemků. Slečna byla moc hodná a poslala telefonní číslo...

- týpkovi sem před pár chvílema volal a říkal, že by nebyl proti, ale že když tam v okolí byl naposledy před rokem festival Semtex Culture, tak se ten zvuk nesl celým údolím až do Líšně, kde si lidi stěžovali (páč borci hráli až do jedné do rána) a zasahovala tam i policie, takže to byl prej docela trapas... mno a taky nesmí moc pršet předtím, páč je to tam prej hodně podmáčivý a nějaký skautíky tam po třídenním dešti museli zachraňovat hasiči :)...

- takže teď je na mě, abych zjistil, jaký jsou možnosti hudební produkce v Mariánským údolí, takže napsat asi na hygienu a obecní úřad ještě jednou...

Jinak co sem zjistil, tak pronajmutí nejmenší stage (7x10 metrů) stojí 12000 (nevím na jak dloho, asi prostě na akci) taky zajímavej ceník: http://www.joinmusic.net/cenik.asp?s=7

Takže tak... :) co myslíte, zajímá vás tohleto? Máte nějaké rady, tipy, triky? *mrk*


úte 01. čer 2010 17:08:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
Zajímá mě to, ale rady, tipy ani triky nemám. :) Každopádně se rád přiučím a rád si to tady budu číst. :)


úte 01. čer 2010 17:12:22
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
Jo, zajímavý. Asi s tim bude dost sraní :-) Zkušenosti nemám, tak neporadim. Šířit po netu reklamu moc nestojí, pár lidí na to nalákáš, ale to určitě víš. Napadá mě jedině ZYX, že by mohl mít nějaký zkušenosti s pořádánim koncertů, ale asi sám znáš nějaký lidi, co taky hrajou v kapelách a občas si někde něco pořádali.


úte 01. čer 2010 17:18:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
jojo, jasný :) kontakty mám i na velkým festivalu :) každopádně sem rád, že vás to zaujalo... sraní to bude, ale těší mě to :) ZYXe se zeptám minimálně na účast SOADr na festivale :D což by bylo velmi příjemný si myslím :) bude tam tak 15 kapel počítám :) docela pěkný číslo...


úte 01. čer 2010 17:22:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
A to budeš muset pořešit nějaký ty WC věci a tak ne? :-) Asi tam nebudete 3 dny obesírat meze :-) Plus když je to takhle na dlouho, možná by bodla pitná voda a nebo dokonce nějaká hygiena? :-)


úte 01. čer 2010 17:28:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
To má určitě v plánu. :) A taky má určitě v plánu přitáhnout Lis Er Stille. :-P


úte 01. čer 2010 17:29:46
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
ano, na příští ročník bych opravdu rád pozval Lis Er Stille a pokud budou v evropě, tak klidně i Keith Caputa, Black Heart Procession, Mono, Troy Von Balthazara nebo Sway :)

jinak Toi-Toiky jsou v plánu, neboj :) mám to v hlavě... ta voda je hodně dobrej nápad myslím, ale tak každej si tam bude moc vzít co bude chtít... jakýkoliv pití, jídlo, tvrdej alkohol... pivo a víno se bude prodávat na místě :) hygiena myslím nebude potřeba, přece jen dvě noci lidi přežijou... třetí den dopoledne už se doma osprchujou :)


úte 01. čer 2010 17:39:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
já ti můžu udělat reklamu na FB a webu Rockandpopu :-D


úte 01. čer 2010 17:55:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
:D díky řízku... reklama se bude určitě hodit :) dám ti v pravou chvíli vědět :D kdoví jak to vůbec dopadne :)


úte 01. čer 2010 17:59:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Naše kulturní aktivity
Jeremy píše:
:D díky řízku... reklama se bude určitě hodit :) dám ti v pravou chvíli vědět :D kdoví jak to vůbec dopadne :)

jasan, kdyz budes chtit neni problem


úte 01. čer 2010 18:02:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 671 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz