Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 28. bře 2024 22:26:57



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
 Filmy (4) 
Autor Zpráva
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Filmy (4)
Jo, to s tou exekucí si pamatuju, tomu sem se taky usmívala :D .
Pak se na tohle ale podívá nějaké děcko, co ještě nedokončilo základní vzdělání a strašně rádo chytá rozum na internetu a pak máme diskuze plné odborných názorů ala smrt kapitalismu :)...

A úplně nesnáším, jak u nás v ČR většina lidí nechápe rozdíl mezi demokracií a liberalismem. "Můžu si psát/říkat co chci, však máme demokracii, ne?"

_________________
Obrázek


ned 09. pro 2012 23:08:22
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (4)
Tady spousta lidí nechápe spoustu věcí.. nejen v politice... a já sem jedním z nich :-D Moorea mám rád, jeho filmy taky, ale beru je s rezervou a manipulaci tam vidím taky... Ale i tak mě to baví a sem rád, že točí takový věci.. Aspoň to vzbudí nějakou diskusi.. Kdyby to udělal moc filozofický, věděcký a pravdivý, tak se na to podivá tak polovina lidí. Čili že je to kontroverzní nevidim jako velký mínus, dokud to lidi nebaštěj všechno na 100%...
Chci říct, že lidí, který jeho filmy baští na 100% snad zas tolik nebude, ale počet lidí, kteří si neuvědomí ani zlomek toho, na co on se snaží poukázat se podle mě k těm 100% blíží... :-D


pon 10. pro 2012 18:56:58
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (4)
D_M píše:
Hm, tak Avengers, to byla fakt blbost... 3/5.. to je věc, která za to nestojí... Jako když neni nic lepšího, tak OK strašný to nebylo, ale ani zdaleka bych tomu nemohl dát 4/5 natož snad víc.


aj si počkal úplne do záveru za titulkami? tá scéna ma pobavila snád najviac z celého filmu... inak teda sa mi to páčilo, i keď to bola taká prkotinka... viac ma zaujali Watchmani, super hudba, zaujímavý príbeh a neznáme tváre...

kažodopádne som zvedavá na tú plánovanú LIigu výnimočných (?) či aký to ma presný názov s Batmanom, Spidermanom a takými kapacitami, ktorí zase budu spoločne zachraňovať svet... takéto filmy ma bavia :)

inak tiež zaujímavý filmík, odporúčam http://www.csfd.cz/film/290618-perks-of ... lower-the/


stř 09. led 2013 19:08:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (4)
Už si vůbec nevzpomínám, jestli sem koukal do konce titulků :-) Na Perks of Being a Wallflower se asi taky někdy kouknu...
Jinak za poslední dobu se mi líbilo Cinderella Man This movie was rated 4.0 stars out of 5 nebo Atlas mraků This movie was rated 4.5 stars out of 5


stř 09. led 2013 19:20:10
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (4)
D_M píše:
Už si vůbec nevzpomínám, jestli sem koukal do konce titulků :-) Na Perks of Being a Wallflower se asi taky někdy kouknu...
Jinak za poslední dobu se mi líbilo Cinderella Man This movie was rated 4.0 stars out of 5 nebo Atlas mraků This movie was rated 4.5 stars out of 5


Spoilers: ako nič extra ale pobavilo ma to http://www.youtube.com/watch?v=IIahxa-md_c

S Atlas Mrakov súhlasim, tesne po filme by som zrejme dala aj plných 5 hviedzičiek, teraz po prečítaní knihy by som hodnotila ako ty... ale i tak jeden z najlepších filmov čo som videla vôbec :)


stř 09. led 2013 19:46:57
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: Filmy (4)
Tak ten závěr Avengers sem neviděl no.. :-D
A knížku Atlasu sem nečetl... Ale film pěkný, stojí to za to..


stř 09. led 2013 20:26:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (4)
http://www.csfd.cz/film/297377-bez-kalhot/

asi nič pre chlapov, scénar teda mohol byť viacej prepracovaný, ale musím uznať že to nebolo natočené príliš klicheovite, jednotlivé zábery boli práveže podľa môjho amatérskeho úsudku skvelé a všetko to zatienili choreografie, na ktorých som sa doobre pobavila :D

a neviem či ste videla tento Josephov skvost, kde paroduje scénu z filmu (pred uvedením vystúpenia Mumford and sons :-? )


ned 13. led 2013 13:26:08
Profil
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. črc 2008 8:28:07
Příspěvky: 3448
Bydliště: Dolní Suchá (Havířov), Olomouc
Příspěvek Re: Filmy (4)
Ink This movie was rated 4.5 stars out of 5

okouzlující i když taky trochu matoucí :)


stř 23. led 2013 3:31:55
Profil ICQ
Jet Pilot
Jet Pilot
Uživatelský avatar

Registrován: pon 29. lis 2010 13:42:43
Příspěvky: 2716
Bydliště: Brno - studium
Příspěvek Re: Filmy (4)
Django Unchained This movie was rated 5.0 stars out of 5

You had my curiosity. But now you have my attention.

_________________
Obrázek


pon 28. led 2013 23:03:31
Profil ICQ
Ego Brain
Ego Brain
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:11:04
Příspěvky: 6241
Příspěvek Re: Filmy (4)
Foxinbox píše:
Django Unchained This movie was rated 5.0 stars out of 5

You had my curiosity. But now you have my attention.




Včera som na tom bola, tiež som nadšená! Pred Waltzom smekám, Leonardo ma tiež dostal. Jamiemu Foxxovi som to až tak nežrala, prišiel mi až moc chladnokrvný, nevidela som tam žiadny náboj medzi ňou a jeho ženou.
Koniec mohol byt trochu premyslenejší, pokiaľ je to teda tak že ho Tarantino priamo na place za chvílu prepísal, lebo mu pôvodný nesedel, tak to vidieť a dosť... ani neivem ako bych chcela aby to skončilo, ale tento koniec neladil

SPOILERS:
Ale viem, kurva, hlavne mal Dr. Schultz prežiť :( :( , ja proste milujem šťastné konce, ale to sa trochu odporuje s Tarantinovým štýlom, ktorý tiež milujem

A teda dala som si filmový maratón, a pred Djangom som zašla na Annu Kareninu (za 50 kč no nechoď na to), oceňujem originalitu ako bol film točený (takmer všetko, až na exteriérov sa odohrávalo akoby na divadelnej scéne, kde sa menili kulisy podla potreby) ale ja bych predsa len uprednostnila reálne priestory, nejak ma to divadlo proste neberie
Inak romanťárna, Anna mi dosť liezla na nervy, aj keď uznávam, že za to, čo je teraz úplne bežné si dosť v tej dobe vytrpela... Ale od Wrighta mám radšej Pýchu a predsudok.


úte 29. led 2013 19:12:09
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz