Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je čtv 18. dub 2024 4:04:59



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 VIZA - koncert 6.3. v Praze 
Autor Zpráva
Suite-pee
Suite-pee
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. čer 2008 13:27:49
Příspěvky: 146
Bydliště: Brezno - SVK
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
To ano, ten bubenik fakt chybal, ten tomu v Lucerne dodaval taku ceresnicku na torte, ale stage bol maly, tak nezmestili by sa to je pravda. Ale inak vsetko v pohode. Az na ten zvuk, co mu to tam piskalo vkuse, kym nechytil druhy mikrofon.


Naposledy upravil Soviet dne čtv 07. bře 2013 11:18:14, celkově upraveno 1



čtv 07. bře 2013 10:53:56
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Jj, ale to sem bral jako fajn zpestření, vidět Knoupa nasraného... :-D


čtv 07. bře 2013 11:01:24
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Lost in Hollywood
Lost in Hollywood
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. kvě 2011 15:43:18
Příspěvky: 912
Bydliště: London
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
celková kapacita je nějak kolem 500, ale ten samotnej sál má jen 193 :)
Mně se to líbilo moc, bylo to nářezový :D Ta předkapela mě nudila, prostě tyhle věci beru jako nutný zlo, ale je pravda, že nějaký pasáže byly dobrý :) zvukaře bych zavřela, až by zčernal!
Strašně jsem chtěla ty plakáty a tak jsem naočkovala Majka a šli jsme čórovat :D byl to adrenalin :D no a řádně jsme si ho pak nechali od všech podepsat a nebyla žádná fronta, protože lidi koukali na předkapelu :D
Koncert byl maličkej, ale energickej :) Knoup říkal, že je to jako u nich doma...my jsme blízko jim, oni nám :) pak se mi hrozně líbilo, jak prohodil ten vtípek o tom umytí rukou :D bubeník tam prej nebyl kvůli tom, že si udělal něco se zápěstím (nevim, říkal mi to Ars :D ) a ten Chris mi za bubnama neseděl....on je čistý zlo, ten dělá na podiu ten pravej bordel a úplně vyburcuje :)
pak jsem si nechala podepsat fotku s Chrisem z minula, koupila si triko a ještě chytla trsátko :D paráda!
A Mikovi děkuju :) ...za všechno ;)

_________________
Obrázek


čtv 07. bře 2013 19:37:58
Profil
Mr. Jack
Mr. Jack
Uživatelský avatar

Registrován: ned 03. úno 2008 23:34:57
Příspěvky: 5421
Bydliště: Blatná
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
a ja pridavam fotky :)
a rad jsem vas videl ;-)
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 364&type=1


čtv 07. bře 2013 21:11:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Takže... :D
Bylo to bombastický :) Zábava pro mě začala teda už odpoledne, kdy jsem vyzvednul Nikki ( ;) ), večer to ale kažodpádně kulminovalo :D Když jsme přicházeli do RC, byl jsem nadšenej, že jsme půlku kapely potkali u tour-busu a Nikki si nechala podepsat fotku, tak jsem se těšil, jak na vás zamachrujem :D O to větší bylo moje zklamání, když jsme vešli do předsálí a tam se vybavovala celá kapela :( :D
Líbila se mi pohodová atmosféra v sále, vůbec nebyl problém se během koncertu dostat dopředu k Arsovi... Jak již bylo řečeno, zvukař zaslouží oprátku, můžeme si asi být jistí, že příští koncert Vizy nebude v RC :D Jinak jsem si koupil (a nechal podepsat) Made in Chernobyl, pak, jak už bylo řečeno, jsme s Nikki čajzli ty plakáty a utíkali před vyhazovačem ( :D ), pak se ke mně dostalo (s pomocí Nikki) jediný během koncertu do davu hozený Orbelovo trsátko (na konci je totiž spíš rozdával svejm oblíbencum v prvních řadách, že, vy dva?) :D No a ještě pár podpisů na vstupenku jsem ulovil... Po koncertě se ještě prohodilo pár slov především s Orbelem, kterýmu jsem musel vysvětlit, že Arsovo nápad, aby příště přijeli do Brna, neni úplně ideální :D
Škoda, že D_M s řízkem zmizli po koncertu tak brzy, ale asi si to vynahradíme na SOADech v srpnu :D
Rád jsem vás všechny zase viděl a řízkovi velkej dík za fotky! :)


pát 08. bře 2013 17:36:31
Profil ICQ
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Těch plakátů tam asi moc nezbylo co? :-D Hezky sme je očesali... Vy ste to samozřejmě vychytali nejvíc. Pak nějak udělejte fotku, co ste vlastně všechno nalovili, jestli to ještě nemáte na FB...
Taková malá zahřívačka na SOAD pro mě... :-D Na nich ale budem asi čekat dýl (už od 15h :-D ), tak bude víc času snad... Dopravu snad nějak líp pořešim, abych nemusel tak brzo...
Sem zvědavej na záznam od Kuby...


pát 08. bře 2013 19:08:12
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Nějakou fotku jsem na fb už dal, kromě lístku je na ní vidět všechno :D
Obávam se, že se SOADama to nebude tak pohodový :D Budem si muset detailně nastudovat plánek areálu a zanalyzovat to stejně dobře jako v Berlíně, jinak jsme nahraný :D
Nezkoumali jste někdo předchozí setlisty Vizy, jestli nám fakt hráli delší set, jak řikal Knoup? Jestli jenom nekecal... :D


pát 08. bře 2013 19:14:47
Profil ICQ
Marmalade
Marmalade
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 12:21:33
Příspěvky: 1085
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
taaak ted ja :D :)
nez zacnu... Nikki rikal sem ze (Hiram) ma neco s ramenem a ne se zapestim :D :)
z Brna sem vyjizdel 16:00 a v Praze sem byl 18:30. nez sem se MHDckem dost k RC, tak mi to trvalo asi pul hodiny a mel sem klasicky nervicky, ze se v tom nevyznam :D ale nakonec vsechno v pohode. byl sem na miste a myslel si, ze vas tam hned potkam, ale nikde nikdo, tak sem sel do fronty kde taky skoro nikdo nebyl, az na par zenskejch. stal sem asi 20 minut nez dosla kamoska (taky z Brna) tak sme chvilu stali, kecali a pak se objevil D_M se slecnou no a pak rizek :) prohodili sme par slov a pak uz zacali poustet. tak sem pomalinku utikal dopredu :D chvilu pred predkapelou se objevil Mikes s Nikki, tak stali tam semnou pak zmizeli zase se objevili... :D predkapela Cayne (nasralo me ze zacali hrat pozde... tim uz sem vedel, ze nestihnu vlak o pulnoci) - doma sem si od nich poustel jeden song a zdalo se mi to dobry. na koncerte celkem dobry. sice nejspis nic pro me, ale dalo se to. jen mi vadilo, ze nebylo vubec rozumet zpevakovi... od nich mam setlist (zapomnel sem to u kamosky, ale pry to nepotrebuje :D )
Viza - moc sem se tesil, ale nakonec sem byl zklamanej, ze tam nebyl Hiram a Chris nemohl delat ten klasickej bordel a davat tomu tu spravnou energii, ale aj tak celkove vyborny. potesila me pisnicka "Keyhole" a nasranej Knoup (ikdyz me ten mikrofon sral taky). pri solickach od Orbela sem mu moh klidne ... jak stal tesne predemnou :D po posledni pisnicce sem ulovil trsatko od Orbela a aj Shanta (k tomuhle mi prisel pogratulovat Kuba, kterymu sem podekoval a pozdrail, ale pak zmizel). pak sem chvilu byl jeste s Mikem a Nikkou. mam fotky a podpisy od vsech a jeste sem si chtel koupit tricko, ale nemeli uz Mko :(
jinak jak uz sem psal, tak vlak o pulnoci sme nestihli s kamoskou a dalsi jel az 4:39, ale stejne sem museli do 0:30 na nadr do nakyho cafe, kde segra od kamosky nechala listky na vlak... o pul sme tam byli, jenze nadr uz byl zvarenej... ale se stestim sme ty listky na vlak ziskali a meli 4 hodiny volna pred sebou... tak sme se vratili na vaclavak do kfc, kde sme se napapali a cekali, cekali, cekali... no po 4. hodine sme zase vyrazili smer na nadr na vlak a pak domu smer Brno (7:20)
PS : rad sem Vas zase videl a diky za usper fotky rizku :)

_________________
Obrázek


pát 08. bře 2013 19:42:01
Profil
Psycho
Psycho
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 8:19:27
Příspěvky: 14388
Bydliště: Praha-západ
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
Nj, sme tam přišli a Arsen obklopenej ženskejma... Sem si myslel, že patřej k tobě všechny.. :-D S tím zpožděním mě taky štvali, je to hodně neprofesionální... Nedá se nic dělat no...
Škoda, že ty Cayne nebyli slyšet no... Nemuselo to bejt tak špatný... Jako asi žádnej zázrak, ale i tak, slyšet tak aspoň něco... :-D


pát 08. bře 2013 20:02:53
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Shimmy
Shimmy
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. úno 2008 16:19:03
Příspěvky: 3062
Bydliště: Kralovice (Plzeň-sever)
Příspěvek Re: VIZA - koncert 6.3. v Praze
V kolik vlastně začínala hrát předkapela? :D
Jinak mě strašně během koncertu s°al jeden týpek, co stál nalevo od nás (Ars nebo Nikki by mohli vědět), od pohledu taky něco arménskýho, vzhledově bych ho tipoval na Chrisovo bratrance :D No a ten pokaždý, když bylo relativně ticho, řval VIIIZAAA! A bylo mu prostě jedno, jestli se to hodí, nebo ne, řval to i během Knoupovo nasranýho projevu směrem ke zvukařum... prostě byl otravnej a... sral mě :D Na konci koncertu ho Knoup alespoň setřel, když vyřvával, ať zahrajou Viktora, a Knoup na to, že ho už hráli a že tu měl kurva bejt :D


pát 08. bře 2013 21:05:28
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz