Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 11:53:05



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další
 Harry Potter 
Autor Zpráva
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Harry Potter
Ne, ještě to furt vysílaj :D http://tn.nova.cz/rednews/

PS: Nauč se pravopis, nedá se to číst :D


pát 24. čer 2011 13:28:52
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. pro 2009 18:51:33
Příspěvky: 1103
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Harry Potter
Macajs píše:
Ne, ještě to furt vysílaj :D http://tn.nova.cz/rednews/

PS: Nauč se pravopis, nedá se to číst :D

Neser >:o :D
a pokud vidím je tam 30.09.2009 ? takže už to nedávaj ;)

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


pát 24. čer 2011 13:31:32
Profil
Johnny
Johnny
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. zář 2010 18:48:32
Příspěvky: 2024
Bydliště: Ústí nad Labem
Příspěvek Re: Harry Potter
Aha, tak detailně jsem to nezkoumal :D


pát 24. čer 2011 13:32:40
Profil ICQ
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Harry Potter
tak sem konečně viděl poslední díl harry pottera... a jako docela zklamání, z brumbála udělat chladného racionálně uvažujícího člověka a ze severuse zamilovanýho citlivku, a ještě ho tak debilně nechat zabít... jinak to docela šlo... ale opravdu si myslím, že tvůrci tady toho: http://www.videacesky.cz/parodie-parody ... rry-potter mají víc fantazie nez autorka Pottera :D


ned 04. pro 2011 2:49:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. pro 2009 18:51:33
Příspěvky: 1103
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Harry Potter
mohla to podobně zpracovat jen bez mudlovských zbraní ;-)

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


ned 04. pro 2011 10:44:06
Profil
Psycho
Psycho

Registrován: sob 08. lis 2008 13:30:31
Příspěvky: 14433
Bydliště: Bořetice (jižní Morava) nebo Brno
Příspěvek Re: Harry Potter
no, jaksi... nemohla :D jelikož to video bylo vytvořeno až v návaznosti na film :)


ned 04. pro 2011 12:20:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: sob 12. pro 2009 18:51:33
Příspěvky: 1103
Bydliště: Ostrava
Příspěvek Re: Harry Potter
škoda no ... jinak video je super hlavně ten konec ;)

_________________
Obrázek Obrázek
Obrázek


ned 04. pro 2011 12:40:59
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Harry Potter
Dodíván poslední díl, souhlas s Jeremym, ale zklamání to zas asi ne. Až do Snapeovy minulosti je to dobře udělané, víceméně se drží knihy, což je fajn. No jenže ve chvíli, kdy se podle mě kniha dostává do nejlepší části se toho asi lekli a začali vnášet vlastní invenci :D Na tu část se Snapeovou minulostí jsem se těšil, ale vyklubal se z ní skutečný filmařský zločin. Týjo, četli oni vůbec tu knihu? V ní má tahle věc jednu kapitolu, tady jako by to chtěli mít za sebou, co nejrychleji, spousta děje a zároveň nic, jen ubrečený Snape, dojímající se nad mrtvou paní Potterovou (laskavý nepovedený příspěvek autorů filmu) a sám nad sebou :|

Po vynoření zlého bratrstva z lesa se film rozjíždí do volného stylu nezávisle na knize a dosahuje tak toho, že zatímco kniha jde do finále, film samotný do ... Gradace na bodu mrazu, Harry deset minut bojuje s Voldemortem a člověk mu přeje, aby už ho zabil a byl pokoj, protože tahle část má náboj jako.. něco, co nemá vůbec žádný náboj :) Nuda a šeď. Mimochodem Voldemort je taky nějak prost charismatu. Konečně konec, skoro.
Poslední část, po devatenácti letech v knize docela zbytečný ocásek, tady kupodivu docela funguje, nic hrozného a to stačí, aspoň trochu vylepšuje dojem z konce filmu a celé série.

Asi mě poznamenává to, že jsem na těch knihách ne vyrostl, ale dospěl a sedmý díl je skutečně dobře napsaný, takže odchylky beru veskrze negativně, ale jsem přesvědčen o tom, že filmaři zbytečně vymýšleli. Ten konec se Rowlingové povedl, tvůrcům filmu vyšel jejich vlastním přičiněním tuctovější, než mohl být.

Toliko kritika, ale líbílo se mi to, pěkně se na to koukalo :happy:
This movie was rated 4.0 stars out of 5


pát 30. pro 2011 3:47:44
Profil ICQ
Boom!
Boom!
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 16:10:04
Příspěvky: 7336
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Harry Potter
Včera jsem na to shodou okolností koukal na DVDčku, takže jsem to již viděl třikrát :happy:
Snapeovy vzpomínky se mi právě na celým filmu asi líbily nejvíc, když jsem na to šel podruhý do kina, tak jsem se těšil právě na tuhle část :)
Že bych se nějak nudil při bitce s Voldemortem se říct opravdu nedá, vlastně jsem se za celej film nenudil ani minutu :)
A epilog, kterej mi v knize přišel naprosto v pořádku, byl natočen tak, že celý kino vybuchovalo smíchy a já chápu, proč :happy:

Každopádně, když jsem na to včera koukal, tak mě iritovaly věci, kterými si i Rowlingová ulehčila práci. Například, že Voldemort na Snapea nepoužil zaklínadlo Avada kedavra. Když mu byl tak věrným služebníkem (Voldemort si to alespoň myslel), tak proč ho nechal takhle zbytečně trpět? Všecky vždycky odpravil zaklínadlem, ale zrovna Snapea nechal upižlávat hadem. No jo, no. Jak jinak by mohl Snape předat Harrymu vzpomínky, že? :happy:

Těch věcí bylo víc, bavil jsem se o tom s kolegou, ale teď si samozřejmě nevzpomenu.

_________________
Liter poeta píše:
Lízání prdele děcka :D Lízání prdele :music: :lol:


pát 30. pro 2011 10:43:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Harry Potter
kpt. Hawkey Pierce píše:
Že bych se nějak nudil při bitce s Voldemortem se říct opravdu nedá, vlastně jsem se za celej film nenudil ani minutu :)
to souhlasím, taky jsem se nenudil, jen mi připadá, že spoustu dobrých nápadů zbytečně pustili a zaměřili se na blýskání, výbuchy a létání nad hradem. A konec je vyloženě typu "tak jdeme domů". :D

kpt. Hawkey Pierce píše:
Snapeovy vzpomínky se mi právě na celým filmu asi líbily nejvíc, když jsem na to šel podruhý do kina, tak jsem se těšil právě na tuhle část :)

Mě to zas přijde docela odfláknuté. A pak ten styl zfilmované poznámky pod čarou "pamatuješ Harry jak Snape udělal tohle, no víš, bylo to z tamtoho důvodu a pamatuješ jak řekl tohle, on to ve skutečnosti myslel jinak!" Prostě nám vysvětlili jak to bylo, proč to tak bylo a navrch i to, co si o tom máme myslet. :D

kpt. Hawkey Pierce píše:
A epilog, kterej mi v knize přišel naprosto v pořádku, byl natočen tak, že celý kino vybuchovalo smíchy a já chápu, proč :happy:

V pořádku ale na druhou stranu zbytečný. Stejně jako ve filmu. A jestli kino vybuchuje smíchy, tak je to jeho věc, já do kina nechodím a můj počítač nevykazoval žádné známky vybuchování smíchem, nedovedu si představit, že by se ta scéna dala natočit o moc lépe, možná vyměnit herce, ale stojím si za tím, že to zvládli docela se ctí i v tomhle složení..(no jasně o devatenáct let starší nevypadali ani náhodou :D , ale to mi nepřipadá podstatné


pát 30. pro 2011 18:31:01
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz