Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 29. bře 2024 6:12:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 942 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 95  Další
 Knihy 
Autor Zpráva
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Knihy
to same je se ztraceni...obycejnej konzumni divak kouka, vypne televizi a nezamysli se nad tim..nekdo si rekne..aha.proc ten Desmond David Hume ma nejasne vzpominky..prootze anglicky filozof Hume rikal ze clovek ma vrozene ideje, coz jsou nejasne vzpominky, treba i na predchozi zivot...proc bakunin zije daleko od ostatnich?protoze bakunin byl zakladatel ruskeho anarchismu a ke konci zivota zil vzdalen od spolecnosti..nejde hazet vsechny do jednoho pytle, do prumernosti jen kvuli tomu ze sleduji ztraceni, kde jak vidis muzou byt v divacich velke rozdily..ano vetsina patri do 1.skupiny to je pravda


pon 17. bře 2008 9:44:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Knihy
Dobre, priznam se, ze takhle sem o tom fakt neuvazoval... Videl sem jen asi 5 prvnich dilu a proste me to nezaujalo... Porad to samy do kola... Prison Break a Lost sou si dost podobny... Proste je to napinavy, chvilema to vy pada, ze uz, ale ono nakonec neco uplne jinyho... :) Oboje mi to pride jako blbost, ale PB sem se nejak podvolil a beru to jako pasivni zabavu a ujde to... Lost uz si tolik nepamatuju, takze uz moc nevim co se mi tam nelibilo, ale vim, ze s tim nechci ztracet cas... :D Kazdopadne sme tu offtopic...


pon 17. bře 2008 10:14:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Knihy
D_M píše:
Dobre, priznam se, ze takhle sem o tom fakt neuvazoval... Videl sem jen asi 5 prvnich dilu a proste me to nezaujalo... Porad to samy do kola... Prison Break a Lost sou si dost podobny... Proste je to napinavy, chvilema to vy pada, ze uz, ale ono nakonec neco uplne jinyho... :) Oboje mi to pride jako blbost, ale PB sem se nejak podvolil a beru to jako pasivni zabavu a ujde to... Lost uz si tolik nepamatuju, takze uz moc nevim co se mi tam nelibilo, ale vim, ze s tim nechci ztracet cas... :D Kazdopadne sme tu offtopic...

jen jsem chtel poukazat na to, ze nemuzes hazet vsechno do jednoho pytle...PB pro me byla taky takova oddychovka...ale zpet ke kniham..taky bezne ctu vaznejsi veci, ale obcas si musi dat clovek oddych (takze treba zrovna ten HP)...no a ten pan prstenu zase tak oddychove cteni neni to te muzu ujistit...styl literarni tolkiena neni upne jednoduchy..kazdej ma nekolik jmen(lidske,u elfu, atd...) takze se orientovat zpocatku da docela tezko...a tolkienovo dlouhe popisy krajiny atd...oddychova cetba to rozhodne neni, harryy ano


pon 17. bře 2008 11:30:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Knihy
a čo hovoríte na knihy od Stephena Kinga?....sakra ale to už sa tu niekde tuším preberalo nie?..... :D

_________________
Obrázek


pon 17. bře 2008 13:13:39
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Knihy
mno já jsem se teď zameřil hlavně na H.P.Lovercrafta a Clive Barkera :happy:


pon 17. bře 2008 13:57:19
Profil
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. úno 2008 23:17:49
Příspěvky: 2523
Bydliště: slovensko
Příspěvek Re: Knihy
bosak00 píše:
mno já jsem se teď zameřil hlavně na H.P.Lovercrafta a Clive Barkera :happy:


tsi vogo daj nejaký príklad, nepoznám.... :)

_________________
Obrázek


pon 17. bře 2008 14:00:13
Profil
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. úno 2008 15:02:14
Příspěvky: 502
Příspěvek Re: Knihy
lusius píše:
bosak00 píše:
mno já jsem se teď zameřil hlavně na H.P.Lovercrafta a Clive Barkera :happy:


tsi vogo daj nejaký príklad, nepoznám.... :)

Mno od Barkera mám rozečtené Věčné zatracení a od Lovercrafta mám dočtené Stíny nad Innsmouthem. Jsou to oba výborní spisovatelé hororu, takže kdo má rád třeba Kinga tak vřele doporučuju :happy:


pon 17. bře 2008 17:29:40
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Knihy
bosak00 píše:
lusius píše:
bosak00 píše:
mno já jsem se teď zameřil hlavně na H.P.Lovercrafta a Clive Barkera :happy:


tsi vogo daj nejaký príklad, nepoznám.... :)

Mno od Barkera mám rozečtené Věčné zatracení a od Lovercrafta mám dočtené Stíny nad Innsmouthem. Jsou to oba výborní spisovatelé hororu, takže kdo má rád třeba Kinga tak vřele doporučuju :happy:

no od nich bych si taky nekdy chtel neco precist..


pon 17. bře 2008 19:12:50
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: Knihy
Zacal jsem cist knizku John Connolly - Černý anděl..sehnal jsem to v levnych knihach za krasnych 29 kč, ale zadnej brak to neni. Connolly vydal minuly rok sbirku povidek Nokturna, za coz byl kritikou velmi pochvalovan..jsou to horrorove pribehy v duchu kinga či suzukiho...tak jsem zvedav na anděla, zatim dobry a to je zacatek
jinak v levnych knihach jsem dnes koupil knihu Islam - Paul Lunde, coz nam tady na vejsce doporucovali jako jedno z nej o islamu..a za 99 kc.krasa


stř 19. bře 2008 16:55:19
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 16:43:03
Příspěvky: 15999
Bydliště: Restaurační zařízení Koruna
Příspěvek Re: Knihy
Ja jsem vcera zacal cist HP 7, jsem zhruba na 150. strane, tak jsem zvedav, jak se to bude vyvijet dal... Zatim je to fajn :)


stř 19. bře 2008 17:09:25
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 942 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 95  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz